Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - ECO Slim fogyasztó cseppek

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Egyéb diétás témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

25. gicca012017-06-23 19:49
Sziasztok. Épp fogyókurázom. És láttam ezt a csodaszert:)
3 hónap alatt 17 kg ment le. De nem ezzel. Aki szeretne fogyni, igaz nem olcsó és orvoshoz kell járni kb 2-3 hetente nézzen utána az INSUMED diétának. Reggel este shake , délben viszont fullon vagyok!

24. gtoa2017-06-19 12:40
Bocsi, de lefelejtettem, hogy 2 kilót híztam tőle két hét alatt. Hízásra lehet, hogy jó lehet, de a fogyást biztos nem segíti elő.

23. gtoa2017-06-19 12:36
Kedves Fogyni vágyók!
Ez a cucc ugyanolyan kamu, mint az összes többi. Én is sajnos hittem a cikknek, a TV-s anyagnak, kár volt, pedig milyen szép lett volna.
Két hétig vártam mire meghozta a futár, más összetétel szerepel a net-en és más a csatolt kis lapocskán. De sebaj, nekivágtam, bíztam benne. Több mind két hétig szedtem nagyon prezícen, SEMMIT NEM FOGYTAM, ráadásul úgy felpuffadt tőle a hasam, mintha 6 hónapos terhes lennék, alig bírtam mozdulni az "új uszógumimtól", ami persze reggelre leapadt ugyan, de fogyni egy dekát sem fogytam. WC-re nem kellett mennem többször, mint egyébként, így több folyadék sem távozott belőlem. NE VEGYÉTEK MEG, CSALÁS EZ IS! Ja és az említett orvost, dietetikust sem találtam sehol a kamarai nyilvántartásban.

22. piroska442017-05-30 08:04
Köszi
Kár mert kezdtem reménykedni, ehetek és mégis fogyok túl szép lenne
(válasz mamszi58 21. hozzászólására)

21. mamszi582017-05-29 20:51
Nem korrekt a cég, sehol sem szerepel, hogy alkoholt tartalmaz, sehol sem szerepel, hogy visszárú esetén csak az ép dobozokat térítik meg és sehol sem szerepel, hogy szlovák cég postázza, tehát a visszaküldés élből 3ezer Ft veszteség. A megbeszélt időponthoz képest 2 héttel később jött a futár, viszont tényleg hatásos, nem tudtam 2 méternél messzebb menni a WC-től másfél napig. Pedig csak 1x ittam. Komoly hasi görcseim voltak tőle, felpuffadtam. Az sem szerepel a tájékoztatóként kapott A/5-os cetlin, hogy milyen erősségű a benne lévő alkohol. Nagyon nem mellékes, hogy a cseppek sör-szintű alkoholerősségűek, vagy valami enyhe kontyalávaló, netán kerítésszaggató házi pálesz erősségű. Jó szívvel senkinek sem tudom ajánlani

20. Judy612017-05-29 16:18
Az az igazság, hogy komolyan nagy kamuk ezek a fogyi szerek. Igaz lehet néha valakinek beválik.
Csak még kevesen szóltak hozzá a témához. Remélem többen is bekukkantanak és írnak véleményeket.

19. piroska442017-05-29 09:07
[link]
Itt olvastam rólla elősször nekem meggyőző de kíváncsi vagyok a valódi tapasztalatokra.

18. piroska442017-05-29 09:02
Szia olvastam egy cikkben napi 2x35 csepp és ehetsz mindent. Engem is érdekel de még nem rendeltem. Megírod majd a tapasztalatodat?
(válasz irmucika 17. hozzászólására)

17. irmucika2017-05-21 10:09
Én is most kaptam meg az eco slim cseppeket!De hogy mennyi cseppet kell naponta fogyasztani azt nem irták meg!Olvastam már sok féle kommentet a használatáról!Aki tudja pontosan megköszönném neki! Ja és mellette mit lehet enni?

16. vargaszilvia2017-05-15 08:37
Abban a reményben rendeltem meg, hogy a
3,5 - 5 kg-at ahogyan írják seperc alatt leadjam. Nagyon vártam már, hogy végre megérkezzen.
Elkezdtem szedni, de a várva várt fogyás helyett hízni kezdtem tőle a már meglévő szinte 0 kalóriás étrendem mellett!
Óriási csalódás, óriási átverés és óriási pénzlehúzás!!!!!! 3 nap alatt 1 kg-ot híztam!!!!!!
Ne vegyétek meg!!!!

15. Violet59092017-05-13 21:01
Judy61, megnéztem a kérdésedre az ECO Slim fogyókúrás cseppet. Jó az összetétele, de sajnos én nemrég dobtam ki a JutaVit Slim Fit kapszuláját, hasonló összetétele van. Felpuffadtam tőle és inkább éhes lettem, amióta kidobtam (2400 Ft volt), azóta megy a fogyás.

Ma vettem biopiacon 100 % bio citromlevet (30 db bio citrom levét tartalmazza, tartósítószer nélkül, 1680 Ft/l áron). Tóth Gábor élelmiszeripari mérnök és minden természetgyógyász javasolja, hogy reggelente melegvízben citromlével kezdjük a napot, de napközben vízbe is tegyük, teába, mert segíti a fogyást.

Én heti 1 böjtnapot tartok, maximum tiszta paradicsomlevet iszom és gyógyteákat, ha leesik a vércukorszintem, akkor egy egy kanál mézet.

Nekem ez nagyon bevált, lement a haspuffadásom és 8 nap alatt 1,8 kg.

Ha nem nagyon drága, próbáld ki...
(válasz Judy61 1. hozzászólására)

14. GénPONT2017-05-13 18:22
Üdfv,kérem aki bármelyik fogysztó szerről pozitív tapasztalatot tud mondani,ossza meg itt ! köszönöm !

13. metalllady2017-04-21 11:59
A gyógyszerész dr.nőnk fiatal, nagyon okos, értelmes, folyamatosan fejlődik a szakmában, és kb 130 kiló. Főleg a haskörfogata, mint egy traktorgumibelső lenne rajta. Ha lenne valami tuti, már biztos kipróbálta volna. Az olyan férj-pár, akinek nem tetszik, macerálja emiatt az asszonyt, ahogy számtalan reklámban írják, jobb is ha eltűnik, az olyannak kár megfelelni.

12. Lali21212017-04-20 10:37
Hiztam tőle 3 kilót!!!

11. diet12017-04-19 01:05
Kamu!
Nem kell megrendelni.

10. diet12017-04-19 01:04
KAMU!!!
(válasz agi7112 6. hozzászólására)

9. diet12017-04-19 01:03
csongrádiné
Magyar dietetikus nem nyilatkozott.
KAMU. Használják a nevét, csak hozzáteszik, hogy"Dr." - akinek a nevét ellopták, nem doktorált.
Az weboldal eredetét egyelőre nem lehet kideríteni. Sajnos!
NEM szabad megvenni egyetlen terméküket sem.
Mások nevét is lopják! :(

8. csongrádiné2017-04-07 18:32
Nem hozta a várt hatást még emésztés gyorsítást se.Ezek után kétlem a magyar dietetikus nyilatkozatát.Magyar nyelvű használati utasítás sincs az üvegen.Érdekes a rendelésnél tablettát ír amugy folyadék.Szerencse csak egy üveggel rendeltem.

7. Judy612017-04-04 07:48
Igen én is arra lennék kíváncsi, hogy használta már valaki és mik a tapasztalatok? Kérem csak az írjon ide.

6. agi71122017-04-01 16:37
Bírom ezt a sok egészségtudatos, sportos okos tojást!!! Csak azt nem tudom ha ilyenek akkor mit keresnek egy fogyókúrás fórumon!!!! Az szóljon már hozzá aki használta is és tapasztalata van. És ne az aki úgy gondolja!!! Sokunknak segítene, de így csak elriaszt innen mindenkit. Pedig jó lenne tapasztalatokat hallani!!!!

5. NomNom2017-03-10 06:56
Mikor ilyeneket látok mindig arra gondolok, hogy ha lenne csodaszer, nem lenne túlsúlyos ember.
Én 4 hete járok rendszeresen fitnesszre van, hogy napi 2x ha időm engedi. Néha vért izzadok, ha fáradt vagyok akkor elmegyek valami táncos edzésre.
Nagyon megéri ahogy az ember látja, hogyan izmosodik a teste, a zsírt lassan felváltja az izom. Nem mondom, hogy a kilók olvadnak le rólam, bár én kb. 5 kilótól szeretnék "csak" megszabadulni.
Egy ilyen szertől nem lesz feszesebb, izmosabb teste senkinek.
Úgy vannak ezek is kitalálva, hogy elvileg sport és megfelelő étkezés mellett hozzásegítenek a fogyáshoz. Nem kiváltják azokat.

4. Judy612017-03-09 20:12
Igen ebben nagyon igazad van Santabarbara.
(válasz SantaBarbara 3. hozzászólására)

3. SantaBarbara2017-03-09 19:51
Eppen ma lattam a reklamot itt Tenerifen.
Nagyon latvanyos fotokkal etetnek,de....csak azt tudjak,akit lehet.....
Szerintem elso a taplalkozas atgondolasa es nyilvan valtoztatasa,ha ugy iteli meg valaki,hogy sulyfeleslege van.
A masodik,hogy a sport legyen rendszeres porgram,de nem kenyszeres !
Ilyenekre kell a penzt forditani,nem csodaszerekben remenykedni es nem valtoztatni semmin.
Ilyenkor tavasszal,amikor lekerul a kabat sok no kap panikrohamot es hipp-hopp akar lefogyni.....ekkor tudjak eladni a kereskedok a legtobb "csodat" .

2. Lonna42017-03-09 18:46
Diéta mozgás, ettől csak Eco csepptol csak a pénzed fogy.

1. Judy612017-03-09 18:07
ECO Slim cseppekről tapasztalatok/vélemények?
Használta már valaki?