Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Expressz Diéta (5 napra való instant étel) - Próbálta már valaki? fórum

Expressz Diéta (5 napra való instant étel) - Próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2019. márc. 29. 13:00

Hát én büszke vagyok magamra.

14. napja tornazok, főleg haserősítes, csökkentettem a bevitt kalóriát és 6 kiló mínusz igz pocakbol még csak - 3 cm.

Lassan de haladok várom mikor látom meg 6-al kezdődő súlyom. 😊

Én nem fogok ilyet venni úgy döntöttem enélkül is megy

239. Meva90
2019. márc. 27. 21:34
Mindenkinek kitartást kívánok a diétához! :))
238. Meva90
2019. márc. 27. 21:12

Sziasztok! Bocsánat hogy eddig várattalak Titeket csak sűrű volt az elmúlt pár napom.

Derék: -4 cm

Has: -4 cm

Csípő: -2 cm

Comb: - 5,5 cm /comb !!

Szóval összességében nekem nagyon eredményes volt! Valahol 76 kg körül lehettem, sajnos utólag derült ki hogy rossz a mérlegem, már a kezdő súlyt is rosszul mérte, így kg-ban nem tudom mennyi...

237. Er@30 (válaszként erre: 230. - Meva90)
2019. márc. 26. 10:24
Szia! Várjuk az 5 nap eredményét jó lenne ha beszámolnál róla hogy sikerült. :)
236. 3b56590b71 (válaszként erre: 235. - Bobi89)
2019. márc. 25. 09:31

Hajrá!

Én egyenlőre jól haladok meggyogyultam de sikeresen tartok mindent fogyok, így még várok a rendeléssel

235. Bobi89
2019. márc. 25. 09:14
Sziasztok! Ma én is belevágok a diétába. Reggel gyors mérés, aztán elkészítettem a reggeli zabkásámat. Már most nagyon várom az utolsó napot. 😂
234. 3b56590b71 (válaszként erre: 232. - Bobi89)
2019. márc. 22. 21:44

Köszönöm szépen. 😊

Sok sikert a batyuhoz. Szurkolok és várjuk a fejleményeket

233. Bobi89 (válaszként erre: 230. - Meva90)
2019. márc. 22. 16:29
Szia. Örülök,hogy kitartottál, nagyon ügyes vagy! Kíváncsian várom a holnapi mérlegelésed eredményét.Ha folytatni szeretnéd a fogyókúrát akkor szerintem folytasd ezt a ketogén diétát. Szerintem tartható és nem annyira éhezik tőle az ember. Én tavaly ezzel folytattam az expressz után a diétámat. Lényegében debrecenin éltem mustárral kenyér nélkül, de legalább nem voltam éhes. Ha gondolod nézz utánna. Kitartást a mai naphoz.😉
232. Bobi89 (válaszként erre: 231. - 3b56590b71)
2019. márc. 22. 16:21
Tegnap ebéd után befutott a csomagom. Kaptam mellé ajándékba két darab fogyasztó teafüvet is. Vajon miből gondolták,hogy épp fogyókúrázni készülök?!😂 Jobbulást kívánok Fürtyöcske!
2019. márc. 22. 14:29

Én most nem rendelem meg, a természet megoldja hogy fogyjak... Ez már a 6. nap hasmenés ezerrel. Hasfogon és kekszen élek igaz nem mindig talán ezért sem gyogyultam még meg teljesen. De -4 kg! Hnapo hasedzés.

Tudom ebből jön majd vissza

230. Meva90
2019. márc. 22. 09:25
Sziasztok! Az utolsó napnál tartok, tegnapi napom egész jó volt, már nem volt savasodás és csuklás. Kicsit aggódok hogy enélkül a porok külön hogyan fogok tudni diétát tartani, viszont abba tuti belehalnék ha még öt napot folyamatosan kellene ezt ennem. Ezek ellenére az a tervem hogy ha nem annyira sikeres a “saját diéta”, akkor 1-2 hét múlva újra rendelek egy adagot. Holnap reggel méreckedek és megírom az 5 nap eredményét! Az első napot leszámítva igazán maró éhségérzetem nem volt, időnként vártam a következő éthezést mert éhes voltam, de furcsa hogy eddig ha éhes kezdtem lenni akkor rögtön szédülés kerülgetett, maró éhséggel, most pedig semmi ilyesmi, csak úgy érzem hogy “már ennék”. Eddig én sikeresnek könyvelem el, remélem hogy Nektek is beválik!!!!
229. 3b56590b71 (válaszként erre: 228. - Bobi89)
2019. márc. 21. 12:49

Köszi 👍😊

Írd meg ha megerkezett a rendelesed.

A grill partyt ne hagyd ki 🤣

228. Bobi89 (válaszként erre: 225. - 3b56590b71)
2019. márc. 21. 10:16
Írtam neked privát üzit Fürtyöcske!☺
227. Bobi89 (válaszként erre: 224. - Meva90)
2019. márc. 21. 10:14
Gratulálok az eddigi eredményedhez a továbbiakhoz meg kitartás! Ez nagyon jó eredmény! A futár délután jön,már miért is ne délelőtt?!😂 De lehet a jó Isten rendelte el így,mert szólt a barátnőm,hogy szombaton grillezés nála.😂 Kész vagyok.
226. Meva90
2019. márc. 20. 23:38
Azt hiszem minden estére eljutok egy holt pontig. Igazából csak a sav miatt. Biztos hogy vmi tartósítószerre vagy adalékanyagra reagálok így, a bolti sütik után van hasonló ehhez. Kár mert ez végre egy olyan diéta amit lehet tartani.. azért még mindig úgy tervezem hogy befejezem persze, csak új adagot nem valószínű hogy rendelni fogok.
225. 3b56590b71 (válaszként erre: 224. - Meva90)
2019. márc. 20. 15:17

Ez nagyon jó hír! Ügyes vagy.

Áprilisban én is rendelek.

De csak ha addig nem megy le amit szeretnék

224. Meva90
2019. márc. 20. 13:18

Sziasztok!

Tegnap bevettem egy csomó renie-t meg még szódabikarbónát is, így kibírtam a napot, a mai nap pedig még nem kellett bevennem semmit, bár a paradicsom leves után félek több lesz a savam..


Amúgy szerintem nem is rossz a leves, én tettem bele kis oregánót és sót. Nekem így egész jól lecsúszik, bár tény hogy az evés nekem is több ideig tart ezekkel az ételekkel, gondolom mert nem ízlik annyira mint a házi koszt 😄


Reggel ráálltam a mérlegre 2szer egymás után és majdnem másfél kg különbséget mutatott a kettő, tehát már abban se vagyok biztos hogy jól mértem magam a diéta elején.. persze így azt se tudom hol tartok.. de! A centi nem hazudik! Gyorsan megmértem magam és hihetetlen hogy nem csak a has/csípő részen ment le (2-2 cm), hanem combról is, ráadásul 4-4 cm!!


Már most azon gondolkozok, vegyek-e még egy csomagot, de lehet kivárom, hogy lássam utána tudom-e tartani a mértéket..


Remélem hamar megérkezik Nektek is a csomag! 😊

223. 3b56590b71 (válaszként erre: 222. - Bobi89)
2019. márc. 20. 12:07

Leirod honnan rendelte a csomagot (privát)

Annyi cegnel5van de nem akarok kamu oldalról rendelni.

Köszi

222. Bobi89 (válaszként erre: 221. - Meva90)
2019. márc. 20. 10:50
Kitartás! Nagyon nehéz,de ne add fel a cél előtt. Úgy volt,hogy ma én is elkezdek veled együttérezni,de nem kapom meg még ma a csomagot.😕 A bolt nem adta át a csomagot a futárnak. Na nem baj,azért átérzem a dolgot. Tavaly nekem a második nap volt kritikus, akkor kezdtem el érezni a szénhidrát hiányt.Nagyon fájt a fejem,de harmadnapra túllendültem rajta. Éhes nem voltam,de az ételek letuszkolásával elment némi időm.Lehet ez miatt nem voltam éhes,mert betartott egy napig mire a négy adagot letoltam. 😂
221. Meva90 (válaszként erre: 220. - Bobi89)
2019. márc. 19. 20:31
Igazán egyiket se mondanám finomnak de nekem abszolút ehető mind, mondjuk a levesek jobban bejönnek 3 dl vízzel készítve. A paradicsom levest még nem kóstoltam, holnap ebédre tervezem. Nem lenne komolyabb bajom, de nagyon sok a savam ettől a kajától. Tegnap még nem volt vészes de ma már nagyon rossz. Most estére majdnem eljutottam odáig hogy abbahagyom, de még kitartok.. meglátom mi lesz holnap.
220. Bobi89 (válaszként erre: 219. - Meva90)
2019. márc. 19. 13:06

Én holnap kezdek neki. Én is eritrittel szeretnék majd ízesíteni,de csak a paradicsom levest,mert annak nincs túl jó íze. Tavaly már végigcsináltam egyszer így tudom már mi vár :)

Nem tudom te hogy vagy vele,de nekem egyik íz se jött be, nagyon nehezen tuszkoltam be az ételt. Viszont aki nem olyan finnyás mint én,az játszva megcsinálja ezt az 5napot.

219. Meva90
2019. márc. 19. 12:33
Ma reggel az epres zabkását ettem. Tulajdonképpen egy kicsit talán jobban ízlett mint az almás fahájas, bár ebbe is tettem eritritet és azzal az almás fahéjas se volt rossz. Én 10 óraira ittam tejeskávét tegnap is és ma is, de tegnap is tornáztam és ma is fogok, ezért úgy számolom hogy ez belefér. Semmi édesítőt nem tettem bele. Most eszem a spárga levest, sztem nem rossz, egy kis sót lehet hogy teszek bele mert mintha kicsit kezdene fájni a fejem. Amúgy meglepően jól ébredtem reggel annak ellenére hogy este szinte éhesen feküdtem le. Most a spárga levest, ez is teljesen jó ízű sztem. 4 helyett 3 dl vízzel csináltam mert azt vettem észre hogy 4 dl-rel túl híg az állaga de mennyiségre meg sok.. vizet így is iszok eleget napközben. Ha valakinek van annyi ideje/energiája és türelme hogy minden gramm hozzávalót mérjen akkor annak biztos jobb ehelyett ha saját maga csinálja a kajákat, de tőlem ez elég távol áll. Így tudom fixen hogy ezt és csakis ezt ehetem, míg ha magam osztanám be akkor biztos könnyebben lecsúszna a gyerek által reggelikor meghagyott fél virsli.. 😂
2019. márc. 19. 06:55

Még nem rendeltem.

Írjátok majd még milyen. Stb.

Én jelenleg alig eszek mert beteg vagyok így már 4 kilót fogytam. De ugye ebből jön majd vissza biztosan

217. Meva90
2019. márc. 18. 19:58

Sziasztok!


Én pont ma keztem el a diétát, ha van valaki aki ugyanúgy most csinálja, akkor örülnék ha megosztaná az élményt, csinálhatnánk együtt!

Reggel almás fahéjas zabkását ettem de csak eritrittel feltuningolva tudtam megenni. Ebédre gombaleves, az valahogy nehezen csúszott le, pedig elsőre jónak tűnt.. az uzsi (málnás csokis smoothie) kifejezetten finom volt, jól esett! Most eszem a sajt levest, ez is ízlik. A rágás viszont hiányzik, illetve én éhes voltam napközben..

216. Bobi89
2019. márc. 18. 13:49
Én épp most rendeltem újra. Tavaly már megcsináltam 1-szer az 5napot,akkor 3kg ment le,de nagyon látványos volt,mondjuk edzettem is mellette. Most ülőmunkát végzek és ragadnak a kilók úgyhogy nekiállok mégegyszer,plusz az edzés.Az ízük nekem nem jött be,de nem éheztem. Kezdésnek jó lesz.
2019. márc. 18. 12:40

Látom regebbi topik. Én most szemezek ezzel a csomaggal.

Valaki még?

2018. szept. 7. 13:37

sziasztok!

én tavasszal 2x5 napot végig csináltam.Az első 5 napban le ment 4 kg,a 2. 5 napnál már csak 1 kg.Így összesen a 10 nap alatt 5 kg.-ot fogytam.Persze amiből rögtön második napra +1 kg vissza ment.Kezdő löketnek jó volt,hogy tovább folytassam a fogyit!

Most kb. jó 2 hete megint végig csináltam az 1x5 napot,de most csak 1,8-2 kg ment le.Amiből mondanom sem kell megint jó fél kiló egyből vissza jött 2.nap.

Most egyáltalán nem vált már be a hozzá fűzött reményem!

Izre jók a porok,én játszva végig tudtam mind a 2x csinálni,de csak pillanatnyilag marad meg a le adott súly!Nagyon vigyázzni kel!

Ez tényleg annak jó akinek hirtelen egy buliba,esküvőre 2-3-4 kg le kell adni hogy bele férjen az álom ruhába!

Akár hogy vigyázol ha vissza térsz a rendes evésre/és ezen nem a falást,tortát stb.értem!/vissza jön hamar a le adott kiló...

Én a saját tapasztalatom írtam le,igaz nem bántam meg hogy nem is 1x bele vágtam,csak most csalódtam benne...

Aki csinálja annak sok sikert hozzá!

213. naty77 (válaszként erre: 210. - Roxa7)
2018. szept. 7. 13:03

Jártam fogyás céllal orvosnál dietetikusnál karöltve, 4 hónapig írtam minden falatot és kortyot nemcsak grammra hanem márkát is hozzá, hátha rosszfélét eszek... nem tudtam elég fehérjét megenni, mindig az volt hogy többet kell és nem tudtam eleget enni sem kalóriában, sem szénhidrátban azokon is növelni kellett volna, de képtelen vagyok többet enni. illetve igyekeztem, amennyire bírtam ettem, amit előírtak. ez a 4 hónap alatt 3 kilót híztam, ami azóta sem ment le (tavaly ilyenkor kezdtem)

persze tudom én spec eset vagyok az extrém vizesedés miatt, szedtem rá gyógyszert már sokszor sokáig, de akkor meg egész délelőtt a mosdó közelében kell lennem, ami nem fér bele az életembe...

tehát igen kipróbál az ember pár dolgot, mert a mozgás önmagában tényleg kevés. és lehet hogy ez a típusú diéta hülyeség, de szerintem egynek jó. és legalább bebizonyítjuk magunknak, hogy van akaraterőnk és kitartásunk!

212. naty77
2018. szept. 7. 07:53

5. nap és több kiló mint kezdéskor. megint a víz győz, mert a súlyom csak azon múlik. :( ettől még végigcsinálom a mai napot.

a porok ehetőek, éhes nem vagyok mellettük.

211. Guruljka (válaszként erre: 210. - Roxa7)
2018. szept. 3. 23:39

Ez érdekes jelenség, sokan szívesebben szenvednek is akár végig valamit, amin nem kell gondolkodni.

A Kalóriabázisban pl.pont az a pláne, hogy bármit ehetsz, ha belefér a keretedbe.

Sokan mégis konkrét étrendet várnak.

Vagy pontos recepteket.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook