Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titokban, tilosban fórum

Titokban, tilosban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Titokban, tilosban

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
2017. márc. 5. 10:03
Bocsánat,ha szól előre,az igazi bűnös NEM lesz eltemetve. Így, hogy titokban vakartatja,elviszi anya a balhét...
16. gribedli*** (válaszként erre: 12. - 8cc24eb355)
2017. márc. 5. 10:01

Szerintem nem baj, ha valaki meg akarja vakartatni, elvégre viszket.


De előtte szólok. Miért is? Mert ha tényleg igaz, hogy szeretem az otthonit, akkor megtisztelem az igazsággal. Csak ezért. Nem helyette döntök, vagy ha igen,akkor is legalább közlöm, mert akit szeretek, annak jár ennyi. Más téma, hogy ezzel borulhat is akár, de végülis nyugodtabban alszom egy borult házasság miatt is, ha tudom, hogy fair voltam. Nem kell bújkálni, hogy aztán attól legyen bűntudata.


Így ha kiderül, mindig ő lesz a hibás, mert csalt. Ha meg szól előre, akkor legalább az igazi bűnös el lesz temetve (a férj erekciója, vagyis erről nem a férj tehet de nem is a feleség), és mindig a feleség lesz a bűnbak. Nehezebb lesz kimagyarázni, hogy mi volt az ok. Ha meg szól előre, akkor meg nem lehet miatta hibáztatni.

2017. márc. 5. 10:00

Gondolod hogy nem büszke?

Akkor mi a frásznak írt egy kisregényt belőle?

2017. márc. 5. 09:54

De könnyen itélkeztek,meg gúnyolódtok..tisztelet a kivételnek..

Bárki kerülhet ilyen helyzetbe,legalább van lelkiismeretfurdalása a dolog miatt...

Nyilván nem büszke arra amit tett

13. ironizáló (válaszként erre: 6. - Gribedli***)
2017. márc. 5. 09:52
Így kellett volna igen. Helyette maradt a kisregény a hoxa népének :D
2017. márc. 5. 09:48

Ez ám a szeretet...

Ahelyett,hogy igazán a férje mellett lett volna,megvakartatta valaki mással!Ez gáz!

Mindenkinek fontos szex,de hogy az egész életem körülötte forogjon??Ráadásul ilyen szinten?


Gratulálok hozzá!!

11. ironizáló (válaszként erre: 5. - B4b1d52444)
2017. márc. 5. 09:45
Ezen szakadok én is :D
10. gribedli*** (válaszként erre: 9. - B4b1d52444)
2017. márc. 5. 09:39
:DDD
9. b4b1d52444 (válaszként erre: 6. - Gribedli***)
2017. márc. 5. 09:38
Mondjuk nem értem, hogy attól még, hogy a férjének nem állt fel, miért nem tett máshogy a kedves neje kedvére... Mondjuk buzgó nyelvcsapásokkal, vagy mit tudom én, hogy hogy :D
8. b4b1d52444 (válaszként erre: 7. - Gribedli***)
2017. márc. 5. 09:38
Már nem facér, mert van valakije.
2017. márc. 5. 09:35
Nézzük a pozitívumokat, a srác legalább facér, nem családos.
6. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Lavender sky)
2017. márc. 5. 09:34

Annyira titokban akarod tartani, hogy hadd olvassa mindenki...


2 kérdés merült fel bennem:

1. A férjed mindig elutasított de különös módon aznap nem.


2. Minden megjavult, akkor miért kell párterápia?


Véleményem amúgy, hogy 53 éves férfi, ha nem áll fel neki, akkor ne neki álljon feljebb, és ne legyen agresszív,hanem nyugodjon bele,hogy öregszik. Bár én nem megcsaltam volna így, hanem megmondtam volna kerek perec,hogy még vagy olyan korú, hogy szükséged van szexre, aztán megnéztem volna, hogy hogy reagál arra, hogy nyíltan keresni fogsz magadnak valakit, el akar-e válni vagy jó neki a nyitott. És akkor most nem lenne bűntudatod semmi miatt, szóval csak a te lelki nyugalmad érdekében, én ezt tettem volna.

5. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Lavender sky)
2017. márc. 5. 09:31
Ja, hogy még fizetésemelést is kaptál... Jól van... :)
4. gribedli*** (válaszként erre: 2. - B4b1d52444)
2017. márc. 5. 09:28
:DDDD
3. Lonna4 (válaszként erre: 1. - Lavender sky)
2017. márc. 5. 09:27
Neked jólesik nekem nem fáj. Jó vagy tanító néninek:-)Semmi nem marad titokban ezt allithatom, ha robban a bomba mindent elveszíthetsz . Kis kék pirula a pfizer termék? Vibrátornak ott a srác.
2017. márc. 5. 09:15

Oh Istenem, hogy mi a bánatos kisfaxomért kell ilyenek miatt cikket írni, meg úgy egyáltalán világnak kürtölni, hogy viszketett? Kit érdekel szerinted?

Nem a hűtlenség ellen vagyok, véleményem szerint a hűséget kissé túlértékelik, de mindegy, ezt most nem ragozom. De ha már valaki hűtlenségre adja a fejét, akkor legyen már annyira diszkrét, hogy rajta meg a másik félen kívül nem tud róla senki sem, ergo nem készít kiáltványt belőle. Tudod, nem az a titok amiről nem beszélünk, hanem az, amelyik szótlan.

2017. márc. 5. 09:08
38 éves vagyok, két tinédzser korú gyermekem van, és egy férjem, akit tiszta szívemből, őszintén szeretek. Mégis megcsaltam. Egyik nap bűntudat mardos, hogy hogy lehetek ilyen céda, másik nap pedig úgy érzem, hogy nem tettem semmi rosszat, hisz nem lettem szerelmes és jó hatással van a házasságomra az, hogy szeretőm van.

Ugrás a teljes írásra: Titokban, tilosban
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook