Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Krónikus csípőízületi-gyulladás fórum

Krónikus csípőízületi-gyulladás (beszélgetős fórum)


7. fincsi5 (válaszként erre: 3. - 9c485f67e8)
2017. márc. 1. 17:28

Ortopédia amúgy, de mivel gyerekről van szó, hallgathatnál ha nem tudsz segíteni!

Most engem is belerángattál.:(

6. mandulacska2 (válaszként erre: 5. - Kisj)
2017. márc. 1. 15:03
Nem tudom, mert pont nem jött le, mert volt valami Pethes betegség is, meg ez a JRA vagy mi, ami a reuma fiatalkori formája. De nem tudom, melyikre gondol. Eddig minket az ortopédiára küldtek el.
5. kisj
2017. márc. 1. 13:50

Biztosan utána olvastál már, így aztán láthatod, hogy nagyon jók az esélyek a teljes gyógyulásra.

Egyébként szerintem reumatológiai probléma.

4. mandulacska2 (válaszként erre: 3. - 9c485f67e8)
2017. márc. 1. 10:55
Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor nem kell. Olyanoktól kérdezem, akik esetleg voltak vagy vannak ilyen helyzetben,. Felesleges a feszkót csinálni. Amúgy ez ortopédiai, nem reumatológiai probléma.
2017. márc. 1. 10:49
Sajnos nem vagyok reumathológus.
2017. márc. 1. 10:47
Sziasztok. 5 éves kisfiammal kapcsolatban kérdeznék. Már három hete, hogy csípőízületi gyulladása van. Felső légúti betegség szövődményeként alakult ki. Először 1 hétig kapott Cataflam cseppet 2*25-t. Mivel nem használt, kapott Naprosyn tablettát (nem szteroid gyulladásgátló). Ezt két hétig szedte. Nagyon lassan gyógyul neki, még mindig van folyadék mindkét csípőjében. A kezdeti 2-3 mm folyadék volt, most 1-2 mm, de már letelt a 3. hét is. Jövő kedden megyünk megint ultrahang kontrollra. Az orvos azt mondja, hogy ki is fogják vizsgálni, mert van valami juvenilis csípőízületi betegség is. Ez pontosan mi? Mert hogy krónikussá kezd válni. Tud valaki valamit? Ez ugye gyógyítható? Azt mondta, hogy nem hiszi, hogy ez van, mert extrém ritka, csak hogy felmerül a gyanú, mert már 3. hete vagyunk így . De volt , aki mondta, hogy nekik is hosszabb ideig volt ez a csípőízületi gyulladás. Mivel jár a kivizsgálás? És ha ez van, gyógyítható? Tud erről valaki valamit?
2017. márc. 1. 10:46
Krónikus csípőízületi gyulladás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook