Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pécsett elütött egy autós egy ngymamát, és unokáját... fórum

Pécsett elütött egy autós egy ngymamát, és unokáját... (beszélgetős fórum)


2008. máj. 28. 06:02
Felháborító és tegnap Bonyhádon ez megimézlődött, igaz a nagymama túl élte...Milyen lehet Neki most? Belegondolni is borzasztó!!!!
2008. máj. 27. 14:36

tegnao gyertyákkal rakták ki a Maléter utat. azért legalább történik vmi az emberekben. Most sokat vezettem, és néha tényleg nagyon fura miket engednek meg maguknak egyes autósok. Amikor mentünk csíksomlyóra, három autóval, az egyik kamion, a mögöttünk jövő barátunknak nekiment, aztán minket is leszorított. Aztán a barátunk elébe ment, leállíttatta, mert rendőrt hí. A fickó válasza, hogy miért is ment nekik :siettem... na ezért érdemes nekimenni egy autónak, amiben két gyerek és három felnőtt ül... Legszívesebben felpofoztam volna. bár úgy látom nem ez a kedvenc témája a hoxázóknak...

lehet én is vidámabb vizekre eveznék, de úgy fel tudom húzni magam

2008. máj. 23. 10:04
Én teljesen felháborodtam az eseten:((Szörnyű milyen emberek vannak!Hogy nem érezheti magát felelősnek?!Nem kívánok neki semmi jót,még ha ez csúnyán is hangzik.
2008. máj. 23. 09:35

Nagyon felháborított ez az eset. Meg, h. a vezető nem érezte magát bűnösnek, h. a zebra második felén elüt két embert.

Fél éve pont ott laktam , pécsett, ahol ez történt, és sajnos arra vezették az elkerülő utat. És arra megy minden autó :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook