Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gerinc idegfelszabadítás műtéten volt már valaki? Hol? Kinél? Mik a tapasztalatok? fórum

Gerinc idegfelszabadítás műtéten volt már valaki? Hol? Kinél? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


6. flazarne2 (válaszként erre: 5. - Hné80)
2017. márc. 12. 17:49
Húúú...ez nagyon komoly! Műtétre én sem szívesen megyek, ezért keresem a lehetőséget, az ideg felszabadításra, mert azt hallottam van ilyen műtét is. Ez nem olyan durva mint a rendes sérv műtét, bár lehet tévedek. Sajna a lábam már nagyon gáz.
2017. márc. 12. 02:16
Szia! Kétszer műtöttek leszakadt, kiszakadt gerincsérv... Lumb.3-4. Azóta kiírtak csavarozásra :( nem vagyok hajlandó elmenni míg járni tudok.... Második műtétemet elszúrta a doki, rossz helyen nyitotta meg és elvágva a szöveteket, később belső hegek lettek. 3*4* nagyobb a megengedettnél.... Ez nyomja az idegeket sajnos jelenleg is....
4. DorkaMoncsi (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2017. márc. 11. 14:39
Contramallal én óvatosan bánnék...azt olyan betegeknek adják, akiknek pl végtagamputációjuk volt, végstádiumú rákosok, stb...olyan ez, mint egy "gyengébb" morfium.
3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Flazarne2)
2017. márc. 11. 14:09
Cotramalt, Aflamint próbáld még meg.:)
2. Lonna4 (válaszként erre: 1. - Flazarne2)
2017. márc. 11. 13:45
Két éve temették az egyébként egészséges kolléganőm. Gerincsérv műtét után lebénult rá félévre meghalt. Örökmozgó csupa élet nő. Ha megúszható hagyd ki.
2017. márc. 11. 12:03
Lubbalis 4-5 gerincsérvem van 2008 óta. Szűk a gerinccsatornám, ezért a sérv irritálja az ideget, aminek következtében zsibbad a bal lábfejem, ujjaim, és a lábszár külső része. A fájdalom most már szinte elviselhetetlen, főleg hosszabb menés, vagy este lefekvés után. tornára járok, rendszeresen megyek az ORFI-ba infúziós és egyéb kezelésre, valamint Hévízre is. Most szedem a Thiogamma gyógyszert, de nem sok javulást érzek. Készülök neuropátiás vizsgálatot végeztetni - keresem a megfelelő orvost hozzá - de gondolom a végkimenetel a műtét lesz. ezért keresem azokat, akiknek volt már idegsebészeti beavatkozása, műtétje ebben a kategóriában.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook