Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titokban, tilosban fórum

Titokban, tilosban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Titokban, tilosban

77. massalhangzo (válaszként erre: 76. - Gribedli***)
2017. márc. 5. 15:33

en valahogy ugy gondolom, hogy a joban-rosszban minden problemara ertendo. ha arrol lenne szo, hogy a parom nem akar tobbet velem szexelni, nem erdekli a helyzet, nem akar tenni erte, akkor elismerem, hogy a 15 ev korkulonbsegnek lehet ilyen hatulutoje, szepen elvalunk, es keresek mast


olyan alszent dolog azt mondani, hogy imadom a ferjemet, barmit megtennek, de kozben dugogatok massal. nem is ertem, most komolyan havi egy szex miatt valaki bevallal hazugsagot, a szeretett ferfi atbaszasat, megalazasat? ennyi erovel maszturbalhatna naponta haromszor is, es kesz


az is milyen ferfi, aki nem tudja kielegiteni a feleseget. irta a no, hogy biztos nincs mas no a kepben, erre en nem vennek merget. mert ha nem all fel a palinak, az egy dolog, mas modot is lehet talalni az oromszerzesre. es fura modon havonta egyszer felall, de meg kek tablettara sem? ugyan mar

76. gribedli*** (válaszként erre: 75. - F52a0b4925)
2017. márc. 5. 15:26

Bocs, bele kellett volna írnom,hogy nyitott kapcsolat is lehet, de lejjebb már írtam. Szóval ha egyikük sem akar válni,lehetnek nyitottban. Nehogymár nagyobb problémát okoz neki, hogy őszinte legyen, minthogy a szeretett férj erről mit sem tudjon?


Nem tartom korrektnek úgy terápiára járni, hogy mellette neki van valakije. Minek a terápia ilyenkor? Ez olyan mintha egy wellnessben lennél egy hétre, hogy lefogyj, személyi edződ van meg személyre szóló dièta, dietetikus, stb. Te meg minden délután titokban átcaplatsz a szomszéd cukrászdába.


Ezt gondolom arról, hogy ő most még terápiára is megy. Ki tudja, hány kérdés vagy "játék" közben hazudnia kell, vagy megjátszania magát ott is,és ott a szakemberrel is szórakozik,mert ígya terápiától sem várhat sikert.

75. f52a0b4925 (válaszként erre: 73. - Gribedli***)
2017. márc. 5. 15:16

Lehet, hogy marslakó-gondolkodás, de nem hiszek abban, hogy a válás megoldás mindenre...


Nem őszinte dolog, ez igaz, de átmeneti. A topikindító is azon van, hogy helyreálljon a helyzet. Nem a legjobb megoldás, de valami kiváltotta, ő belement... nem hiszem, hogy innentől kezdve már csak így működhet a dolog.


A titok nem marad örökre titok. Vagy ha igen, akkor gyorsan vége kell hogy legyen, és tényleg túllép rajta, és nem lát bele többet mint ami.. hazaviszi az újonnan szerzett élményeit, hasznosítja otthon.. és úgy fogja fel, hogy csak szex és más semmi... ha elhúzódik, viszony lesz belőle, az már nehezebb lehet.


De akárhogy is van, nem dobnék ki ennyi évet, hanem dolgoznék a kapcsolaton!

74. gribedli*** (válaszként erre: 63. - Pengő Gyöngyi)
2017. márc. 5. 15:12
:D
73. gribedli*** (válaszként erre: 54. - Lavender sky)
2017. márc. 5. 15:09

Ezt azért írod most, mert egyébként kielégít a másik srác. Ha ő nem lesz, vissza fogsz zökkenni a hétköznapokba és rájössz, hogy a férjeddel ugyanolyan szar volt az ágyban előtte is, meg most is, meg a párterápia után is, csak mivel most nem szeretnéd, hogy rájöjjön, mit csinálsz, igyekszel túlteljesíteni otthon. Ami most nem is nehéz mert ott van mindig a jutifalat, hogy dugtok egyet a 25 éves sráccal, így tudod tovább játszani otthon a jó feleséget.


Ez egy elég tipikus folyamat, jön a szeretőmentes üresség és kénytelen leszel konstatálni, hogy a férjjel nem lett jobb, sőt,mivel akkor már nem lesz szeretőd, nem fogod visszatartani, hogy nem tetszik, nem lesz semmilyen gát, ami elfojtsa, hogy kiadd magadból, így már nem leszel olyan előzékeny sem,és kezdődik elölről. Ha helyre akarod pofozni, akkor azt nem úgy kellene, hogy mellette félrejársz, de nem biztos,hogy helyre lehet ezt pofozni,mert a férjed az, aki túl öregesen viselkedik, így azt gondolom, hogy a párterápia nektek, igen, kidobott pénz és vuduzás. Vagy pedig ez lesz az, ami majd rávezet az őszinteségre és válásra.


Nem tudom, hogy az emberek miért csinálnak nagyobb ügyet egy válásból (ami tiszta és őszinte), ?mint a félredugásból (ami csak egy hazugság, tehát nyilván azzal bántod meg jobban a másikat, nem a válással)

2017. márc. 5. 15:04
bakker, mar azert is szeretot tart valaki, hogy havonta ne csak egyszer dugjon, hanem ketszer? :D
2017. márc. 5. 15:02

Az én meglátásom az, hogy a vágy ellen nem tudsz tenni. Illetve, persze, tud az ember, na, de meddig? Míg élsz?

Az nem életszerű.

Hogy mellémentél, várható volt.

De a férjed hozzáállása sem célravezető, és ezt neki is tudnia kell, nyilván tudja is.

Ha jól olvastam, nem rögtön jött valaki, hanem egyszer csak kifakadt a fekély hosszú idő után.


Én az őszinteség mellett állok.

Mit gondolsz, az az opció, hogy leülsz, elmondod neki őszintén az érzésekkel együtt, az mit eredményezne?

Hogy te nem akarsz így élni, segítsen.



Te ismered az ő szexuális vágyait?

Lingam masszázs férfiaknak, Jony masszázs nőknek - megnézhető videón a neten, és otthon is kivitelezhető. Vágykeltő, vágyfokozó, és nem utolsó sorban együtt örömöt adó.Anélkül, hogy közben bárkinek is bizonyítania kellene.

Csak nézd meg, és minden átmenet nélkül, nem is kell szólnod, hogy mire készülsz, csak csináld. Figyeld magad is közben, meg őt is.

Ő vajon tudja a te vágyaidat, fantáziáidat?

Ha eddig tabu volt, most már ne legyen, több mindent veszíthettek a további titkolózással, bezárkózással, bele kell ásnod magad, hátha így segíthetsz neki. Magatokon.


Ha tudjátok egymás vágyait, abból sok minden kikerekedhet, változhat. Hidd el, 180 fokot is fordulhat.

Az élet olyan változásokat eredményez, amikre most még nem is gondolsz.

Csak ne legyetek szégyenlősek.


Én legalábbis ezt tenném, ha valakit annyira szeretnék, hogy vele akarnám leélni az életemet.

Sok sikert kívánok őszintén.

70. gribedli*** (válaszként erre: 50. - Lavender sky)
2017. márc. 5. 14:57
Dehogy kavarodik fel az állóvíz, minden vasàrnapra egy mese:))))
69. gribedli*** (válaszként erre: 38. - 4f7996facc)
2017. márc. 5. 14:54
Na ugye? Meg szerintem azért az elején leírta, hogy havi 1 szex volt és az neki kevès. De a szeretővel se szexel többet, csak havi egyszer. Ennyit titkolózni meg rizikózni, ha csak havi 1x? Azt otthon is megkapta. De ha otthon elmondaná, mindegy, hogy válnak, vagy a tisztelt férj vállalja a szarvakat is, lehetne gyakrabban is szex.
68. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 67. - F52a0b4925)
2017. márc. 5. 14:10
:)
67. f52a0b4925 (válaszként erre: 63. - Pengő Gyöngyi)
2017. márc. 5. 14:05

egyébként a vicc találó :-)

Nagyon is ideillik :-)

66. f52a0b4925 (válaszként erre: 62. - Pengő Gyöngyi)
2017. márc. 5. 14:03

és mennyi ilyen eset van! Van ismerősöm, aki több mint 20 év után most válik mert rájött hogy ez már nem fog változni. A férje vele akarja leélni az életét (mondja) de semmit nem tesz érte. Se összebújás, se érintés, se kezdeményezés - mert egyszerűen nincs rá igénye! Kérdeztem, ha ő kezdeményez, akkor mi van? Akkor a férfi annak örül, és esetleg szex is van... na de ú mint nő úgy gondolja, hogy hagy kelljen már ő is valakinek! Érezze, hogy őt akarják! Helyes, vonzó, jó alakú, kedves... és nem. Hát persze, folyamatosan volt valakije, aki az ezirányú igényeit kielégítette. Most lett elég, mert most már szerelem is érkezett a képbe, nemcsak testi vonzalom... és veri a fejét a falba, hogy miért várt ennyi ideig... és valahol nem tudom elítélni... a férje mindig ígérgette hogy megváltozik, nem sikerült. Nem illenek össze, csak sokára tudatosodott.

Azért válni sem egyszerű, sokakat visszatart, hogy nincs megfelelő háttér, sokan nem merik 40-50 évesen nulláról felépíteni az életüket újra. Még tartanak a hitelek.. ott a gyerek, sokszor még kicsi is... nagyon sok oka van annak, hogy az emberek nem csak úgy ugrálnak egyik házasságból a másikba... hiába nem illenek össze. Mondhatni, drága melléfogás lehet...

2017. márc. 5. 13:39

Szia,

nem olvastam mindenkit végig, de az a meglátásom, hogy a férjed az első pillanatban, amikor "úgy" mentél haza, és úgy ölelted és csókoltad, mint soha, már sejtette, hogy van valami. Örült neki - persze. És lehet, hogy nem is fogja kimondani, amit sejt. De ott lesz. Nem fogja tudni eldönteni, hogy örüljön, vagy sem.

Nem mondom, hogy ez nem lehet jó, nem lehet egy katalizátor a kapcsolatban. Félreértés ne essék, nem pártolom a megcsalást, de elindíthat valamit... De szerintem ki fog derülni előbb vagy utóbb. Ha alapból őszinte volt a kapcsolatotok, akkor nem fogod bírni a kettősséget. És neki is ott lesz a gondolataiban, hogy vajon miért változtál meg? Nem biztos hogy egy őszinte beszélgetés után nem értené meg a helyzetet...

Magánvéleményem, de ilyenkor már kicsit sok a korkülönbség - amikor az egyik fél még a csúcson van, és a 30-40-es női korosztály szerintem maximálisan így van!! és a másik már az "öregedés" felé tart. Nem mindenkire igaz, de sok 50-es férfi érzi így, lemeríti őket a stressz, a sok munka, a felelősség.

Ami nem tűnik fel 30-40-es éveiben egy férfinek, amikor jóval fiatalabb nővel kezd, az itt már számíthat. Nem általánosítok, csak látom magam körül...

Szóval, én azt gondolom, a helyzet abszolút menthető! Főleg, hogy van amikor az ember már ilyen dolgokról is tud beszélni a párjával - hogy mi van/mi lenne, ha elfogyna a lendület a másikban. Nem, nem csak a szex fontos. De ha a habitus olyan, akkor igen, óriási lehet a különbség a van és a nincs között!!

64. zebracsikó (válaszként erre: 59. - 8cc24eb355)
2017. márc. 5. 13:32

Tudod, más az, amikor egy remek házasélet mellett megy el a férj hetekre kiküldetésbe, és más, amikor kifejezett konfliktusok és méltatlan helyzetek tarkítják a mindennapi együttélést.

EZ utóbbi helyzetben sokkal inkább lehetséges a félrelépés, mint az első esetben.


Ha nincs odabújós, ágyban mellévackolós, a lelket is simogató férj a házasságban, akkor hajlamossá válhat a nő ezt a szükséget, igényt kisugározni magából és erre könnyen lecsaphatnak a "25éves kondipartnerek".

Ha a szex nem is annyira megy otthon, de az összebújás, ölelés megvan, az -szerintem- nem okoz félrelépést, mert a nő nem is veszi észre a körülötte lévő potenciális férfiakat s azok esetleges jelzéseit.


De ha sem ez, sem amaz nincs, s már összezördülések is vannak, akkor a nő reagálni kezd a külvilágból felé irányuló flörtökre.

2017. márc. 5. 13:30

Most találtam ezt a viccet, kicsit ide illik :)



Boltban

Apa fiával sétál a boltban épp az óvszereken keresztül. A gyerek kézbe vesz egy 3 db-os csomagot és megkérdezi:

- Apa, ez kiknek van?

- Középiskolásoknak. Egy péntekre, egy szombatra, egy vasárnapra.

- A srác kivesz egy 6 db-osat, kérdés ugyanaz, ez kinek van?

- Ez fiam, egyetemistáknak. Kettő péntekre, kettő szombatra, kettő vasárnapra.

- A srác talál egy 12 db-osat, kérdés detto: ez kinek?

Apa válaszol:

- Ez fiam, házasembereknek. Egy januárra, egy februárra, stb...

62. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 59. - 8cc24eb355)
2017. márc. 5. 13:23
Szerintem ez azért nem ugyanaz. Nap mint nap úgy feküdni egy ember mellett, hogy az hozzád sem akar érni, nem egyenlő azzal, hogy 6 hónapig vársz rá, mert messze dolgozik. Az első eset erősen megalázó.
2017. márc. 5. 13:20

Aki volt már hasonló helyzetben, az biztosan megérti, mennyire fontos egy nőnek, hogy szeressék a testét is.

A párterápiában viszont nem nagyon hiszek, bár ne legyen igazam. Tény, hogy a lelketekben kell helyretenni a dolgokat ahhoz, hogy a testiség működjön, de mi van akkor, ha kiderül, hogy a férjednek egyszerűen nincs igénye a szexre?

Minden esetre azt kívánom, hogy minimum arra a pontra jussatok el, hogy meg tudjátok beszélni ezt a dolgot, mert szerintem attól nincs fontosabb.

Lehet, hogy írtad már, csak elkerülte a figyelmemet, hogy a férjednek elmondtad-e már a 25 évest? Ha nem, szerintem ne tedd meg ezután sem.

60. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 35. - Gribedli***)
2017. márc. 5. 13:17
:)
59. 8cc24eb355 (válaszként erre: 56. - Zebracsikó)
2017. márc. 5. 13:16

Igen,az lehet!Nem voltam még ilyen helyzetben..

Viszont lenne hozzá még egy kérdésem.

Ugye azt írta,hogy havi 1 vagy kéthavonta volt csak szex,amitől a falra mászott.

Mi lenne ha a férje tőle távol melózna és 6 havonta látná??

LEhet takarózni bármivel.Akkor is ugyanez lett volna.Ugyanúgy félre ment volna!

58. Lavender sky (válaszként erre: 56. - Zebracsikó)
2017. márc. 5. 13:15
Pontosan. :)
57. Lavender sky (válaszként erre: 55. - 8cc24eb355)
2017. márc. 5. 13:15

Ha szeretnéd, elmesélhetem privátban majd, ha igen.

De itt nem az a legfontosabb, hanem hogy helyre tegyen magában egy olyan dolgot, ami nem szervi eredetű.

56. zebracsikó (válaszként erre: 55. - 8cc24eb355)
2017. márc. 5. 13:14
mivel anatómiai oka nincs a problémának, így a gátakat kell feloldani, és azt viszont párterápiával jól lehet
55. 8cc24eb355 (válaszként erre: 54. - Lavender sky)
2017. márc. 5. 13:12

Már megbocsáss a kérdésért,de szerinted egy párterápia után fel fog állni a férjednek?

Hisz ez a legnagyobb problémád..

54. Lavender sky (válaszként erre: 51. - B4b1d52444)
2017. márc. 5. 13:09
Így igaz. De dolgozunk rajta. A párterápia nagyon jó. Én azt hittem, hogy csak valami hülye vuduvarázslat, amiért sok pénzt kell fizetni.... de nem. :)
2017. márc. 5. 13:08

Szerintem te nem szereted igazán a férjed.

Ha szeretnéd nem tudnál a háta mögött ilyesmit csinálni.

Megszoktad, jó az életed, de nem tiszteled annyira, hogy ne csald meg. Gondolom már a kapcsolat elején is tudtad, hogy mennyivel idősebb és ez később milyen életszakaszbeli problémákat kreálhat. Ezt vállaltad, így köteleződtél el.

Én nem értek egyet a megcsalással.

Remélem helyreáll az életetek!

52. Lavender sky (válaszként erre: 48. - Zebracsikó)
2017. márc. 5. 13:08

Tudom, hogy röhejes, de tényleg helyre akarom hozni a házasságomat. Nekem Ő a legfontosabb. Tudom, hogy sikerülni fog, mert mindketten akarjuk.

Köszönöm, hogy biztatsz. Jól esik ennyi sárdobálás után. :)

51. b4b1d52444 (válaszként erre: 50. - Lavender sky)
2017. márc. 5. 13:07
Akkor bizony az ő önbizalmával van a baj.
2017. márc. 5. 13:04

Huuuhhh, tudtam, hogy felkavarodik az állóvíz. Nem is számítottam egyébre. :) Nem akarom védeni magam, vagy érvelni magam mellett, esetleg elmagyarázni, mi miért volt.

Egyetértek majdnem minden pro- és kontra hozzászólással.

Ne gondoljátok, hogy ez egyszerű döntés volt. Három év alatt jutottam el idáig a szintig. Amikor más kiállhatatlan voltam a családdal, a munkahelyemen, és amikor a barátnőim is kezdtek tőlem a falra mászni.

A férjem mellett voltam, próbálkoztam, erölködtem. Wellnessre mentünk hetekre, orvoshoz kísértem, kedves voltam. Még akkor is, amikor kiállhatatlan volt, és kemény szavakkal rúgott belém, csak hogy ne szeressem annyira, ne ragaszkodjak!

Van, vibrátorunk, és a nyelvét is használta, ő sem hülye, de benne ezek a dolgok is egy idő után mind mind azt erősítették, hogy nem tud teljesíteni, úgyhogy szép lassan elmaradtak.

Tévedés, hogy dicsekszem, vagy a mellemet döngetem. Egyáltalán nem vagyok büszke. Sőt!!

Nem beszéltem ezt meg a barátnőimmel sem, és csak ki akatam írni magamból, mert azt éreztem, megőrülök!

Nem vagyok fasza csaj, se büszke, se dicsekvő.

Aki megért, annak köszönöm. Aki nem;nos annak is.

2017. márc. 5. 13:00
Már csak azt nem értem, miért nem női viselkedésként írják le a "farokméregetést".
2017. márc. 5. 13:00

Ne szidd magad, szerintem nincs ezzel semmi probléma.

Mivel szereted a férjed és ő is szeretné a megoldást a problémátokra, a párterápia biztosan segíteni fog.

Egy dolog nagyon fontos: soha, semmilyen körülmények között ne mondd el neki a megcsalást, mert akkor vége az egésznek.

Fogadd el magad így, ahogy vagy, fogadd el, hogy meg tudtad csalni a féjed, hogy képes voltál rá, ez a te felelősséged, a te titkod. De maradjon is az.

A fiatal "edzőpartnert" pedig fogd fel terapeutaként, aki átsegít az életed egy nehéz szakaszán, de akit majd jó emlékekkel, könnyű szívvel, de el tudsz engedni, ha otthon már helyrebillent a rend.


Sok sikert a házasságod helyrehozásához!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook