Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Viber PC probléma fórum

Viber PC probléma (beszélgetős fórum)


2017. márc. 18. 17:42

Telepítsd újra és újra, kérj új kódot újra és újra! Ha 40-szer nem játszottam el ezeket (2 gépen), egyszer sem. Nincs benne semmi logika. A PC-nem sok próbálkozás után (mindent ugyanúgy csináltam), egyszer csak ment. A lapimon először ment egyből, aztán újratelepítés után (beépített gyári telepítő, szóval minden azonos kellett, hogy legyen), nem ment. Az X×10 próba után mérlegeltem, hogy


1. felgyújtom a gépet

2. felrobban a fejem

3. nem használom azon a készüléken a Vibert.


Mindkét gép megvan és a fejem is.

2017. márc. 18. 17:32

Sziasztok!


Érdeklődnék van-e ötletetek a következőre! Laptop vásárlás után (win10-es), vibert felraktuk wifiről (tökéletesen működik), majd DIGI-től vettünk mobilnetes (stickes) előfizetést, onnatól fogva az állapot offline (mobilnetről)! Minden más működik (böngészés, letöltés sőt még a whatsapp-ot is kipróbáltam). Persze erről a mobilnetről újra installáltam a vibert is, párosítottam is, kontaktok megjelentek, de az üzenet küldés továbbra is offline. Szolgáltatókat is hívtam (telenort is, ők adják a netet), náluk minden rendben, nincsen semmi korlátozás! Tipp? Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook