Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi idő alatt lehet barna hajról, szőke hajra váltani? fórum

Mennyi idő alatt lehet barna hajról, szőke hajra váltani? (tudásbázis kérdés)


2017. márc. 26. 15:19
Nekem vörösesbarnából egy alkalom után csinált a fodrász szőkésbarnát. Most megyek majd,hogy még szőkébb legyek,de elsőre már az is szép,hogy leszedte a sötét színt na meg a vöröset.7000-et fizettem borravalóval.
7. massalhangzo (válaszként erre: 1. - D68b49c072)
2017. márc. 23. 17:18
persze, leszivja rola a festeket, es szokere festi. az ara az valtozo, szerintem 10-20 ezer kozotti
2017. márc. 23. 16:52
Szerintem így nem leszel szép szőke, inkább növeszd le, és a természetes színedet kezdd el világosítani.
5. 8a65af67ce (válaszként erre: 3. - Sanyinak)
2017. márc. 23. 16:51
Háháhá. :D
2017. márc. 23. 15:29

Szerintem nem, max ha tesz bele melír csíkokat, . Enyém is barnáról lett szőkés, és melírrel kezdtük, kb két három melír kell, utána már be lehet festeni. (én kb fél évente melíroztattam, addig bőven nőtt annyit, hogy a negyedik festésnél már szőke lettem.

Bár most melíros megint ,mert az áll a legjobban :) a tiszta szőke nekem nem állt jól.

Neked is ezt ajánlom.

Mert ha hírtelen az egészet leszivatja töredezni fog szerintem nagyon és nagyon kiszárad. A melír valamivel kíméletesebb.

3. sanyinak (válaszként erre: 1. - D68b49c072)
2017. márc. 23. 15:25
Hogy "szép" szőke leszel-e, az nagyban függ attól is, hogy már előtte mennyire voltál szép....:)
2017. márc. 23. 15:19

Szerintem itt kaphatsz egy kis segítséget:


[link]

2017. márc. 23. 15:16

Sziasztok!

Ha a hajam színe jelenleg csokoládé vörös,de évek óta barnára volt festve. Akkor ha elmennék fodrászhoz ő megtudja csinálni,hogy szép szőke legyek?(ne sárga legyen a hajam)és ha igen akkor kb mennyi idő mìg elérem a színt? És kb mennyibe kerűlne?mire számíthatok? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook