Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lupus (SLE) tapasztalatok megosztása fórum

Lupus (SLE) tapasztalatok megosztása (beszélgetős fórum)


5. 12d083b51b (válaszként erre: 4. - Marta666)
2017. febr. 25. 07:45

Sajnálom.

Szerencsére én nem vagyok benne, de vannak ismerőseim, akik ezzel a betegséggel küzdenek.

Persze más dolog, ha látásból ismerem a betegséget, és ismét más, ha személyes tapasztalatból mondanék akármit is.

Talán lesz itt valaki, akivel konkrétabb dolgokról is tudsz majd beszélni. Legyen szép napod!

2017. febr. 25. 07:35

Igen, sajnos.

3 hónapja derült ki és nem tudom mire számíthatok.

Izületi fájdalmaim voltak mindenhol. Az orvosok szerint hamar észrevettük, de a szteroidos kezelés miatt is aggódom.

Persze a betegség magában is elég elkeserítő.Sőt, majd babát szeretnék és olvastam, hogy van akinél elég nehéz.

2017. febr. 24. 16:55
Te is lupusos vagy? Mióta?
2017. febr. 22. 13:07

Hát lehet, hogy nem én leszek a segítőd, nálunk a kutyának van SLE-je. Humán gyógyszerekkel van kezelve, akut szakaszban első körben szteroidokat kap, ha az nem segít, akkor ciklosporint.

De én is szívesen olvasnám a tapasztalatokat.

2017. febr. 22. 11:09
Sziasztok!Szeretnék beszélgetni erről a betegségről.Kinek mi a tapasztalata és hogy élte meg?Szteroidok, betegség lefolyása.Minden érdekel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook