Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért nem tud kijönni a megfázásból? fórum

Miért nem tud kijönni a megfázásból? (tudásbázis kérdés)


2017. márc. 20. 18:35
Immunrendszer erősítő kellene neki.
10. Cucicsillag (válaszként erre: 3. - Bobita0212)
2017. márc. 20. 18:21

Az en ovisom mikor kezdett, elso evben alig hianyzott, most viszont alig tudom vinni :(

Ahgy elkap vmit, en rogton megelozok, azert a fulcsepp, meg orrspray es flakont fujatok vele, mert lufit meg nem tud. Na, meg azota jobb, hgy odafigyel az orrfujasra. Az ovonenik ugy fujjak nekik, hgy fel kell hogy emelje a fejet, igy ohatatlanul hatra megy a takony egy resze. Tanitgatom, hatha mar befejeztuk a betegeskedest... Gyogyulast!

2017. márc. 20. 13:29

Akár arcüreggyulladása is lehet, arra pedig nem árt az antibiotikum. Az orrát ki tudja fújni rendesen? Az is fontos lenne.

Az orrmandulán túl allergiás is lehet, az is hasonló problémákat tud okozni.

2017. márc. 20. 09:02
Sajnos a közösségbejárás kezdete gyakran ezzel jár.Sok mndent elkapnak egymástól a gyermekek majd a doki gyakran antibiotikumot ad, ami kiöli a hasznos bélflórát legyengítve ezzel az immunrendszerét. Ha nem pótolja probiotikummal, akkor ahogy visszakerül a közösségbe gyengébb immunrendszerrel könnyebben elkaphat megint valamit és ez a folyamat folytatódik. Az immunrendszer megerősítése, ha szükséges természetes antibiotikum fogyasztása (ami nem öli ki a hasznos bélflórát) és probiotikum használata a bélflóra helyreállítására sokat segíthet. Mndezekből érdemes minőségieket választani.Jobbulást!
2017. márc. 18. 13:33
Én is gondoltam rá már
6. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 5. - Bobita0212)
2017. márc. 18. 12:43
Nézesd meg egy másik dokival. Az orrmandula szerintem is gyanús.
5. bobita0212 (válaszként erre: 4. - 4740439ec6)
2017. márc. 18. 11:37
Azt mondta sz sztk-s doki h nem kell
2017. márc. 18. 11:35
Nem mondta még a doki,hogy vetessétek ki az orrmanduláját?
3. bobita0212 (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2017. márc. 18. 11:18

Hát én nem tudom de már annyira elegem van 😢

Mindenféle vitamint kap mégis össze szedi a bacit. Nincs be gyulladva a füle mert nem fáj neki. Máskor ha fulgyulladasa volt sírt úgy fájt neki.

2. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2017. márc. 18. 11:11

Valszeg, le van gyengulve az immunrendszere es egymasra szedi a fertozeseket :( Nalunk hasonlo a helyzet, az iden alig volt oviban, mert ahgy kigyogyulna, jon vmi masik nyavalya. Most immunrendszer erositot kap, remenykedem...

En fulgyulladasra kovirozsa cseppeket szoktam adni, az hamar elmulasztja ill.megelozi.

2017. márc. 18. 10:58

Ovis fiam havonta meg van fázva.

Horkol is ilyenkor és sokszor bedugul a füle. Sűrűn sárga szinű az orrvaladeka. Voltunk már többször sztk-s fül-orr-gegeszeten de semmi konkrétat nem mondtak csak írtak fel neki mometason (szteroidos) orrsprayt. De már nem használja. Most legutóbb egy hete fázott meg. Az orrfolyasa szinten sárga erre kapott antibiotikumos orrcseppet. Már szépen elmúlt neki de ma megint sárga az orrváladéka. Illetve újra elkezdett horkolni az éjjel.

Mit tehetnék?

Tanácstalan vagyok. Pedig kap vitaminokat,inhalalunk is.

Mennyire normális egy ovis gyereknél h havonta 1-2* beteg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook