Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » ECO Slim fogyasztó cseppek fórum

ECO Slim fogyasztó cseppek (beszélgetős fórum)


1 2
15. 4d0b637a98 (válaszként erre: 1. - Judy61)
2017. máj. 13. 21:01

Judy61, megnéztem a kérdésedre az ECO Slim fogyókúrás cseppet. Jó az összetétele, de sajnos én nemrég dobtam ki a JutaVit Slim Fit kapszuláját, hasonló összetétele van. Felpuffadtam tőle és inkább éhes lettem, amióta kidobtam (2400 Ft volt), azóta megy a fogyás.


Ma vettem biopiacon 100 % bio citromlevet (30 db bio citrom levét tartalmazza, tartósítószer nélkül, 1680 Ft/l áron). Tóth Gábor élelmiszeripari mérnök és minden természetgyógyász javasolja, hogy reggelente melegvízben citromlével kezdjük a napot, de napközben vízbe is tegyük, teába, mert segíti a fogyást.


Én heti 1 böjtnapot tartok, maximum tiszta paradicsomlevet iszom és gyógyteákat, ha leesik a vércukorszintem, akkor egy egy kanál mézet.


Nekem ez nagyon bevált, lement a haspuffadásom és 8 nap alatt 1,8 kg.


Ha nem nagyon drága, próbáld ki...

2017. máj. 13. 18:22
Üdfv,kérem aki bármelyik fogysztó szerről pozitív tapasztalatot tud mondani,ossza meg itt ! köszönöm !
2017. ápr. 21. 11:59
A gyógyszerész dr.nőnk fiatal, nagyon okos, értelmes, folyamatosan fejlődik a szakmában, és kb 130 kiló. Főleg a haskörfogata, mint egy traktorgumibelső lenne rajta. Ha lenne valami tuti, már biztos kipróbálta volna. Az olyan férj-pár, akinek nem tetszik, macerálja emiatt az asszonyt, ahogy számtalan reklámban írják, jobb is ha eltűnik, az olyannak kár megfelelni.
2017. ápr. 20. 10:37
Hiztam tőle 3 kilót!!!
11. diet1 (válaszként erre: 1. - Judy61)
2017. ápr. 19. 01:05

Kamu!

Nem kell megrendelni.

10. diet1 (válaszként erre: 6. - Agi7112)
2017. ápr. 19. 01:04
KAMU!!!
2017. ápr. 19. 01:03

csongrádiné

Magyar dietetikus nem nyilatkozott.

KAMU. Használják a nevét, csak hozzáteszik, hogy"Dr." - akinek a nevét ellopták, nem doktorált.

Az weboldal eredetét egyelőre nem lehet kideríteni. Sajnos!

NEM szabad megvenni egyetlen terméküket sem.

Mások nevét is lopják! :(

2017. ápr. 7. 18:32
Nem hozta a várt hatást még emésztés gyorsítást se.Ezek után kétlem a magyar dietetikus nyilatkozatát.Magyar nyelvű használati utasítás sincs az üvegen.Érdekes a rendelésnél tablettát ír amugy folyadék.Szerencse csak egy üveggel rendeltem.
2017. ápr. 4. 07:48
Igen én is arra lennék kíváncsi, hogy használta már valaki és mik a tapasztalatok? Kérem csak az írjon ide.
2017. ápr. 1. 16:37
Bírom ezt a sok egészségtudatos, sportos okos tojást!!! Csak azt nem tudom ha ilyenek akkor mit keresnek egy fogyókúrás fórumon!!!! Az szóljon már hozzá aki használta is és tapasztalata van. És ne az aki úgy gondolja!!! Sokunknak segítene, de így csak elriaszt innen mindenkit. Pedig jó lenne tapasztalatokat hallani!!!!
2017. márc. 10. 06:56

Mikor ilyeneket látok mindig arra gondolok, hogy ha lenne csodaszer, nem lenne túlsúlyos ember.

Én 4 hete járok rendszeresen fitnesszre van, hogy napi 2x ha időm engedi. Néha vért izzadok, ha fáradt vagyok akkor elmegyek valami táncos edzésre.

Nagyon megéri ahogy az ember látja, hogyan izmosodik a teste, a zsírt lassan felváltja az izom. Nem mondom, hogy a kilók olvadnak le rólam, bár én kb. 5 kilótól szeretnék "csak" megszabadulni.

Egy ilyen szertől nem lesz feszesebb, izmosabb teste senkinek.

Úgy vannak ezek is kitalálva, hogy elvileg sport és megfelelő étkezés mellett hozzásegítenek a fogyáshoz. Nem kiváltják azokat.

4. Judy61 (válaszként erre: 3. - SantaBarbara)
2017. márc. 9. 20:12
Igen ebben nagyon igazad van Santabarbara.
2017. márc. 9. 19:51

Eppen ma lattam a reklamot itt Tenerifen.

Nagyon latvanyos fotokkal etetnek,de....csak azt tudjak,akit lehet.....

Szerintem elso a taplalkozas atgondolasa es nyilvan valtoztatasa,ha ugy iteli meg valaki,hogy sulyfeleslege van.

A masodik,hogy a sport legyen rendszeres porgram,de nem kenyszeres !

Ilyenekre kell a penzt forditani,nem csodaszerekben remenykedni es nem valtoztatni semmin.

Ilyenkor tavasszal,amikor lekerul a kabat sok no kap panikrohamot es hipp-hopp akar lefogyni.....ekkor tudjak eladni a kereskedok a legtobb "csodat" .

2. Lonna4 (válaszként erre: 1. - Judy61)
2017. márc. 9. 18:46
Diéta mozgás, ettől csak Eco csepptol csak a pénzed fogy.
2017. márc. 9. 18:07

ECO Slim cseppekről tapasztalatok/vélemények?

Használta már valaki?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook