Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Májusi repülőjegyet mikor érdemes lefoglalni? fórum

Májusi repülőjegyet mikor érdemes lefoglalni? (tudásbázis kérdés)


2017. ápr. 8. 06:32

Az is fontos hogy fapadossal vagy hagyomänyos légitärsasäggal utazol.


Tavaly decemberben megvettem a juliusi nyaraläsunk jegyeit.

2017. márc. 23. 19:48
Én nem várnék mert a május tényleg népszerű hónap. Hipp-hopp egekbe fognak szökni az árak. Pláne ha a hosszúhétvége is benne van az utazásotokban.
2017. márc. 23. 19:46
Sok minden alapján. Még az is befolyásolja, ha sokszor megnézed. Lehet, hogy többen is rákerestek azóta és talán vettek is jegyet arra a járatra és akkor máris drágább. Az üzemanyag árának változása is befolyásolja stb.
6. 9c485f67e8 (válaszként erre: 1. - Hella94)
2017. márc. 23. 19:46
Figyeljétek a repjegyvadászt.
2017. márc. 23. 19:32
1 órával ezelőtt még olcsóbb volt a visszafele út, mint most..Nem értem, hogy mi alapján változnak
2017. márc. 23. 19:29
Most
2017. márc. 23. 19:12

De olyan is volt, hogy gondoltam egyet és egy héttel utazás előtt vettem egy jegyet, hogy meglátogassam a páromat és ugyan olyan árban volt mint mikor hónapokkal előre vettem.

Szóval ezért mondom, hogy totál kiszámíthatatlan. De biztos ami biztos, jobb előre nézelődni.

Májusban szerintem sokan mennek várost látogatni, szóval van rá esély, hogy jó drága lesz.

2017. márc. 23. 19:10

Most.

Ezt nem lehet előre kiszámítani, nagyon sok mindentől függ. Lehet szerencsétek egy héttel előtte is, de lehet, hogy már az egekben vannak az árak és egy nem is fognak lejjebb menni. Nézegessétek és ha elfogadhatót találtok azonnal vegyétek meg mert jártam már úgy, hogy 1 nappal később ugyan az a jegy 10E forinttal többe került már.

2017. márc. 23. 18:57
Május végén Párizsba megyünk, a szállást már lefoglaltuk de a repülőjegyekkel még várunk. Hogyan alakulnak az árak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook