Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rend rendel fórum

Rend rendel (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Rend rendel

1 2
2017. febr. 25. 12:35
Mintha csak magamat olvasnám :)
2017. febr. 25. 08:03

Az amcsi filmekben mindig van az embereknek külön bérelt raktárszobája. Szoktam nézni azt a műsort, amiben régi, elfelejtett, nem fizetett raktárakra licitálnak és micsoda cuccokat találnak... :O

Nekem is kéne egy ilyen raktár :), oda tenném, ami nem kell napi szinten, de nem tudok megszabadulni tőle. Szerintetek Mo-on van ilyen?

2017. febr. 25. 07:19

Ismerős szitu. A rendet én is szeretem, mint az itt hozzászólók, de állandóan szalad a lakás :(

nem olyan átlagos módon sajnos.

2017. febr. 25. 06:30
én is szeretem a rendet, hétvégén egy nagytakarítás hét közben meg átlagosan elpakolok magunk után, konyhát fürdőszobát naponta rendben tartom. ennyi nagyjából elég hogy rendes legyen a ház.
2017. febr. 24. 22:27

Utálom a rendetlenséget, idegbeteg leszek tőle. Pedig elvileg kellene lenni egy egészséges határnak, amikor azt mondja az ember, hogy jó, azért mégis a lakás/ház van értünk.

Én akkor adtam "lejjebb", amikor gyerekem lett. Próbálom magam nem felhúzni a szertehagyott legók, meg kisautók miatt, és elfogadni, hogy ahol gyerek van, ott szinte sosincs rend.

2017. febr. 24. 19:36

Én nem tudom elképzelni ezt az életmódot. Kacat, kacat hátán... Meg is őrülnék. Nálam mindennek helye van, a szemétnek például a kukában.

Rendszeresen szortírozok, nem pakolok el semmit sem feleslegesen, mondván, hogy jó lesz az még valamire. Aminek nem veszem hasznát az kuka, és ennyi. És imádom, hogy átlátom a lakást, a környezetemet, a szekrényt.

5. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Writingsmurf)
2017. febr. 24. 15:02

Tetszett a cikk, szórakoztató:))))


Kívánom, hogy egyszer ne kelljen újrakezdened egy idő után, hanem megtanuld élvezni az üres vagy káoszmentes környezetet és ne legyen újra gyűjtögetés!<3

2017. febr. 24. 12:46

itt a nagy kitárulkozások ideje: dettó így vagyok. sőt, még "ígyebbül".

remélem, téved erre valaki, akinek szuper ötletei és tapasztalata van, vagy receptje :)

2017. febr. 24. 11:55
Én a saját dolgaimat egész könnyen szelektálom. De a családtagokét... csak gyűlik a lom, mert ki nem merem dobni, elrakni meg (szerintem) semmi értelme.
2017. febr. 24. 11:12
Éppen így vagyok én is!
2017. febr. 24. 09:08
Mottó: A zseni átlát a káoszon. De vajon jól is érzi magát benne?

Életemben sokszor lett már elegem a rendetlenségből, amit magam körül tudok teremteni. Már-már azt gondolhatnám, hogy ez is egy művészet. Lehet filozofálgatni, hogy a bensőnk hat-e a külső környezetre, vagy a minket körülvevő tér az, ami a gondolkodásunkat befolyásolja, egyelőre nem tudom a választ. Valószínűleg ide-oda ható dologról van szó. Talán ebből már kiderült, hogy örök útkereső vagyok, ami a rendet illeti.

Ugrás a teljes írásra: Rend rendel
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook