Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A-negatív anyának melyik heteken, milyen gyakran van ellenanyag-szűrés? fórum

A-negatív anyának melyik heteken, milyen gyakran van ellenanyag-szűrés? (tudásbázis kérdés)


2017. márc. 12. 18:41
már nem emlékszem pontosan, régen volt. Kétszer vettek vért, vagyis vizsgálta e szempontból minden terhességnél, ha jól emélkszem, akkor a 18.heti és a 32. heti vérvételnél, de sosem volt baj, és szülés után mindig kaptam antid-t mert én B rh negatív vagyok, a gyerekeim pedig mind pozitív rh-val jöttek világra
2017. márc. 7. 15:06
Én B rh- vagyok,és nekem 6 éve minden egyes hónapban megnézték,pedig első terhesség és nem volt soha vetélésem és abortuszom.
2017. márc. 7. 09:45
Szia! nem emlékszem, hogy nekem többször lett volna, mint a húgomnak. Én Rh- vagyok, ő Rh+. Én szülés után kérdeztem rá, hogy Anti-D-t nem kapok-e, akkor mondták meg, hogy a gyerek is Rh-, így nem kell. De többször nem vizsgáltak emiatt.
2017. márc. 7. 08:24
Szia! Ugyanaz, mint másnál. A három trimeszteri vérvételnél nézik a vércsoportot és ennyi. Megállapítják hogy negatív vagy. Ha egyéb ellenanyag van, tovább küldenek (nekem első terhességnél volt, másodiknál nem). Az is egy plusz kör vérvétel, nem több.
2017. márc. 6. 06:25
Sziasztok! A-negatív anyának melyik heteken, milyen gyakran van ellenanyag-szűrés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook