Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titokban, tilosban fórum

Titokban, tilosban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Titokban, tilosban

2017. márc. 5. 12:55
Itt is kijön ez a fórumokban
2017. márc. 5. 12:52
Tény hogy a nőket nem szabad össze ereszteni,csak nem értem hogy jön ez ide..
2017. márc. 5. 12:48
Mert nő vagy és a nők szeretik ölni egymást:)
2017. márc. 5. 12:46

Neked lehet!

Nekem az jön le hogy ő milyen szupi csaj,mert mennyi mindent elért az elmúlt időkben ráadásul egy 25 éves döngeti...

Egyszerű melldöngetés!

2017. márc. 5. 12:44
Pedig ez jön le az irásból.
2017. márc. 5. 12:41
Bűntudat? Ugyan már, ne viccelj.
2017. márc. 5. 12:33

Nekem mindegy, hogy van, vagy sincs. Számoljon el magával.

Meg ha ilyen kis közlékeny, akkor elöbb-utóbb a férjével is kénytelen lesz.

2017. márc. 5. 12:23

Persze hogy leirta hisz a történethez tartozik...)

Kivéve a fizetésemelést,azt én sem értem:)


Nyilván nem helyes erkölcsileg amit tett,de legalább van büntudata....én csak ezt mondom

2017. márc. 5. 12:15

De bizony azt is. Meg azt is, hogy fizetésemelést is kapott.

Meg azt is, hogy rendszeresen jár edzeni és fogyott 14 kilót.

Meg azt is, hogy felfigyeltek rá a férfiak.

Most utánanézés nélkül ennyi jut csak eszembe, de biztos volt még pár apró információ.

2017. márc. 5. 12:11

Valahol én megértelek, mert magamból kiindulva, ha nem kapnám meg azt a mennyiségű és minőségű szexet a páromtól, ami nekem kell, biztos, hogy tennék érte, hogy megkapjam. Én megmondanám a szemébe, mi a bajom ,mint az egyik előttem szóló, és valahogy bevonnám abba, keressünk megoldást. Mert nem vall a férjedtől túl nagy érzelmi IQ-ra, hogy veszekedést provokál, csak hogy ne kelljen szexelni. Én egy ilyen embert nem tudnék tisztelni, szeretni, de te tudod, érzed.


A legjobb és legőszintébb az lenne, ha borítanál és lelépnél, még fiatal vagy ahhoz, hogy titokban kapd meg azt, amit szeretnél és egy neked nem megfelelő pasassal élj le évtizedeket.


Ha nem borítasz, szexelgess, viszont nem értem, erről miért kell cikket írni :) bár értem. Pozitív megerősítést vársz, hátba veregetést, hogy ügyes vagy, jól csinálod és de szép így az élet... nem az, mert ha nem nyomasztana a titok, nem írtál volna ide. Szóval nem vagy korrekt, a férjed meg nem elég intelligens.

37. Panna.33 (válaszként erre: 34. - Gribedli***)
2017. márc. 5. 12:11
Elfelejtettem, mert amúgy sem volt ismerős egyik neve sem.
2017. márc. 5. 12:11
Nen azt újságolta el hogy kikormolták,hanem leirta a büntudatát...
2017. márc. 5. 12:01
Tényleg az utóbbi időben annyi ilyen félredugós cikk van, hogy hoxa helyett lehetne anonim félredugók közössége:)
34. gribedli*** (válaszként erre: 30. - Panna.33)
2017. márc. 5. 12:00
Lyaly, ki vót az? Ha elárulod nekem diszkréten, küdök én neked szerencsecsokit:DDD
33. gribedli*** (válaszként erre: 27. - Ilka01)
2017. márc. 5. 11:58

Igen, megmondanám neki simán, és ha nem jól reagálna rá, akkor megérteném, de értékelné, hogy őszinte voltam hozzá és nem néztem hülyének. Aztán elásna a hátsó kertben:D


Viccen kívül, nem repülne a boldogságtól, de inkább ezt vállalná mintsem, hogy kirekesszem a döntésemből és hülyének nézzem. Meg mindegy, én nem tudok hazudni mert ő amúgy is észrevenné rajtam, meg sem próbálom, de épp ez az, hogy kimondani neki amit gondolok, köntörfalazás nélkül, hozzásegít, hogy én mindig nyugodtan alszom és nincs bűntudatom. Ezt akkor is megtenném, ha a fórumindító helyében lennék, de nem vagyunk egyformák.

32. gribedli*** (válaszként erre: 28. - Andi6020)
2017. márc. 5. 11:50
:D
31. b4b1d52444 (válaszként erre: 30. - Panna.33)
2017. márc. 5. 11:49
ugye? Én sem értem ezt az egészet. Nem azért titkos, mert nem tud róla senki sem... Istenem, hogy lehet valaki ennyire nyomorék?
2017. márc. 5. 11:41

Én azt nem értem, hogy miért szület kismillió cikk a TITKOS kapcsolatokról? Nem az lenne a lényeg, hogy titkos?

Bár nem tervezem megcsalni a férjem, ám ha mégis úgy alakulna, szerintem nem rohannék a hoxára elújságolni, hogy végre kikormoltak.

A múltkor is valamelyik szerencsecsoki benn maradt a topikban az eredeti nevével.

Voltam oly diszkrét, hogy nem mentettem.

29. ironizáló (válaszként erre: 27. - Ilka01)
2017. márc. 5. 11:24
Én úgy értelmezem, hogy ezt nem azonnal, hanem miután már megpróbálták helyretenni, de nem sikerült. Ez lehet pár hónap, meg pár év is akár.
28. andi6020 (válaszként erre: 1. - Lavender sky)
2017. márc. 5. 11:00

Igazán remek hír, hogy ki vagy elégítve.

Szebb így az én vasárnapom is.

27. ilka01 (válaszként erre: 6. - Gribedli***)
2017. márc. 5. 10:41
Ha nyíltan megkérdeznéd a párod ilyen helyzetben és számodra nem jól reagálna akkor mennél és keresnél valaki mást. Hiszen szóltál neki, még bűntudat sem kell. Egyből nem számítana a hűség, elvégre Neked igényeid vannak. Korrekt...
2017. márc. 5. 10:36
Szerintem jól tetted, amit tettél, ilyen helyzetben én is ezt csináltam volna. Ne vedd zokon a rosszindulatú megjegyzéseket, éppen elég a benned lévő bűntudat! Igenis, néha önzőnek kell lenni!
2017. márc. 5. 10:13

Dehogynem

Akár még Te is

24. 31bc25d879 (válaszként erre: 22. - E8da813d29)
2017. márc. 5. 10:10
Nyugtával dicsérd a napot:)
2017. márc. 5. 10:09

Én ezt a "kisregényes" tényezőt nem így gondolom.

Nem látok benne kivetnivalót.

Leírta. És? Számomra ez a nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek esete.

Miért ne tehetné?

Foglalkoztatja...itt pedig kiírta magából.

Kb. ennyi:)

2017. márc. 5. 10:06

Bárki azért nem.

😵

2017. márc. 5. 10:05

Gondolom ki akarta irni magából.

De nekem nem az jött le hogy büszkeségből irta volna ki

20. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Lavender sky)
2017. márc. 5. 10:05
Nem te vagy az első és nem is az utolsó.
2017. márc. 5. 10:04
Jaaaaaaaaaa, hát aki nem kíváncsi mások véleményére, az ne teregesse ki a szennyest.
2017. márc. 5. 10:04

Annyira nem büszke, hogy megírta itt:)))


Az egyetlen pozitívum, hogy a srác facér, így nem 2 család lett hülyének nézve, hanem csak egy.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook