Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintem túl keveset találkozunk a párommal. Mit tegyek, hogy ragaszkodóbb legyen? fórum

Szerintem túl keveset találkozunk a párommal. Mit tegyek, hogy ragaszkodóbb legyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. Guruljka (válaszként erre: 77. - Panna.33)
2017. márc. 6. 13:51
Nem is okos! :D Nem hozza vissza az eldobott botot... (bocs, kabaréban hallottam.)
77. Panna.33 (válaszként erre: 76. - Guruljka)
2017. márc. 5. 11:44
Győzködhetsz. Mindent átír ez a túlokos telefon.
76. Guruljka (válaszként erre: 72. - Panna.33)
2017. márc. 4. 17:42
Nem értem, mit jelent a "felőlem győződhetsz", de inkább ne menjünk bele. Nem találkoztam még ennek a szónak igekötő nélküli használatával. És nem tudom, ebben a jelen esetben miről kellene meggyőződnöm. :D
75. massalhangzo (válaszként erre: 68. - Guruljka)
2017. márc. 4. 11:45

szerintem a csajszi irta, hogy nemcsak szexrol szolnak a talalkak, mert nincs mindig. azt sem irta, hogy mindig o utazgatna a pasihoz. eleve ugy vettem ki, o hetkozben, suli alatt van mas varosban, egyebkent egy helyen, kozelben vannak


vannak azok, akik dolgoznak vagy tanulnak 8-tol 4-ig, es utana semmi teendojuk, masnak meg napi 24 ora is keves, mert jon-megy, elfoglalja magat. ket ilyen ember peldaul sosem volt jol kijonni, ha ezt nem tudjak egymasban toleralni


en megorulnek, ha most randizgatnek, es valaki heti 3 talalkozasnal is tobbet akarna, nem is lenne idom ra

2017. márc. 4. 10:18

Ennyi idôt, pénzt fáradtságot áldoznál egy éjszakaért?

A férfiak nem szeretik a piócalányokat, akik tapadnak, ragadnak ezerrel.

73. Panna.33 (válaszként erre: 71. - 4f7996facc)
2017. márc. 4. 09:43

NEm mindig van másik nő.

Csak mondjuk éretlenség, vagy csak lötyögés.

72. Panna.33 (válaszként erre: 70. - Guruljka)
2017. márc. 4. 09:40
Felőlem győződhetsz, vagy akár észre is veheted, hogy én sem írtam mást.
71. 4f7996facc (válaszként erre: 37. - Esme13)
2017. márc. 4. 08:49

Ez nekem nem stimmel. Ne azt nézd, hogy mit mond, hanem, hogy mit tettei vannak. Veled tervez, de a heti 3 éjszaka nem megoldható? Szerintem másik nő van a dologban. Amúgy meg nem korfüggő az érettség, van, aki már 25 évesen megnősül és a társát helyezi az első helyre, vannak 40 éves kisfiúk.

Ha meg szex sincs mindig..ebben a korban pedig, ha van szerelem, az alap lenne.

70. Guruljka (válaszként erre: 69. - Panna.33)
2017. márc. 3. 23:02

De nem a fiú vezette meg. Ő nem mondta, hogy képzeljen bele többet is ebbe a kapcsolatba.

Nincs miért csalódottnak sem lenni, végül is amiért odament, azt megkapta. Se többet, se kevesebbet.


Álomról szó nem volt, legalább is közös álomról nem. Ilyenkor szokott ébredés után "bilibe lógni a keze" az illetőnek.


A lány vezette meg saját magát, mert egy üres kapcsolatot megtöltött a vágyaival. Ha mindenáron a hibás felet keressük, akkor nem a fiú az. Csakhogy itt semmi értelme az egyiket vagy a másikat hibáztatni.


Ha már annyira központi szó a megvezetés... Itt használtam először, hogy érthető legyen, mire reagálok.


Sajnálom a lányt, de sajnos ez a szekér inkább menekül előle a maga kényelmes módján, nem felvenni akarja.

69. Panna.33 (válaszként erre: 68. - Guruljka)
2017. márc. 3. 22:41

Talán az nem megvezetés, ha a képzeletet, a vágyakat és álmokat hiszed valóságnak? S ha felébredsz az álomból, tán nem vagy csalódott?

Nem emlékszem, hogy bármiféle fiú szidását erőltettem volna.

68. Guruljka (válaszként erre: 67. - Panna.33)
2017. márc. 3. 22:05

Senki nem vezette meg, legfeljebb ő saját magát.


Ha az összes közös program a szex, és mindig a lány megy oda, akkor nem lehet szidni a fiút. Ő csak elfogadja a lehetőséget.

67. Panna.33 (válaszként erre: 62. - Esme13)
2017. márc. 3. 20:19

A lila köd nagyon genya tud lenni. Aztán meg nem akarsz hinni a szemednek.

Aztán fáj még, hogy hagytad magad megvezetni, hogy hagytad, hogy ez legyen veled, haragszol magadra.

Aztán elmúlik.

Légy boldog;)

66. 9c485f67e8 (válaszként erre: 65. - Csikil4ny)
2017. márc. 3. 20:03
Ha meg majd egy olyat fog ki, aki éjjel-nappal tapad rá és lélegezni sem hagyja egyedül, az sem jó. Egyszer majd rátalál a neki megfelelô arany középútra.
65. csikil4ny (válaszként erre: 62. - Esme13)
2017. márc. 3. 19:43
Tudom, hogy hülyén hangzik, de most már tudod milyen a rossz kapcsolat, kereshetsz olyat, ami jó. Amikor rád figyel, 3rzed, hogy fontos vagy neki, hasonló az életfelfogásotok, s a szex is jó vele és hasonló az igényetek. Stb. ami neked fontos egy párkapcsolatban.
64. vacsa (válaszként erre: 62. - Esme13)
2017. márc. 3. 19:37
Dehogy szerettél...
63. Guruljka (válaszként erre: 62. - Esme13)
2017. márc. 3. 19:29

Kislány, előfordul, hogy az ember eltéved kicsit.

Te a szerelembe szerettél bele. Hogy vár, hogy gyengéd... de ez az egész csak a szexról szól. Mondjuk lehet olyan életszakasz, hogy az pont elég, de nemigen a Te időszakod.


Nézzél szét rajta kívül is kicsit. És ne szaladj minden hétvégén, mondj néha nemet.

62. Esme13
2017. márc. 3. 19:26
Köszönöm, hogy kezditek felnyitni a szemem :D Az a baj, hogy beleszerettem és valószínűleg most jönnek ki azok a dolgok, amiket eddig nem láttam a "rózsaszín ködtől". De most is péntek este van, mindketten ráérünk, de mégsem akar velem lenni.
2017. márc. 3. 19:21

Most láttam a poént:

Komoly kapcsolatot keresek este 10-tôl reggel 7-ig.

2017. márc. 3. 18:16
Jaj, ne csúfolódjunk. Remélem, az ifjú leányka észhez tért.
2017. márc. 3. 18:15
Meg mehetne mindezzel egyenesen a haverhoz.
58. 9c485f67e8 (válaszként erre: 57. - Guruljka)
2017. márc. 3. 18:06
meg egy kis rántott húst
57. Guruljka (válaszként erre: 56. - 9c485f67e8)
2017. márc. 3. 18:05
Pláne ha meg lehet kérni, hozzon sört is...
56. 9c485f67e8 (válaszként erre: 55. - Csikil4ny)
2017. márc. 3. 17:57
Kell ettôl nagyobb kényelem egy fiatalembernek, minthogy a p*nci házhoz megy?
2017. márc. 3. 17:51

Nem lehet könnyű szembesülni a dologgal. Vajon mi nem jó a nevelésben, hogy annyi önérzet, önbizalom nincs valakiben, hogy felismerje mi vállalható egy kapcsolatban és mi nem? Egyáltalán az, hogy egy jó kapcsolatban van kölcsönös tisztelet, megfelelő kommunikáció?


Most is az a kérdése a fórumindítónak, hogy hogyan tudna ő még többet beletenni...

2017. márc. 3. 17:24

Ha jó vele a szex és azért mégy el hozzá, akkor ezt így vállald el. Azonnal kiléphetsz az odajárkálásból, ha normális kapcsolatod akad.


Ha ez így nem stimmel, akkor meg minek mégy oda? Ő nem fog utánad loholni. Akár ki is próbálhatod.

2017. márc. 3. 17:22

Ez a pasi nem a párod.


A párjával az ember nem csak együtt alvásra fut össze néha.

2017. márc. 3. 16:55

Jó, lehet, nem megfelelô a viszonyítás...

Szegény lány; nem elég, hogy tanul; nem elég, hogy házhoz megy a szexért a saját pénzén, ráadásul hetente csak kétszer és nem háromszor szexelik meg.

51. andi6020 (válaszként erre: 48. - Massalhangzo)
2017. márc. 3. 15:57
Pont semmi.
2017. márc. 3. 15:51
Nem lehet mindenki ragaszkodó típus, aki éjjel nappal a párjával romantikázik. Jó, ezt eltúloztam, de érted. Lehet, hogy szeret, csak ő ilyen. De az is lehet, hogy nem szeret igazán. Ezt csak te tudod kideríteni. Szerintem heti 3 éjszaka nem nagy követelés tőled és nekem is rosszul esne, ha a haverjai előbb lennének a sorban, mint én. Miért nem tudod ezt megbeszélni vele? Az már sok mindent elárul, ha egy fél éves kapcsolatban már felütik a fejüket a problémák. Lehet, hogy nem passzoltok össze.
49. csikil4ny (válaszként erre: 41. - Esme13)
2017. márc. 3. 15:47

Te is érzed, hogy valami nem stimmel. Fél Èva s kapcsolatban még dúlni szokott a l'amour. Főleg az ágyban.


Ha a pasinak fontosabbak a haverok, akkor később szerinted hanyagolja a haverokat? Ennek a pasinak te udvarolsz, nem ő neked. A kis ujját sem kell mozdítania házhoz mensz.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook