Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Catawiki - Tapasztalatok, vélemények, hasznos tanácsok fórum

Catawiki - Tapasztalatok, vélemények, hasznos tanácsok (beszélgetős fórum)


2. HG
2023. febr. 2. 13:56

Szia!

Több mint egy éve rendszeresen vásárolok a CATAWIKI segítségével.

Röviden a tapasztalataim:

- elég magas a szállítási idő és az szállítási ár (bár mind kettő az eladótól változik - van aki így akar minimál árat létrehezni illetve figyeljünk a személyes átvételre)

- a téma szerinti csoportositás és a heti licitálás zárása nagyon jól ki van találva, az eladó és a vevő közötti kapcsolatot tökéletesen irányítják

- bármely probléma esetén azonnal intézkednek, ha másképpen nem lehet megoldani vissza küldik a vételárat

- a fenti szolgáltatásért 9%-ot tartanak maguknál

- én teljesen meg vagyok elégedve a termékekek minőségével, bár licitálás előtt legyünk figyelmesek: keressünk rá máshol mennyít érhet, alaposan nézzük át a termék fotókat és az eladó értékelését

:-)

2017. márc. 14. 09:34

Sziasztok!

Az aukciós terek közül csak a legnagyobb magyart használom. Persze körülnéztem a többin is,de végül nem rendeltem sehonnan. Ez azonban most meg fog változni. :)

Regisztrált közületek valaki a catawikin? Rendeltetek már onnan valamilyen terméket?

A magyar nyelvű oldalon kevés információt találtam a fizetési lehetőségekről, az angolom pedig eléggé megkopott az évek során... Tudja valaki, milyen lehetséges fizetési módok közül lehet választani?

És a lényeg: mennyi idő alatt érkezett meg a termék? A képeknek megfelelő állapotú volt? Szóval, elégedettek voltatok a kapott holmival?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook