Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek Szegeden melyik a legjobb pizzéria? fórum

Szerintetek Szegeden melyik a legjobb pizzéria? (beszélgetős fórum)


9. Hópihe_ (válaszként erre: 8. - Dite75)
2017. márc. 2. 20:02
Feltétlenül megírom, szerintem hétvégén lesz a teszt nap.☺
2017. márc. 2. 19:56
Majd azért írd meg milyen volt. Kíváncsi vagyok!
2017. márc. 2. 19:37
Akkor a Görög és a Lucky lesz a következő teszt alany.....☺ Köszönöm mindenkinek! További szép estét!
6. Hópihe_ (válaszként erre: 3. - Szofi91)
2017. márc. 2. 19:34
☺ Pont a Majmokkal jártam meg......Azt hiszem magyaros pizza volt. Tocsogott a kolbász zsírban,nyakon öntve lecsóval... Kiábrándító volt. Persze lehet, hogy épp egy ilyen szériát fogtam ki, de onnan soha többet. Azért köszönöm....
5. Mion
2017. márc. 2. 12:29
Én is a Luckyra szavazok :)
2017. márc. 2. 10:53

Szia,

Mi a Görög pizzériára esküszünk a családdal. Nekünk itt a legfinomabb a pizzatészta. De hasonló még a Kálvárián lévő Lucky pizzéria is.

2017. márc. 2. 10:48

Pizzamonkey a Rókusi vasútállomásnál van ott is lehet enni,de rendelni is lehet,van gluténmentes pizzájuk is,más nem játszik nálunk. Végül is a cucc mindig friss rajta,meg mindig meleg a kaja mikor kihozzák.

Hívd a majmot és ne lepődj meg,ha a majom álarcos megjelenik :)

2017. márc. 2. 09:56
Én is szoktam otthon pizzát sütni, de néha győz a lustaság☺. Többször csalódott voltam a minőséget illetően. A pizza tetején égett volt a sajt, vagy zsíros ,,lecsóval,, öntötték nyakon és a tészta inkább hasonlított lepényre, mint pizzára. Várom a véleményeket. Köszi!
2017. márc. 2. 09:45
Szerintetek Szegeden melyiket a legjobb pizzéria? Részletek, lent.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook