Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akik szednek fogamzásgátló tablettát és... fórum

Akik szednek fogamzásgátló tablettát és... (beszélgetős fórum)


11. Csipkerózsika (válaszként erre: 5. - 9c57fd10dc)
2017. márc. 13. 16:45
Abban az esetben, ha ebben nagyobb mennyiségű C-vitamin van, akkor elképzelhető. C-vitamin nagy dózisban meg tudja hozni a menzeszt. Egyszer befürödtem emiatt egy influenza idején...
10. 9c57fd10dc (válaszként erre: 9. - Klaudia20)
2017. márc. 7. 15:30

Köszi, aranyos vagy!

Ha lesz még problémám, biztos, hogy a másik dokit is megnézem magamnak. Hárman vannak, egy öreg aki állandóan kioktatott, ez a humoros, akinek semmi se probléma, és most jött egy új :-)

2017. márc. 7. 14:49

Válts nődokit (bekem is ferfi van, de nagyon figyelmes, erti a dolgát), és gyógyszert.

Yasminelle-t szedtem 2 évig, majd Coronelle-t 4 évig. Soha semmilyen problémám nem volt. A végére besokalltam tőle (de ezen 6 év után nem is csodálkozom), igy váltottam hüvelygyűrűre.

2017. márc. 2. 18:30
Hát lányok. Egy pasi nőgyógyásznak aztán tök mindegy hogy két hetes szünettel menstruálsz... Elmondtam szépen mindent, meg se vizsgált, tanácsot adott hogy hogyan szedjem a gyógyszert aztán csá. Mivel öt napja tart ez a köztes menzesz ezért még két napig szedjem a bogyót, aztán szünet aztán az új levél megkezdése.
2017. márc. 1. 08:32
Nekem a szója lecitin vágott egyszer nagyon oda a ciklusomnak fogamzás gátló tabletta (yasminelle) mellett.
2017. márc. 1. 08:08
No meg hasonló már volt. Kb három hónapig menzesz előtt folyamatosan egy hétig barnázás volt. Akkor elmentem a nődokihoz, és kifaggatott. Stressz, új diéta, új edzésforma, stb? Ki az aki nem stresszel............. és kb erre rákente az egészet. És nem csinált semmit se. Aztán egyszer csak ez is elmúlt magától.
2017. márc. 1. 08:07
Az számíthat, hogy mostanában elkezdtem szedni egy Scitec mega daily nevű multivitamin tablettát? Szerintem nem, de azért felteszem a kérdést :-)
2017. márc. 1. 08:01
Nekem kb két év után lecserélte a nődokim a belara-t pont hasonló tünetek miatt.
2017. márc. 1. 07:40
1,5 év után már nem nagyon kellene ilyesminek előfordulnia. Lehet valami felborult , a stressz is rátehet. Jobb ha felkeresel egy nődokit, lehet kellene váltani.
2. 9c57fd10dc (válaszként erre: 1. - 9c57fd10dc)
2017. márc. 1. 06:49
Kb másfél éve szedek tablettát, Belara a neve. Stresszes időszakban vagyok. Két hete volt menzeszem. Rendesen szedem a tabit. És most újra menzesz van! Azt hittem csak köztes vérzés, de ez már havi menzesznek felel meg. Ilyenkor mi a teendő? Volt már ilyen valakinél?
2017. márc. 1. 06:48
Akik szednek fog.gátló tablettát és...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook