Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos május 26-tól fórum

90 napos május 26-tól (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
165. gabó 4
2008. júl. 19. 21:03

Sziasztok,

én is vagyok még, csak nyaraltunk az utóbbi 3 hétben és nem voltunk internetközelben (szerencsére).Persze nyaralás alatt nem is csináltam a diétát,de az előzményeknek köszönhetően nem is volt még mit feladni...Ma meg holnap még szülinapozunk (igen, a múltkor is ezt írtam, de nálunk a miniemberek- értsd gyerekek- háromnegyede nyáron született), szóval a nagy grillpartykról nem akartam lemaradni, így 21-én startolok...most már tényleg...

A kitartáshoz meg annyit: most olvastam, hogy soha nem arra kell gondolni, mit nem ehetsz meg, hanem arra , amit aznap befalhatsz. Ehhez kell még képzeletban szépen kiszínezni, hogy mi minden változik majd, ha x kilótól megszabadulsz. Hááát, majd hétfőn leírom, hogy sikerült magam lebeszélni a reggeli tejeskávéról és vajaskenyérről...Sziasztok.

164. 53ee79a68b (válaszként erre: 163. - SzeKata)
2008. júl. 10. 13:14

Most azon vagyok, hogy megnézem mit eszek. :)

Tehát délelőtt csak gyümölcs, ebédre szinte bármi.

Délután meg valami könnyű.

De ha éjszakás vagyok, akkor bent pl pizza parti.. :S

Az ilyet meg nehéz hárítani.. :)

Most elkezdtem hullahoppozni is. :)

Lila foltjaim már vannak. :)

163. SzeKata (válaszként erre: 162. - 53ee79a68b)
2008. júl. 3. 12:05
Igen szerencsére sikerültek. Hát így sok pasi között elhiszem, hogy nehéz... Azért szerintem ne add fel!
162. 53ee79a68b (válaszként erre: 161. - SzeKata)
2008. júl. 3. 10:37

Nekem a munkám miatt volt tarthatatlan. Pasik között dolgozom, sokszor éjszakás vagyok és bent az irodában a pasik össze vissza rendelik a finomabbnál finomabb vacsikat. :)

Most azon vagyok, hogy délelőtt vagy csak gyümöcsöt eszem vagy egy péksütit.

Ebédre valami főételt délután meg joghurtot és gyümölcsöt.

Persze ha dolgozom ez borul... :)

Sikerült a vizsgád?

161. SzeKata (válaszként erre: 160. - 53ee79a68b)
2008. júl. 3. 08:25

Szia!


Nem merem most mérni magam, mert a múélt hét nekem is tiszta bűnözés volt a vizsgaidőszakom miatt. Most hogy vége van újult erővel folytatom. Majd hétfőn megmérem magam. Mi lenne ha újra kezdenéd? Még mindig jobb most csinálni mint télen... :-)

160. 53ee79a68b (válaszként erre: 159. - SzeKata)
2008. júl. 2. 12:48

Szia!


Bevallom hősiesen, én feladtam. :)

Szégyen szemre, ez van :(

Te hol tartasz? Mennyi ment le?

159. SzeKata
2008. júl. 2. 08:40

Ahogy látom, nagyon leült ez a fórum. Senki nem csinálja már a diétát? Én igen, kitartok :-)

Ma keményítőnap: ebédre krumlisaláta.

Ne adjátok fel, vagy kezdjétek újra! Mindenképpen jó ha nyáron csináljátok, mert ilyenkor ki lehet bírni könnyebben a meleg miatt és egy csomó gyümi meg zöldség van!

158. skorpyo19 (válaszként erre: 157. - Gabó 4)
2008. jún. 26. 23:01

Sziasztok

- nem kezdi mostanában valaki? egyedűl nem igazán jó szenvedni, én holnap szeretném kezdeni, de vajon meddig lesz kitartásom?

Ti minden otthon vagytok, vagy van aki dolgozik?-szerintem ha otthon vagy sokkal könnyebb- én pl.olyan boltban dolgozok, ahol mi sütjük a pék sütiket(hasonló a fornettihez)-ez a nagy kisértés- ugye sajnáltok??????

157. gabó 4
2008. jún. 25. 12:41

Sziasztok!

Háát, nálam úgy néz ki, az égiek se akarják, hogy belekezdjek ebbe a diétába...A múltkori hétvégi rosszullétről kiderült, hogy valami idióta nyári vírus előszele volt, és amikor azt hittem, vége, csak a második felvonás kezdődött...Kedden már nem tudtam felkelni az ágyból, én két hős fiam felváltva üvöltöttek a fülembe az ijedtségtől, riasztani kellett az összes nagyszülőt, hogy vigyék el őket a közelemből...Aztán a szokásos forgatókönyv: orvos, szuri, gyógyszer (amit ma már nem szedtem be...). Most töröm a fejem, mikor álljak neki újra a diétának...mondanom sem kell, a kezdeti motiváció enyhén megcsappant.


PETKA, ha a google-ba begépeled "90 napos diéta", kijön egy csomó leírás, jó tanács stb.


ÁDESZ, a tesóm 5 kilót akart és fogyott ezzel a diétával, bár ennyi kiló 3 hónap alatt szerintem is simán lemegy mozgással és ésszerű kajálással. (Nekem 5-6 kiló fogyásért a 90 napos nagy áldozatnak tűnik :-)) ).

156. SzeKata
2008. jún. 25. 08:47
Hahó, mindenki eltünt???
155. Norberto1980 (válaszként erre: 154. - Ádesz)
2008. jún. 20. 10:08
Szerintem ha egészséges vegyes táplálkozásra álsz rá, mellőzöd a cukrot és a zsírokat, mozogsz napi rendszerességgel az meg fogja hozni az eredményét. Lassú, tartós és biztos lesz a fogyás. Ja és 5-600kcal kevesebbet kell enned mint a normál igényed. Ez működik.
154. ádesz
2008. jún. 17. 19:00

Sziasztok!

Tanácsot szertenék kérni!

5-6kg súlyfeleslegnél érdemes-e elkezdeni ezt a fajta diétát?

Van-e vkinek ilyen fajta tapasztalata?

Előre is köszönöm!

153. petka
2008. jún. 16. 17:03

Sziasztok!

Ma elhatároztam hogy fogyózok, és valaki ajánlotta a 90 napost. Ha megvan valakinek a leírása, el tudná küldeni nekem e-mail-ben? Ha igen akkor írom az e-mail címemet priviben.

Köszönöm előre is.

152. SzeKata (válaszként erre: 151. - Gabó 4)
2008. jún. 16. 15:42
Hát hétvégén én is kicsit megdőltem, a nővérem 30. szülinapja volt és anyu főzött... Nem lehetett megállni.De mától rendesen teljes erőbedobással folytatom. Úgyhogy ma keményítő nap van. Most nem mérlegelek majd csak jövő hét hétfőn, mert a hétvégi evészet biztos meglátszik. Úgyhogy inkább nem állok mérlegre nehogy elvegye a kedvem.
151. gabó 4
2008. jún. 16. 13:30

Sziasztok!

Gyorsan írok, amíg csend van és nyugalom...Szóval nálam a holnapból holnapután meg azután lett...Pénteken ui. ballagásra voltunk hivatalosak, ahol a kaja már eleve 20 óra körül indult, úgyhogy el is halasztottam a diétám első napját szombatra... Pénteken viszont sikerült valami olyat összeennem (hangsúlyozom, nem sokat :-)) ), amitől kidőltem a hétvégére. Szerintem az oroszkrémtorta lehetett (bocs, akinek ma épp nem ch napja van). Na, a lényeg, hogy irtó vacakul voltam... persze ez is egyfajta diéta, ha úgy vesszük... Így hivatalosan ma van az első napom. Eddig jól vettem az akadályokat. Reggelire 2 almát reszeltem, 1 óra múlva ittam meg a kávémat (anélkül zombi vagyok) édesítőt tettem bele, de veszek majd gyümölcscukrot, és a kettőt fogom kombinálni. Az ebéd eléggé vacak volt: virsli sajttal és paradicsommal, kis kenyérrel.

A zöldség illetve gyümölcs dilemmával kapcsolatban: én délelőtt a gyümölcsöt, délután viszont a zöldséget tartom jobbnak: A gyümölcs rengeteg cukrot tartalmaz, és bár a gyümicukor egészségesebb a finomított cukornál, azért még hízlal...Ja, és állítólag egyszerre egyfajta gyümölcsöt ajánlatos enni, aztán fél-egy óra múlva lehet egy másikfajtát, különben erjedésnek indul odabenn a mix. Szóval én próbálom majd ehhez tartani magam, így a gyüminapom is felemás lesz: délelőtt gyümi, délután már csak nyers zöldség. Ja, és az emésztést szerintem a nyers zöldség is segíti, hiszen a rengeteg rost szépen kipucol :-).

SzeKata, te hol tartasz? Napban és fogyásban. Köszi a "kitartáskívánást", általában a 4. hét körül szoktam "megnyekkenni" :-((. Remélem, most nem így lesz!

150. SzeKata (válaszként erre: 149. - Mertenmaria)
2008. jún. 16. 11:14

Szia!


Én is szívesebben ennék zöldséget,de szerintem mindenképpen gyümölcsöt kell enni. (biztos jobban segíti az emésztést). Meg azért is mert majdnem minden nap lehet(kell) zöldséget enni. Szerintem valahogy úgy lehet kitalálva, hogy a gyümi nap előtt van szénhidrátnap és akkor a szervezet a nehezebb cukrokat dolgozza fel gyüminap meg az egyszerű gyümölcscukrokat.

2008. jún. 13. 17:14
Szeretném megkérdezni,hogy nyers zöldséget lehet -e enni gyümölcsnapon?Vagy azért gyüm.nap.hogy csak azt,enzim felhasználás szempontjából azonos nem kell hozzá semilyen emésztőenzim ,ezért gondoltam én ugyanis jooban szeretem ,mint a gyümit!
148. 0054b42273 (válaszként erre: 147. - SzeKata)
2008. jún. 13. 12:52
szia Kata de jo neked ch napod van!Nekem ma gyümi van:((( Még el kell mennem a piacra gyümit venni ma csak eggy banánkát ettem,de nagyon éhes vagyok:((.Ha hazaértem még benézek!Addig is szép napot mindenkinek
147. SzeKata
2008. jún. 13. 12:43

Sziasztok!


Na ki mit eszik ma??? Én szénhidrátozom ma!


Gabó, én is kb ilyen súlycsoport vagyok, kitartást neked is!

146. gabó 4
2008. jún. 12. 13:34

Sziasztok!

Új vagyok errefelé (is). A sok fórum közül ezt tűnt a legmegfelelőbbnek, ui. holnap kezdeném a diétát, tehát nem jártok olyan vészesen messze tőlem. A 90 napost már többször elkezdtem...csak a kitartásom hiányzott...Remélem, ha lesz kivel megosztanom a nehézségeket, sikereket...szóval veletek talán könnyebb lesz.173 cm és 88 kg vagyok, 20 kilótól szeretnék megszabadulni. A diéta egyébként szimpatikus (elméletben pláne), de a reggelire csak gyümölcs nekem nagy erőpróbát jelent...A gyümölcsnapot meg én zöldségnapra fogom cserélni, persze szigorúan nyers zöldségekre gondolok. Ja, és terveim szerint 17 óra után csak víz meg gyógytea szerepel a menüben. Minden másnap célirányos torna...máskor meg annyi mozgás, amennyi egy 4 és egy 1.5 éves kissrác mellet amúgy is kijut az ember lányának. Hát ez így leírva nagyon klassznak tűnik...egyébként ha elméleti síkon lehetne diétázni, már nem is léteznék, annyit foglalkoztam a témával...Ahogy időm (szóval a rosszcsontok) engedik, jövök, egyrészt erőt meríteni, másrészt megosztani a tapasztaletaimat. Sziasztok.

145. Kiss Mária (válaszként erre: 144. - SzeKata)
2008. jún. 12. 11:20
az is jó bár én zöldséges karfiolos levest csináltam egyik keményítős napomon és nem igazán telített el olyan éhes lettem pár óra múlva :)
144. SzeKata (válaszként erre: 143. - Kiss Mária)
2008. jún. 12. 11:15
Köszi, egy jó levest tényleg szívesen ennék!
143. Kiss Mária (válaszként erre: 142. - SzeKata)
2008. jún. 12. 10:41
paprikás krumpli, borsó-bableves v. főzelék
142. SzeKata
2008. jún. 12. 10:37
Ez olyan nehéz ez a keményítőnap, Ti mit szoktatok ilyenkor enni?
141. SzeKata
2008. jún. 11. 14:28

Sziasztok!


Ebéd: csirkemell paradicsomsalival.

Ti hogy álltok?

140. Rosa (válaszként erre: 139. - SzeKata)
2008. jún. 10. 11:57

Igen.az az.

Na,pont ugy szoktam én is,majonézes salival.

Te szegény,kitartást neked a gyüminaphoz!!!

139. SzeKata
2008. jún. 10. 11:54
Hu az nagyon finom azok a kis fehér-rózsaszín rákrudacskák az a neve, h surimi azt hiszem és egy zacsi 100 ft körül van. Nagyon jó úgy is hogy a saliba teszel tojást meg majonézt is ezzel a kis rákruddal együtt. Jaj most nagyon ennék, hogy mondtad, de nekem ma gyüminap van! Nem baj, majd holnap!!
138. Rosa (válaszként erre: 135. - 0054b42273)
2008. jún. 10. 11:28

Én annyira véresen nem veszem komolyan a mennyiségeket,úgy értem hogy eszem,mig jól nem lakok,persze nem fulladásig,csak kellemesen.

A virslit nem szeretem,mert hamar éhes vagyok tőle,szivesebben eszem husit vegyes salátával.

Ja,vacsira salit eszem sült rákkal.Mindenkinek ajánlom ezt a göngyölt rákot,Tescoban is lehet kapni,kis rudacskák,nagyon olcsó és finom.

137. Rosa
2008. jún. 10. 11:24

Sziasztok!

Vééégre,fehérjenap!!Hurrá!!

Végülis én úgy döntöttem,sajtos,gombás omlettet eszem.Hűűű,de jól hangzik,pedig semmi extra.

2008. jún. 10. 10:56
most látom van itthon ugyhogy azt eszem!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook