Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelyfolyás esetén így mi a teendő? fórum

Hüvelyfolyás esetén így mi a teendő? (beszélgetős fórum)


9. panna9191 (válaszként erre: 4. - Tinacska1995)
2017. márc. 1. 22:49
Lehet venni dm vagy rossmann- ban is van hozza tejsavas tabletta amit vízben kell oldani es azzal irrigálni. Nekem nem gombám hanem hüvely gyulladásom volt sokszor arra használtam ezt +vitagyn C meg egy homeopátiás gyógyszert es jobb lett.
8. moonlight13 (válaszként erre: 7. - Fisica)
2017. márc. 1. 21:58
Szerintem jobb, ha nem küldözgeti, mert nem biztos, hogy sikerül jól levenni a mintát, és az sem biztos, hogy kitenyészthető állapotban ér a laborba.
2017. márc. 1. 20:01
Vannak olyan orvosok akiktől tudsz rendelni kenetvételhez szükséges csomagot, és otthon megcsinálod majd visszaküldöd. A vizsgálat után pedig e-mailben vagy telefonon tudsz konzultálni a további teendőkről. Konkrét orvost nem tudok ajánlani, én is csak csak nem olyan régen olvastam erről a lehetőségről az egyik orvos weboldalán, de sajnos már nem tudom, hogy ki volt.
6. NomNom (válaszként erre: 4. - Tinacska1995)
2017. márc. 1. 15:21

Szerintem semmit ne csinálj otthon, mivel egyáltalán nem biztos, hogy gomba okozza a problémádat és csak totálisan kiirtódik a hüvelyflórád!

Én jártam így, hogy ránézésre a doki adott valami jó erős kúpot, mivel nem múlt csinált kenetet és rájött, hogy valószínüleg nem is volt gombám, ezért csak rontottunk a helyzeten a kúppal.

Menj el másik dokihoz vagy ha meg tudod oldani akkor magánba és kérj kenetvételt mondd, hogy nem múlik a panaszod.

2017. márc. 1. 15:16

Konkrétan az irrigálást nem tudom neked leírni, illetve a pontos arányokat. Irrigátor fecskendőt szerintem bármelyik patikában kapsz, de szerintem egy sima fecskendő is akár megteszi. De olvastam már olyat is aki natúr joghurt kevernek el teafa olajjal majd a tampont mártják bele.

Sokan isszák az almaecetet napi 3x1 kiskanállal bármilyen italba keverve.

De találtam neked itt egy fórumot, olvasgass hátha találsz valami hasznosat.


[link]


Egyébként a cukrot kell a legjobban elhagyni, nézz utána kicsit a candida diétának is, nagyon kemény, sok lemondással jár.

4. tinacska1995 (válaszként erre: 3. - 5236d12e25)
2017. márc. 1. 11:31
az almaecet irrigálást hogy kell?
2017. febr. 28. 21:46

Orvos vesz le kenetet. Nem értem én sem, hogy kaptál gyógyszert kenet vétel nélkül? Miért nem keresel fel másik nőgyógyászt?

Ez a MYCOSYST-GYNO gombaölő, ha nem múlik többféle kezelésre sem, akkor érdemes gasztroshoz elmenni, nagy valószínűséggel maga a candida gomba van az egész szervezetedben túl szaporodva.

Barátnőm amúgy évekig járt sorra több különböző dokit ilyen problémával több 10 ezreket dobott ki az ablakon 0 hatásos kezeléssel, alig 40 kg és így javasoltak neki diétát. Aztán egyszer valaki ajánlotta neki az almaecet irrigálást, azóta megszűnt a problémája.

2017. febr. 28. 21:09

Még nem vettek kenetet?

Életemben nem hallottam, hogy ne ott vették volna.

2017. febr. 28. 21:02

Hüvely folyás esetén így mi a teendő?

Nőgyógyász már irt fel MYCOSYST-GYNO kapszulát de megmaradt a folyás,lettek már kipróbálva különböző hüvelytabletták és hüvelykrémek is és nem segítettek. Van ez a hüvely kenet vétel azt esetleg nem lehet megoldani hogy nem ott zajlana le a kenet vétel hanem vinni esetleg valahogy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook