Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Zsírégető hatása a fogamzásgátlóra?

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Egyéb diétás témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. babyapocakban2017-02-27 13:59
Szerintem zéró az összefüggés, teljesen más dolgokra hatnak. De esetleg ha aggódsz, akkor ne egyszerre vedd be őket, hanem néhány óra eltéréssel. Eleve a zsírégetőt nem este lefekvéskor szokták, az antibébit meg akkor is lehet.
(válasz lovegood 6. hozzászólására)

6. lovegood2017-02-26 13:48
Van, aki használta a kettőt együtt?

5. kisj2017-02-25 17:56
Józan ésszel belegondolva nem lehet semmi befolyásoló hatása.
(válasz lovegood 1. hozzászólására)

4. lovegood2017-02-24 16:14
más tapasztalatok?

3. lovegood2017-02-24 16:04
Oké köszönöm. Valahol írták azt is, hogy bizonyos időnek kell eltelni a két szer bevétele között. Az orvostól is természetesen kérdezem, de még nem kaptam telefonos időpontot.
(válasz quififi 2. hozzászólására)

2. quififi2017-02-24 16:00
Az L-carnitine nem zsírégető,hanem zsírszállító.De egyébként nincs köze a fogamzásgátlóhoz sem.

1. lovegood2017-02-24 15:57
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy van e valakinek tapasztalata enyhe zsírégetőkkel kapcsolatban? Vásároltam l-karnitin + króm edzés előtti zsírégető italt a "bájotek"től, és kérdés lenne, van e bármilyen hatással az l karnitin, alapvetően a zsírégetők a fogamzásgátló hatására? Sok helyen írták, hogy nincs, írtam a gyártónai is, az ő válaszukat még várom, mert úgy tudom terméktől függ, de alapvetően nem kell, hogy befolyásolja. Ti mit gondoltok?