Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy kapcsolat indulása... fórum

Egy kapcsolat indulása... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
115. 4f7996facc (válaszként erre: 102. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 24. 15:19
Én biztos vagyok benne, hogy nem. Csak meg kell tanulni minél hamarabb, mert az idő telik és nem kell energiát pazarolni arra, aki nincs velünk.
114. 4f7996facc (válaszként erre: 107. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 24. 15:18
Ha nem keres, akkor teljesen mindegy, mi volt a minden más. Naponta többször kellene keresnie valami úton módon.
113. massalhangzo (válaszként erre: 111. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 24. 12:28

egy erdeklodo uzenet a randi utan meg belefer, az valoban nem nyomulas. az arra lett volna jo, hogy lezard magadban. mert nyilvan ha egy pasi nem keres a randi utan masnap sem, akkor neki nem volt olyan jo, mint neked. akkor kellett volna venned a lapot, hogy az erdeklodo uzenet, a labda feldobasa utan sem keresett teged, te irkaltal neki meg utana


na, amit ezek utan muveltel, az tenyleg erolkodes es nyomulas, oszinten szolva en nem is ertem, ha egy ferfi nem keres magatol, annal minek probalkozni, hiszen nem is ismered

112. Lonna4 (válaszként erre: 107. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 24. 10:13
Ha kívülről nézed neked is ez lenne a konklúziód.Az nem a vonzalom jele ha folyton kifogásokat gyárt, leraz és próbál távolságot tartani. Ha valaki vonzódik hozzád, az keresi a társaságot. Ha nincs ideje többre egy rövid sms email vagy egy perc telefon beleférne mert ellenállhatatlan késztetést érezne. Ahogy te! Ő ezt nem teszi, neked közel az otvenhez sem esik le? Engem az is elgondolkodtatna hogy a fórumon szinte mindenkinek ez jött le. Nem erdekled őt. Mindenesetre remélem megtalálod a párod előbb utóbb.
111. CSILLAGOM68 (válaszként erre: 109. - Channa*)
2017. márc. 24. 07:58

Pontosan, megértette.

Rosszul látod, nem azt akartam hallani hogy nem nyomultam.


Bármit gondolhatsz, hisz nem ismersz. Így én is bármit írhatnék. De csak hogy tudd. Nem írtam rá, és nem is fogok.

110. CSILLAGOM68 (válaszként erre: 108. - Massalhangzo)
2017. márc. 24. 07:52

De meglátta. Pontosan azt írta le ami lezajlott bennem.

Az én olvasatomban ez nem jelent nyomulást, és ezért most nekem ronthattok.

Természetesen mint kiderült, ennyit sem kellett volna tennem. Ebben igazat is adok, neked is és mindenkinek aki ezt írta.

109. Channa* (válaszként erre: 106. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 24. 05:04

Igen?

Egy valaki értette meg?

Ezt azért írod, mert azt akartad hallani, hogy nem nyomultál:)

Több, mint 100 hozzászólás arról szólt, hogy nyomulsz, és most végre valaki azt írta, hogy nem...


Gondolom megint ráírtál a pasira, ugye?

108. massalhangzo (válaszként erre: 106. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 23. 21:29

nem latta meg a lenyeget. az erdeklodes kimutatasa kabe az elso uzeneted lett volna a randi utan, nem egy honapig folyamatos nyomulas, meg utana is. az mar az erolkodes es szanalom kategoria


nem bantani akarlak, csak nyisd mar fel a szemed, es lass, hogy nem a pali itt a hunyo es nagy csalodas, hanem eroltettel egy olyan ismerkedest, amit a masik nemigazan akart, akar. ebben hibaztal. ha egy ferfi nem keres a randi utan, akkor ne massz bele. akkor lesz egy rossz napod, hogy bakker, nem keresett, de kar, es ennyi

107. CSILLAGOM68 (válaszként erre: 105. - Lonna4)
2017. márc. 23. 21:29
Hmm...ezt mind megállapítottad? De gondoltam erre én is. Tény hogy a csendből erre lehet következtetni. De minden más az ellenkezőjére utalt...
106. CSILLAGOM68 (válaszként erre: 104. - Lavender sky)
2017. márc. 23. 21:21
Végre valaki aki meglátta a lényeget. Köszönöm
105. Lonna4 (válaszként erre: 94. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 23. 10:51
Akkor még egyszer. Nincs tűz nem lobbant lángra mindkét félben a szerelem vagy vonzalom, nevezzük bárkinek. Csak reszedrol van szikra benned alakult ki egy fajta vonzalom. De ez kevés .
104. Lavender sky (válaszként erre: 1. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 22. 20:57
Igen. Tipikus esete annak,mikor nem akarsz nyomulni,viszont tudatni akarod,hogy igenis érdekel. Nem akarsz teóriákat felállítani,de az agyad nem áll le. Nehéz helyzet.
103. massalhangzo (válaszként erre: 102. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 22. 20:43

de azert ne mondd mar nekem, hogy akarmelyik nonek az nem eleg jel, hogy egy pasi a randi utan nem keresi, es a masodik randi is csak azert jon letre egy honap utan, mert a no probalkozik, es a masodik utan se keresi a pali


gyanus jelek lehetnek, ha a pasit nem ered el hetvegen, vagy seta kozben mas pasik segget bamulja, de bakker nem az, hogy randi utan nem keres, es neked kell utana koslatnod hetekig :D

102. CSILLAGOM68 (válaszként erre: 101. - 4f7996facc)
2017. márc. 22. 20:09
Igen, hajlamosak vagyunk győzködni magunkat, még ha a szemünk előtt vannak azok a bizonyos jelek akkor is. De a saját kárunkon, szenvedésünkön, megtanuljuk. Én sem hiszem hogy így járok többet.
101. 4f7996facc (válaszként erre: 81. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 22. 18:44

Én is voltam ilyen cipőben sajnos. Amikor olyan gyönyörűen elhitettem magammal, hogy igazat mond és szegény emberke éjt nappallá téve dolgozik és egyébként is a beteg anyja meg a gyereke meg a testvére meg a rokonok. Holott tudtam valahol, hogy ez hazugság, de annyira magányos voltam és annyi minden bajom volt, hogy egy darabig homokba dugtam a fejem. Na de aztán. Aztán magamhoz tértem és azóta sem keveredtem senkivel ilyen helyzetbe. Valahogy előre kiszagolom az ilyet. És amikor rákérdezek, amit sejtek, már egy apró jelből is, mindig kiderül, hogy igazam van.

Nem azt mondom, hogy egy nagyon nagy manipulátor nem tudna megvezetni, de ahhoz vérprofinak kell lennie.

És ha gyanús jelet észlelek, azonnal eltűnök, és nincs visszaút. Engem nem fognak többet hülyíteni.

2017. márc. 22. 07:19
100
99. CSILLAGOM68 (válaszként erre: 98. - Asztal1)
2017. márc. 22. 06:04
Mire gondolsz? Mi az ami nem mindig jön be?
98. asztal1 (válaszként erre: 97. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 21. 22:23
ez azért nem mindig jön be.
97. CSILLAGOM68 (válaszként erre: 96. - Massalhangzo)
2017. márc. 21. 22:22
Pontosan. Ezt én is így gondolom. Ez ugyanis nem "rendszeres" nálam. Még ha most ez úgy is jön le.
96. massalhangzo (válaszként erre: 95. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 21. 21:19

nem baj, ha egy no kezdemenyezobb, kimutatja a tetszeset. de ha erre nem kap pozitiv visszajelzest, kolcsonosseget, akkor abba kell hagyni, nem tovabb probalkozni. es nem is a buszkeseg miatt, mert most az kinek es miben szamit, oszinten? hanem magad miatt, a kudarcok, rossz erzesek elkerulesere


megprobaltad, adtal eselyt, nem elt vele. legyen ez az o baja, keress olyan ferfit, aki normalisan viszonyul egy nohoz.

95. CSILLAGOM68 (válaszként erre: 92. - Túrógombócka)
2017. márc. 21. 20:34
Köszi. Van!
94. CSILLAGOM68 (válaszként erre: 91. - Lonna4)
2017. márc. 21. 20:33

Köszi. Ez egy kicsit zavarosra sikeredett. Mármint a szikra, és a tűz...

Egyébként az alap gondolat, nálam is működik.

De lehet hogy leckét kellene vennem tőled...

2017. márc. 20. 15:16

Még el sem olvastam a hozzászólásokat, rögtön az volt a benyomásom hogy nagyon nyomultál. Most hogy visszaolvastam mindent, azt hiszem a lényeget már leírták előttem.

Én nem azt mondom hogy játszmázz, de teljesen nyitott könyv se legyél az elején. Hagyd hogy udvaroljon a pasi. Ha akar keres, ha nem, akkor hagyd annyiban. Pár randi után már kell is a kölcsönösség, szerintem ezt érzi az ember. De hogy folyton te kerested ő meg jött a szöveggel hogy "van fontossági sorrend". Ez elég bántó. Magyarul közölte hogy te nem vagy benne ebben a fontossági sorrendben.

Nem bántani akarlak csak úgy kérdezem hogy te úgy érzed, van elég önbizalmad és önbecsülésed? Csak mert azok a hölgyek szoktak ennyire nyitottak lenni, akik vagy nagyon régóta nem voltak párkapcsolatban vagy nagyon önbizalom hiányosak.

2017. márc. 20. 14:17
hát ez nagyon durva. legyen már valami büszkeséged! ennek a pasinak semmennyire nem kellesz.
91. Lonna4
2017. márc. 20. 14:02
Ket evvel vagy öregebb nalam. Azt hittem 20is csak epp vagy. Nem szamitte mit érzel ha o nem érzi. Ha nem lobbant fel a tûz csak szikra van reszedrol.
90. CSILLAGOM68 (válaszként erre: 88. - Massalhangzo)
2017. márc. 19. 21:24

Nem fogok. Pontosan, ez így van.


Tudom. Tudtam, de mégis bíztam...

89. ina87
2017. márc. 19. 20:54
nyomultál ami nem jó te kerested öt ami megint nem jó ahogy le írtad inkább már bocs h ezt írom de annak látszik h ebből nem lesz semmi szóval semmibe vesz,lehet így huzavonázni de esetleg az ágyig jutnátok de szerintem nem akar veled tartós kapcsolatot
88. massalhangzo (válaszként erre: 87. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 19. 20:52

hat legkozelebb ne varj honapokig, sot napokig sem :D ugyanugy benne kell lennie a masiknak is a vagynak, ezert lesz majd az jo randi, kapcsolat, amiben a ferfi is rogton ir randi utan, mert akar es gondol rad


egy nem jol sikerult randi utan lehet az ember csalodott, de ha huzza hetekig, honapokig, akkor mar annyira belelovalja magat a semmibe, hogy fajni fog. ezt probald elkerulni

2017. márc. 19. 20:49

Hát most nem igazán tudom, nem magamra venni. Azért sem mivel én nem tudnék ilyen lenni. Nem tudnék szórakozni senkivel.


Persze nem ismerhetek meg, de a vágy meg lehet bennem arra hogy megismerjem. Nálam meg volt.


Most kicsit behúzom a féket. Átrendezem magamban amit át kell:) De nem adom fel. Az nem én lennék. Bízom benne hogy jönni fog, az a valaki.

86. massalhangzo (válaszként erre: 85. - CSILLAGOM68)
2017. márc. 19. 20:33

szerintem ne vedd magadra. vagy nem gondolja komolyan az ismerkedest, csak hatha alapon, ha valaki vevo ra, vagy tobbekkel ismerkedik, randizgat. de ha alapbol ilyen lenne, erre vagynal, hogy valaki hebe-hoba er csak ra?


egy randibol, akarmennyi beszelgetes is volt, nem ismerhetsz meg senkit igazan. ezert ne erezd ugy, hogy na ovele el tudnad kepzelni, akkor nem igy allt volna hozzad, ha illenetek egymashoz.


ismerkedj tovabb, biztos jon majd valaki, akivel klasszul alakulnak a dolgok

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook