Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Thuja vagy Vérehulló fecskefű krémet vegyek szemölcsre? fórum

Thuja vagy Vérehulló fecskefű krémet vegyek szemölcsre? (tudásbázis kérdés)


2017. márc. 28. 13:12
9 eves lanyomnak aszpirin tablettat tettem ra 2 ejjel. es elmult (vagy leesett). 2db-ot osszetortem + par csepp viz, es a pasztat tettem ra ragtapasszal.
7. Imisz (válaszként erre: 6. - Artiny)
2017. márc. 23. 06:37
Az almaecet (is) büdös, a vérhulló meg sárga. Sajnos ezt fel kell vállalni.
2017. márc. 22. 22:41
volt pl. mult nyaron hogy estere borogatast csinaltam almaecettel . Ket het alatta szepen leszedte, kicsit kisebesedett,de alatta a bor tiszta volt. Az egesz homlokom tiszta sima volt, feszult...de miutan abbahagytam ujbol elojott :S es mar nem akarom ujbol mivel nagyon budos. Nem tudom lemosni sem....meg napok utan is erzem ha melegem van,hogy erzem magamon az almaecet szagot
2017. márc. 22. 22:39
voltam orvosnal vele, ketszer is egettek es visszanot...egy masikmeg azt mondta hogy nem tud vele mit csinalni.
4. Anyagi (válaszként erre: 1. - Artiny)
2017. márc. 22. 22:20

Szerintem az általad említett szerek az uszoda/futó (vírusos) szemölcsre vannak. A lapos, gyökér nélküli szemölcsöt, ha pici, egyszerűen és azon módon leégeti a bőrgyógyász.

Mondjuk érdemes előtte informálódni, hogy van e ilyen felszerelése és vállal e ilyesmit.

Nekem az SZTK-ban simán megcsinálja a doktornő akihez járok!

Bonyolultabb megoldás, ha a sebész leszedi, viszont ilyenkor készítenek szövettant is.

2017. márc. 22. 22:03
Már bújik felénk a vérehulló fecskefű. Én arra esküszöm. Nem 2 nap alatt az igaz, de nyomtalanul eltűnt nekem is egy szemölcs az ujjamról. Ha teheted szedj valahol gyökeresen, (nő mint a gaz) és ültesd el, ha csak cserépbe is, de mindig friss levet tudsz így rakni rá. Ha van kerted és oda ülteted később kiirtani sem lehet :)
2017. márc. 22. 21:40

Ha lesz majd vérehulló fecskefű, szedd le inkább azt, és kend rá a levét a szemölcsre. 100%-os a hatóanyaga :) Csak arra vigyázz, máshova ne kerüljön, a szemedbe főleg ne.


A krémekhez nem tudok hozzászólni, remélem, lesz, aki ebben is segít. De nem tudom, van-e értelme krémet használni, mikor a fecskefű gyakorlatilag gyom, és aránylag könnyen lehet találni.

2017. márc. 22. 21:36

Thuja vagy Vérehulló fecskefű krémet vegyem szerintetek homlokon lévő apró laposszemolcsre?


mar probaltam sok mindent, volt egetve hidrogennel is....de nagyon nehez megszabadulni tole mivel nagyon lapos es nagyon kicsit. Hidrogen nem valt be.


A thuja hogyan hatna a szemolcsre? elsotetul vagy megduzzad aztan kiesik ,maro hatasa van neki?


[link]


[link]


a vérrehullo fekcsefu pedig van orosz vagy romaniai, nem tudom melyiket rendeljem ha ez lessz...szerintetek?


[link]


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook