Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan szőkítsem a barna hajam otthon roncsolódás mentesen? fórum

Hogyan szőkítsem a barna hajam otthon roncsolódás mentesen? (tudásbázis kérdés)


11. Mikuka
2017. márc. 16. 19:59
Bocsi, ezt a kommentet egy masik forumra szantam, de remelem kaphatok itt is ra valaszt, hisz nagyon hasonlo a kerdesem a kerdezoevel.
10. Mikuka
2017. márc. 16. 19:54

Igen, tudom, hogy veszelyes otthon szokiteni es konnyen rossz vege lehet, viszont par eve ugyanilyen indittatasbol felkerestem egy fodraszt, aki a leszivatassal szepen tonkretette a hajam, szerintem par honap alatt 30 cm csak ugy eltunt a hajam vegebol...

Persze akkor még nem volt ennyi csodaszer, olaplex stb., mint most, na de akkor is.

Ezen okbol kifolyolag nem tudok a fodraszokban megbizni, gondoltam megorobalom otthon megcsinalni, hisz azota azert sok uj termek jott be.

Erre lettem volna kivancsi, hogy esetleg ha valaki szokitette hazilag a hajat, ki mit hasznalt!?

9. andi6020 (válaszként erre: 7. - Lapbarna)
2017. márc. 16. 17:46
Legalább.
8. andi6020 (válaszként erre: 5. - Pomponlány)
2017. márc. 16. 17:46
Legalább? Tehát lehet 4-5 hét is?
7. lapbarna (válaszként erre: 5. - Pomponlány)
2017. márc. 16. 17:15
3 hétig ne mosson hajat? Csak kérdezem.
2017. márc. 16. 17:00

otthon sehogy.

vagy maradj ennél a színnél (vagy sötétebbnél), vagy keress egy JÓ fodrászt, és vele csináltasd meg. (JÓ fodrász : ez esetben aki nagyon ért a festéshez, sajnos kevés az ilyen)

2017. márc. 16. 16:28
Bármit is kezdesz a hajaddal, az semmiképpen ne egy frissen mosott hajjal tedd. Várj vele legalább 3 hetet.
4. Hanami (válaszként erre: 1. - Mevvi)
2017. márc. 16. 15:46

Az ammóniamentes szőkítőpor is terror a hajnak.

Fodrásznál se fogod megúszni a roncsolódást, ez sajnos ezzel jár.

2017. márc. 16. 14:41

Én használtam hajradírt. Tényleg nagyon jó volt az EGYSZERI vöröset csetter szededte, de a szőkítéssel szerintem ne játsz!

Nekem a színpaletta szerint sötétbarna (csak szakmai szemmel az, de amúgy fekete) hajam volt, 4 fodrász vártam végig. Vagy melír (házilag nagyon ne), vagy lenövesztés. Középbarnából melírosat láttam szépet 1,5-2 év után. Az egész vagy "byúlós lesz vagy kaksivá tört (jobb esetben).

Fodrász, ahogy Andi mondta.

2017. márc. 16. 14:05
Menj inkább fodrászhoz. Amíg van hajad.
2017. márc. 16. 13:31

Sziasztok! Festett barna hajam van, szeretnek vilagositani rajta, nem teljesen szokere, csak vilagos barnara, nyilvan ezt nem fogom meguszni a hajam leszivatasa nelkul.

Tapasztalatokat varnek, hogy hazilag ezt hogyan tudnam megtenni, anelkul, hogy a hajam letorne?

Kinek mi valt be? Esetleg ammoniamentes szőkítőpor?

(Egy hete leradiroztam otthon elgon hajradirral, a sotet barnat leszedte, par arnyalattal vilagosabb lett, de tobb ettol szerintem nem varhato egy hajradirtol)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook