Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Festett sötét haj világosítása fórum

Festett sötét haj világosítása (beszélgetős fórum)


2017. márc. 4. 21:09

Köszönöm Nektek :*

Igen akartam irni hogy először egy tincsen próbálom ki aztán ha jo lesz ki próbálom az egészen! Remelem nem lesz nagyon vöröses...

2017. márc. 4. 20:32

Izé....

Azért arra figyelj oda, hogy kémiai reakció lep fel a hajadon levo hajfestek es a c sav között. Ha érzed hogy büdös akkor inkább ne csináld mert az viszont nem jo. Ugyanis van szaga. Erre mindenképp ügyelj!

Próbaképpen keverj össze picit, és kend egy tincsre. Aztán szaglászd meg óvatosan. Sok boldogságot a gyermekhez ☺

2017. márc. 4. 20:26
Dehogy, semmi bajotok nem lesz 😊 Jó babavárást és hajvilágosítást 😉
2017. márc. 4. 19:29
Ezt a C vitaminosat ki próbálom! az van hogy fodrászhoz nem tudok ujra menni mert terhes vagyok es mar ezért az egyért is lelkiismeret furdalasom van :) ezzel C vitaminosat nem árthatok?
2017. márc. 4. 18:30
A C vitaminosat. Vettem aszkorbinsav port a gyógyszertárban, összekevertem samponnal és ráhaboztam a hajamra. Mivel nagyon eros volt a festek a hajamban, sokszor kellett megismételni. Vettem a DM- ben Color B4-t de az nem volt olyan hasznos, mint a C vutaminos cucc. Kb középbarnáig szivattam. Utána 3%-os hidrogénos szivatóval 2x még rászivattunk. Délelőtt 10 körül kezdtünk neki és este 6-ra lett kész a hajam festéssel, szárítással és vasalással együtt.A hajam nem lett szétroncsolódva.
2017. márc. 4. 18:23

Én a c vitaminos hajvilagisitassal szedtem le a fekete festéket, mert a saját szinem akartam, viszont ronda volt a lenöves. Sikerült, Mostmár szép barna a hajam.

Én mindig olajos pakolás előtt csináltam, mert szárítja a hajat. Talán egy hónap alatt szedte le, heti 1x-2x csináltam.

A kamillás/citromos öblítés nekem semmit nem ért.

4. panna9191 (válaszként erre: 3. - Getti)
2017. márc. 4. 18:21
Melyiket csináltad? A C vitamint vagy a kamilla-citromot?
2017. márc. 4. 14:03

Hűűűűűűűűű azt én csinááltam !


Attól függ mennyire szeretnél világosabbat.

Nekem festet fekete volt és most élénk vörös.

2017. márc. 4. 13:20

A kamilla vagy a citromos öblítés az kevés, ha festett sötét hajat szeretnél felvilágosítani.

Ha ragaszkodsz a természetes hajvilágosításhoz,akkor keress rá a C vitaminos hajvilágosításra.

2017. márc. 4. 12:50
Kamilla vagy citromos oblites? Használt valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook