Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Önsanyargatás nélkül is lehet fogyni - egy remek kezdet

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Diétás sikersztorik
A fórumhoz cikk tartozik, kattints ide a megtekintéséhez!

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

14. Zsókica212017-03-15 19:44
Halihó!Hová lett a tanács?Elakadt?Én is kíváncsi lennék rá!
(válasz Alexx 12. hozzászólására)

13. birgi742017-03-11 19:10
várom! :) szívesen fogadom. (csak ne az legyen, hogy havi egy Marlenkát se léccci...)
(válasz Alexx 12. hozzászólására)

12. Alexx2017-03-11 14:05
Gratulálok. Magam is életmódváltással értem el a céljaimat és ez a mai napig kitart, sőt ez már a sírig is elkísér szerintem.
Csak így tovább!!!! Ha további alakulást tervezel, akkor szívesen adok egy tanácsot. :)

11. michelle.r2017-03-06 14:27
A legjobb törülközőszárító :D
(válasz Pengő Gyöngyi 6. hozzászólására)

10. karak42017-03-06 14:23
örülök minden sikertörténetnek és mindig újraélem a magamét is bár már sok éve hogy 30 kilót fogytam (és azóta is tartom) de emlékszem mekkora siker volt amikor már a 36 ruháimba belefértem úgy hogy nem behúzott hassal kellett a nyomtatóig elmennem ha felkeltem a munkahelyemen az íróasztaltól. :) ma is egészségesen eszem mondjuk már vega vagyok így könnyű :) vagyis könnyebb. Mellette persze sok vitamint szedek és spirulinát a B vitamin miatt meg Lepicolt a rostok miatt sok vizet iszom és hetente háromszor edzek kardiózom erősítek és jógázom. Nekem ez így ilyen kombinációban vált be.

9. poloskás462017-03-06 13:23
Szobainas... :D Nálam ez a szobabicikli. :D

8. birgi742017-03-04 08:12
Igen, a kalóriaszámolgatás jó kezdetnek bizonyult, megadta a sikere a kezdő lökést. Most már tudatosan azokat az ételeket választom, amik nem csak kevés kalóriát jelentenek, hanem hasznosak is. :)
(válasz Lonna4 7. hozzászólására)

7. Lonna42017-03-03 08:15
Ezzel fogytam nagyon sokat. Kalória számolva igaz évekbe telt de megvan. Sok sikert!
(válasz birgi74 1. hozzászólására)

6. Pengő Gyöngyi2017-03-02 22:34
"Kettő éve áll egy ellipszis tréner (ismertebb nevén: szobainas) a nappaliban"

Ezen jót kacagtam :D ismerős a dolog...:D

5. izmoskörte2017-03-02 19:43
Gratulálok, nagyon ügyes vagy! Kifejezetten üdítő olvasmány volt, a sok elvakult diéta mellett. Amiket persze időnként én is kipróbálok. DD!

4. krisztinucika2017-03-02 11:25
Nagyjából én is így élek, lassan 7 éve, annyi különbséggel, hogy az utóbbi három évben keményebb sportra váltottam, amitől nehezebb lettem, de tükör szerint jobb az eredmény.
A hatvanakárhány kg szerintem reális neked, bármennyire is megizmosodsz. Azért mi, nők, nem tudunk bármennyi izmot csak úgy magunkra pakolni.

3. Csurmi2017-03-02 10:45
Gratulalok, nagyjabol én is ezt csunalom. Mukodik. Nem gyors a tempó, de mukodik. Es szepen lehet súlyt is tartani vele, meg akkor is ha becsúszik par bűnös nap.

2. csorieva2017-03-02 10:04
Gratulálok. Egyetlen tanácsot szeretnék adni: Mérd (méresd) meg a testzsír százalékod. Ez a mérvadó, nem pedig a mérleg. Erre pedig azért is szükséged van/lesz, mert ha az elkövetkezendő egy évben következetese mozogsz, na adj Isten más torna is megtetszik :), akkor izmot építesz, ami "súlyosabb" mint a zsír. Nagyon sokan egy idő után pánikolnak, hogy leállt a fogyás, vagy jött vissza valamennyi, ami (amennyiben rendszeresen mozognak) izom.
Szóval mérvadónak a testzsír százalékot tekintsd.

Sok sikert :)

1. birgi742017-03-02 09:08
Az alábbiakban elmesélem, hogyan kezdtem neki a fogyókúrának. Nem annak szántam, csak ki akartam próbálni, hogy mi lenne ha... és bejött. A történetem talán másokat is motivál majd. Mi lehet a legrosszabb, ami történik? Néhány kiló mínusz?! :)