Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titokban, tilosban fórum

Titokban, tilosban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Titokban, tilosban

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
227. Sheila (válaszként erre: 16. - Gribedli***)
2017. márc. 7. 17:08

Szerintem ez nem ennyire fehér vagy fekete.

Aki ebben benne van, az egész másképp érzi.

2017. márc. 7. 13:39
Én nem vagyok teljesen biztos abban, hogy ilyen helyzetben minden férfi szeretné, ha tisztességes lenne vele a nő, mindent borítana, aztán ki-ki a maga útjára. Most van egy más téren működő, stabil házassága, van társa. 53 évesen újra csajozni impotensen? Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy igazán erre vágyna minden férfi. Ha meg benyögi a nő, csá, én mentem pasizni melletted, akkor már lehet, hogy a büszkeség, a külső nyomás azt diktálná, válnia kell, pedig igazán neki sem az a jó.
225. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 222. - Dorika41)
2017. márc. 7. 12:45
Én sosem vártam el egyik kapcsolatomban sem, hogy ne menjek oda, ahova akar, ha éppen kedve van. Sőt, engem kifejezetten zavar, ha valaki mindig a fenekemben lóg. Én igénylem az egyedüllétet (általánosságban mondom).
224. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 223. - Selena78)
2017. márc. 7. 12:39
Szerintem ezzel nincs is semmi gond.
223. selena78 (válaszként erre: 221. - Gribedli***)
2017. márc. 7. 11:56

Sokan vagyunk sokfélék.


Én 34 évig éltem házasságban. Jó házasságban.


És igen, a férjem sokat volt távol. Részben a munkája miatt. Olyan is volt, hogy 3 hónapig nem volt itthon. És akkor nem volt mobil telefon, hogy állandóan hívogassam. De ha lett volna, sem tettem volna.


Részben a hobbija(i) miatt. Hegyet mászott és horgászott. Ez évente 2-3 hetes program volt. És baromira nem kívántam részt venni benne.


Ez engem nem zavart. És az sem, ha néha sörözni ment a barátaival. A protokoll vacsorákon még az elején részt vettem, aztán beleuntam.


Én nemcsak, hogy jól elvoltam időközönként egyedül, hanem kimondottan jót tett nekem.

222. dorika41 (válaszként erre: 216. - Pengő Gyöngyi)
2017. márc. 7. 11:43

sajnos itt a titok nyitja, a férfiak még mindig így gondolják. Ha valami probláma van, akkor az asszony a felelős. Megcsalásról meg csak ff. részéról okés a dolog. A férfi egy "macsócsávó", ha megcsalja a feleségét a nő egy k....a.

Saját tapasztalat/szerencsére már csak a mult/na nem elváltam anno, hanem megöregedtem.illetve kiöregedtem a sex-ből. Pontosan ugyan ezen okból.

Pedig minden orvost végigjártunk annak idején , semmi nem segített, a cukorbetegség ezzel jár mondták.Nem si értem miért nem jutott az eszükbe , hogy talán egy teljes kivizsgálás kéne a férjnek, hátha egészen más áll aháttérben.

Én is gondolatban sokszor megcsaltam. de bújkálni, hazudozni nem tudtam.

221. gribedli*** (válaszként erre: 220. - Pengő Gyöngyi)
2017. márc. 7. 10:50

De tettekkel is, nemcsak szavakkal. Pl ha valaki mindig el tud számolni az idejével, minden szabadidejét a családdal tölti, nincsenek "szürke foltok" az idejében, az ember maga is láthatja, hogy ez alapján is megbízhat a másikban, mindig van valami kis számadás véletlenül arról, hogy igen, még mindig megbízhatsz benne, és még mindig, stb. Ha nincsenek ilyen dolgok folyamatosan, akkor akkor is el tud fogyni a bizalom, ha az elején megvolt. Mert megvolt az elején, de nem lett ápolva.


Én pl nem tudnék olyannal élni, aki elmegy több napra, vagy hetekre, mert nekem ez a mindennapiság is hozzátartozik ahhoz, hogy megbízzam a másikban, sőt,mi együtt is dolgozunk és nem unjuk. Ha olyannal élnék, aki folyton elvan máshol, bevallom, nekem ez az egyik korlátom, hogy nem tudnék semmilyen bizalmat kiépíteni hosszú távon, hanem csak fogyna és fogyna, mert az illető nem tud elszámolni az idejével, de hálistennek, a férj is tök ugyanilyen, ezért ez neki nem zavaró, hanem pont jó.


És nem bulizuk kétfelé, ezt már az elején tisztáztuk. Kaptam is érte sok vicces beszólást, hogy jaj, én nem engedem haverozni, sörözni menni, stb. Válaszom, nem, evvan. Aki haverozni akar mellőlem, az menjen isten hírével, vissza se jöjjön:DDD


És rólam tutira nem tudnának úgy pletykálni, hogy xy-al látták itt,látták ott. Igaz, más kultúra, szóval neki ez így oké, vagy mind a ketten megyünk egy helyre bulizni, vagy senki.

220. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 218. - Gribedli***)
2017. márc. 7. 10:10
Abszolút egyetértek, a bizalomért minden nap tenni kell.
219. gribedli*** (válaszként erre: 215. - 80ASIQ)
2017. márc. 7. 09:18
Több ilyen férfi létezik mint gondolnánk:)
218. gribedli*** (válaszként erre: 213. - Pengő Gyöngyi)
2017. márc. 7. 09:17

Azért ez nem úgy van, hogy valaki 100%ig bízik a másikban és ül a kakasdombján, hanem a bizalom egy olyan növény,amit mindennap locsolgatni kell (fú, ez olyan Emykés volt:D), szóval hidd el, hogy ahol TÉNYLEG megbíznak a másikban és nemcsak megjátszás, és nem hülye vagy vak az illető, ott ez okkal történik mert az a bizalom fel lett építve, biztos alapokon nyugszik, és napról napra ápolgatva van.


Pl tudod, hogy ha felhívod véletlenül, akkor nem fogsz nyögéseket hallani a vonal végén, vagy tudod, hogy ha rányitsz véletlenül, akkor nem beszélget Icukával (bár ezt azért lehet profi módon csinàlni, ha 2 telója van egy pasinak és nem viszi haza soha a csajozóst, így bármikor hagyni fogja, hogy megnézd az otthonit, mert azt úgyse használja csajozásra), tudod, hogy nem fognak hívni a tűzoltók, hogy a másik balesetet szenvedett a szeretőjével. Mert mindig mindent elmondtok egymásnak, és ehhez is bizalom kell, hogy kitárulj tabukrôl a társadnak. És az sem mindegy, hogy már az elején milyen dinamikák voltak, mert mindenki hozza már otthonról is a kis batyuját egy kapcsolatba, és a készsége, hogy tud-e bízni,onnan is jön. De ismétlem, ezt napi szinten meg szokták erősíteni azok, ahol ez meg is marad később.

217. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 216. - Pengő Gyöngyi)
2017. márc. 7. 09:08

Sőt, mintha még mindig ott tartanánk, hogy a férfi félrelépése megbocsáthatóBB, mint a feleségé.

Te, mint férfi hogy látod ezt?

216. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 215. - 80ASIQ)
2017. márc. 7. 09:06
Egy-egy hozzászólásból azt veszem le, mintha a férfi magasabb rendű szerepet töltene be a házasságban, ha nem áll fel a cerka, akkor az asszony mondjon le a szexről mindörökre.
215. 80ASIQ
2017. márc. 7. 08:35
"Fizikailag" semmi kivetnivalót nem találok a topikindító cselekedetében. Erkölcsileg persze más a helyzet, de ki lenne az a megértő férj aki ezt a helyzetet elfogadná? Én azt hiszem, hogy igen, de a többség biztosan nem. A történetet teljesen hihetőnek tartom sőt azt gondolom, sok ilyen van. Gyakran mondom: Nagy dolog a nemiség!
214. Panna.33 (válaszként erre: 213. - Pengő Gyöngyi)
2017. márc. 7. 03:03
Nem is tudom, hogy erre a bizalom a jó szó, vagy valami más?
213. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 211. - Panna.33)
2017. márc. 6. 22:50

Valahol irigylem azokat az embereket, akik 100%-ig bíznak a másikban. Én sosem éreztem ilyet, de nem csak párkapcsolati téren, hanem egyébként sem.

Ha úgy vesszük, még magamban sem bízom 100%-ig.

212. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 210. - Bowie)
2017. márc. 6. 22:49

Van egy csaj, aki folyton a férjét szapulja, de egyben marhára biztos, sose csalná meg a pasi.

Egy tuti, engem üldöz a szerelmével. Persze elküldtem a pcsába, de a csaj mitől ilyen biztos a dolgában?? Márpedig ha nekem csapja a szelet, akkor biztosan másnak is, mert szar a házasságuk.

---

Van egy másik nő, egy dáma, tele önbizalommal, kifelé úgy mutatja, hogy mennyire tökéletes házasságban él a férjével, aki egyébként zenész. Több nőt is ismerek, akivel már volt viszonya a faszinak, sőt még láttam is másik nővel.

Nem tudom, hogy tényleg ennyire ostoba a csaj, vagy tudja, csak úgy van vele, hogy jóvanazúgy...

211. Panna.33 (válaszként erre: 206. - Bowie)
2017. márc. 6. 22:44

Ez a másik véglet, amikor ennyire vak valaki. Elvakultan bízik a másikban, semmi jelet nem vesz észre, nem lát meg.

Na ebből felébredni, az katarzis.

210. bowie (válaszként erre: 208. - Csikil4ny)
2017. márc. 6. 22:33

Tuti nem tudja. Beszélgettünk ilyesmiről régebben, gondoltam, hátha kiönti a lelkét. De nem, fogalma sincs semmiről.

Annyira, hogy simán kijelentette a témára, hogy ha őt megcsalná a férje, még a városból is elköltözne, mert nem tudna az emberek szemébe nézni, mert arra gondolna, hogy micsoda lúzernek tartják, hogy nem vette észre..

És biztos, hogy el is költözne, nem is köti ide semmi a férjén kívül, a munkája is a közeli nagyvárosban van, a gyerekük is ott lakik a családjával.

209. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 206. - Bowie)
2017. márc. 6. 20:35
Én is ismerek ilyen házaspárokat.
208. csikil4ny (válaszként erre: 206. - Bowie)
2017. márc. 6. 20:09

Na ezt nem hiszem el. Legfeljebb annyira akarja, hogy elhiszi.


Van egy ismerősöm, aki mellett mindig van egy-két szeretője a férjének, azt tartja, hogy "egy asszony szoknyája sok titkot eltakar". Ő tudja miért jó ez neki....

207. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 206. - Bowie)
2017. márc. 6. 20:08
igen ez egy érdekes dolog, lehet hogy tényleg szereti is őt a férje csak hát ha a....az ész megáll. aztán az a másik kérdés hogy a nő valóban nem tudja e.
206. bowie (válaszként erre: 199. - 35d45e2ed1)
2017. márc. 6. 20:03

Konkrétan tudok olyan pasit, aki 30 éve kisebb nagyobb szünetekkel hosszú viszonyokat folytat a felesége mellett. A felesége pedig vegtelen rendes asszony, totál biztos benne, hogy neki van a legrendesebb férje a világon. Halál komolyan. Régebben jart a nő jósnőhöz is, aki megmondta neki, hogy a férje a hűség mintaképe, boldogan élik le az életüket.

A nő ráadásul ropoant csinos ötvenes, mindig elegáns, olyan ugazi nagybetűs nő.

Szóval vannak profik ja. A fickó mindent megtesz a feleségének egyebként. És soha nem hagyná el.

Úgyhogy nők között is tuti vannak profik. Csak míg egy nő többnyire érzelmek miatt cselekszik, a ferfit a farka vezeti ilyen esetben legtöbbször.

205. f52a0b4925 (válaszként erre: 201. - Panna.33)
2017. márc. 6. 19:27
Ilyenkor van tényleg probléma
204. f52a0b4925 (válaszként erre: 199. - 35d45e2ed1)
2017. márc. 6. 19:21
Ha szeretsz valakit észreveszed... ha szeret valaki eszreveszi
2017. márc. 6. 19:16
No de hova tűnt a fórumindító?
202. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 201. - Panna.33)
2017. márc. 6. 19:05
na igen. én is ezt találom valószínűbbnek.
201. Panna.33 (válaszként erre: 199. - 35d45e2ed1)
2017. márc. 6. 19:02
Van, amikor már annyira nem érdeklik egymást, hogy észre sem veszik, vagy nem törődnek vele.
200. globus (válaszként erre: 192. - Michelle.r)
2017. márc. 6. 19:01

Én sem találtam meg. Egyszerű lenne rámutatni, de hadd dolgozzunk meg a szórakozásért.

Inkább mást keresek.

2017. márc. 6. 18:58
én egyet nem értek az egészbe létezik hogy van olyan férj aki nem veszi észre hogy a felesége félre...? vagy vannak nők akik ennyire profik?
198. Panna.33 (válaszként erre: 197. - E5f70b7ed6)
2017. márc. 6. 18:55
Ezt mire alapozod?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook