Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titokban, tilosban fórum

Titokban, tilosban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Titokban, tilosban

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2017. márc. 6. 18:51
Kamu az egész 😂😂
2017. márc. 6. 15:53
Én csak annyit tennék a magvas hozzáoszlásokhoz hogy remélem egyszer megtapasztalja hogy milyen ha megcsalják,ja és bukjon is le a nyomorék ! :)
195. bc681dac13 (válaszként erre: 180. - Panna.33)
2017. márc. 6. 14:28

Ez sem egészen így van. Hány szülős meg fogyis cikk kerül ki név meg fotó nélkül? Én nem így szeretnék "reklámozni".

Arról meg nem is szólva, mikor mondjuk a hüvelygombáról ír ki valaki témát. Nyilván az sem hencegésből kerül az ablakba.

Szerintem ennek a cikknek is annyi motivációja volt, mint a megtöbbnek. Egy nickkel leírhatom, mert miért ne meg elfér.

194. michelle.r (válaszként erre: 193. - 8cc24eb355)
2017. márc. 6. 14:26

Én itt, ennél a hozzászólásánál hagytam abba az olvasást. Kb. eddig tudtam komolyan venni a sztorit. Illetve sok minden miatt már itt sem nagyon ;)


De majd belepillanatok még - just for fun :D

193. 8cc24eb355 (válaszként erre: 192. - Michelle.r)
2017. márc. 6. 14:12

Pedig már írták!

MEntem,mentem,bambultam,hopp egy faxra ültem!


Ezen még mindig vihogok!

192. michelle.r (válaszként erre: 50. - Lavender sky)
2017. márc. 6. 14:10

Nem volt egyszerű döntés? Hmmm, megesküdtem volna, hogy azt írtad az első hozzászólásodban, hogy véletlenül történt.


Nem először olvasom, de még mindig nem értem, hogy lehet véletlenül lefeküdni valakivel? :DDD

191. Panna.33 (válaszként erre: 179. - Bekacomb)
2017. márc. 6. 12:51
Ez egy kifinomult, érdemi hozzászólás volt. Taníts még, mester, hogyan kerülhetem el, hogy alpári bunkó legyek?
190. a.manus (válaszként erre: 186. - Gribedli***)
2017. márc. 6. 12:20
:)
189. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 188. - Gribedli***)
2017. márc. 6. 12:18
Igenisss 😁😁😁😁
188. gribedli*** (válaszként erre: 181. - Pengő Gyöngyi)
2017. márc. 6. 12:10
Na "hallod", ne kötekedjél mán!:DDDD
187. gribedli*** (válaszként erre: 182. - Bekacomb)
2017. márc. 6. 12:09

Ja, hogy te beírhatod csak úgy, hogy jé, mennyi bunkó, ezt ne vegyük kötekedésnek, de ha valaki kultúráltan visszakérdez, hogy "ne haragudj, hol voltunk bunkók", akkor az egyből kötekedés?


Ez olyan mint a nyuszika és a sapka esete.

186. gribedli*** (válaszként erre: 177. - A.manus)
2017. márc. 6. 12:05
Szerintem örülni fog a hírnek, egy gonddal kevesebb, nem kell az ágyban teljesítenie.
185. gribedli*** (válaszként erre: 171. - Sanyinak)
2017. márc. 6. 11:59
25 éves korban szerintem mindenkire buknak a pasik, úgy 18-45 között bárki okés, nincs ebben semmi rossz, ez a része a törtènetnek rendben van:)
184. gribedli*** (válaszként erre: 145. - Channa*)
2017. márc. 6. 11:56

Hát egyáltalán nem mondtam, hogy menopausa = szexmentesség, hanem egy többezer nőt érintő kutatásban,ami több országra is kiterjedt, ez jött ki, hogy átlag 6 havonta 1x szexelnek az 50 év feletti nők. A dolog biológiai hátterét pedig a hüvelyszárazsággal magyarázták a dokik, ami a 80%-ukat érinti annak a korosztálynak. Pont ezt îrtam, hogy honnan tudhatnám, hogy abban a 80%ban leszek vagy a másik 20%-ban, én elfogadom, amit az élet hoz és majd aszerint fogok cselekedni.


Szerintem ezzel nem mondtam semmi csúnyát arról a korosztâlyról, ez az élet rendje, se több, se kevesebb, biztos vagyok benne, hogy sokan találnak más elfoglaltságot.


Cseppet sem a hoxa alapján írom, hogy mumus lenne a nőknek az az időszak (sőt, azt sem írtam, hogy mumus, hanem hogy akkor sokaknál nincs szex) mert a hoxa alapján mindenki tsudálatos hableány marad minimum 100 éves koráig, én amúgy tényleg nem látom, hogy hol volt a kommentemben rosszindulat, vagy miből kellene visszavennem?

183. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 182. - Bekacomb)
2017. márc. 6. 11:54
Pont te voltál az, aki 178 normális hozzászólás után idejöttél kötekedni. De mindegy.
182. Bekacomb (válaszként erre: 181. - Pengő Gyöngyi)
2017. márc. 6. 11:37
Jaj de tudtam hogy lesz valaki, aki elkezd kötekedni. Attól még lehet alpári valaki, hogy nem anyázik. Ezzel pedig részemről be is fejeztem, mert nincs értelme... Nyugodtan vezesd le a feszkót, mondd meg a tutit!
181. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 179. - Bekacomb)
2017. márc. 6. 09:38
Nem tudom, miről beszélsz, kezdettől fogva követem a fórumot, és mindenki kulturáltan mondta el a véleményét. Igazából te vagy az első, aki nem a témához szólt hozzá...
180. Panna.33 (válaszként erre: 173. - Bowie)
2017. márc. 6. 08:47
Igen, de aki lefogy, vagy szül egy gyereket, az büszke rá, azt akarja, hogy mindenki lássa. Itt nagyon nem akarja. Vagy ki tudja, lehet, hogy az is egyfajta megoldás.
2017. márc. 6. 08:32

Atyaég, mennyi alpári bunkó egy rakáson! :-O

Tisztelet a kivételnek, aki képes volt kulturáltan véleményt fogalmazni. Nem tudom, min lepődöm meg, itt ez mondjuk nem újdonság.

2017. márc. 6. 08:27
Tudod mit? Hát egészségedre! Ha én lennék a férj, nagyon szarul esne, de meg tudlak érteni.
177. a.manus (válaszként erre: 1. - Lavender sky)
2017. márc. 6. 07:44
Szerintem a férj merevedése párterápia, stresszmentes élet vagy bármi más hatására sem fog már "izélhető" állapotba kerülni. A hölgy esetleg elmondhatná a férjének, hogy van egy két lábon járó tesztoszszteronbomba aki rendszeresen feledhetetlen örömet okoz és ha van kedve akár nézhetné is őket aktus közben. Nem valószínű, hogy hosszú ideig ez a helyzet fenntartható lenne, ha pedig kiderül elég sz@rul fog esni a férjnek, persze az is lehet, hogy örülni fog neki, hogy egy munka lement a válláról...
176. Lonna4 (válaszként erre: 153. - Mária 54)
2017. márc. 6. 05:49
Kitüntetést nem érdemel, de 38evesen ferjes nőként szex nélkül élni? Ne maar! Apuci is tudhatná ha nem teszi a kötelességét akkor máshol keresi anyuci.Az őszintén szereti rész kamu. Ha szeretné nem a háta mögött kuffantana. A
175. bowie
2017. márc. 6. 05:46
*hogy
174. bowie (válaszként erre: 102. - Getti)
2017. márc. 6. 05:45

Hát erről megvan a véleményem. A szerencsétlen pasi annyira szereti, hogy elviseli inkább, hogy megalázzák. Vagy épp hótmindegy mit csinál az asszony, de elválni már minek, mert amúgy így totál kényelmes, végtére is biztos mosnak rá meg takarítanak. Jézusom.

Erről az a film jut eszembe. A szerelem patak vagy mi a címe. Idősek a szexről meg fiatal korukról mesélnek. És az egyik bácsit többször megcsalta az asszony, volt, hogy a bácsi rajta is kapta őket, de inkább bement a szobába, higy a szerető ki tudjon lógni. Aztán ápolta a mamit a halálos ágyán, és a vén banya még a képébe is nyomta, hogy sose szerette.

173. bowie
2017. márc. 6. 05:33

Hogy mi értelme a cikknek?

Van az a vers...nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek.



Nem különbözik ez a cikk semmiben a századik meg ezredik szüléstörténettől. Akik olyat írnak, miért osztják meg, hogy mennyire szörnyű vagy épp milyen csodálatos volt a szülésük? Hogy sajnálják őket vagy irigykedjenek rájuk?

Vagy az ezredik fogyást...ennyi erővel kár bármilyen cikket megírni, mert mit sajnáltatja, vagy minek dicsekszik az illető.

172. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Lavender sky)
2017. márc. 5. 23:04

Hmmm... Nem fogok itelkezni, mivel nemvok a helyedben, nem is erzem at -szerencsemre. Nem feltetlenul vonzata az idosebb pasi /potenciazavar, de egyszer volt 15 evvel idosebb pasim, hat eg es fold. Vhgy atallt a radar es a fiatalabb pasik leptek az eletembe, amit nem bantam meg es a ferjem is fiatalabb,aminek kulon orulok -igy a cikkedet olvasva.

Azt,hgy te hgy oldod meg magadban, megint egy kulon cikk temaja lehetne :) Szegeny ferjed, pedig maradhat a boldogsagos tudatlansagban -vmeddig. Abban hiszek, hgy a halal utan mindenre feny derul es emiatt ruhellem a kamuzast 🙊

171. sanyinak (válaszként erre: 168. - Massalhangzo)
2017. márc. 5. 22:56

Azért lássuk be, a 25 éves pasik nem a 40 környéki nőkre buknak.

Persze az 50 éves pasiknak (hát még a férje korabelieknek) igencsak kívánatos korosztály.

170. syria (válaszként erre: 1. - Lavender sky)
2017. márc. 5. 22:34
Hasonló helyzetben valószínűleg én is meglépném amit te.
169. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 164. - Massalhangzo)
2017. márc. 5. 22:13
:DD
168. massalhangzo (válaszként erre: 167. - Sanyinak)
2017. márc. 5. 22:12

38 evesen miert kene arra buszkenek lenni, hogy valaki meg a fiatal pasiknak is kell? 38 evesen nem a sir szelen all lerobbanva (jobb esetben) egy no, hanem nagyon is top formaban van :D


a "kell" meg szerintem nem ott kezdodik, hogy valakit havonta egyszer meghajtanak, barmi egyedulallo pasi vagy csapodar tipus elkap egy nocit, ha lehet, akkor is, ha nem a top kategoria


nyilvan ha a ferjevel mar nincsenek jo ferfi-no viszonyban, akkor tobbet nyom latba minden bok es tetszes, mert frusztralo lehet a visszautasitas, akkor is, ha tudja, hogy nem o az oka

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook