Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szív ultrahang lelet, nagy a baj? fórum

Szív ultrahang lelet, nagy a baj? (beszélgetős fórum)


17. f52a0b4925 (válaszként erre: 15. - Júliusi)
2017. febr. 24. 12:47

én május óta szenvedek mindenfélétől...

sosem voltam beteg, azóta voltam:

bőrgyógyász, kardiológus, reumatológus, fogorvos, - és most talán megvan, hogy a nagyját egy fogáazati góc okozza...

16. f52a0b4925 (válaszként erre: 2. - Júliusi)
2017. febr. 24. 12:32

Max kapsz minimális bogyót, és minden rendben lesz! A "mi korunkban már".. :-)

Nálam is mutatott az uh eltérést, ezt a relax zavart is láttam.. kaptam bétablokkolót és vérnyomáscsökkentőt, egészen apró mennyiségben, egy hónap nyomi, álmos, fáradt állapot után, mire beállt, már tök jól vagyok, jön vissza az erő és energia! Csak szedni kell... minden rendben lesz, meglátod!

15. júliusi (válaszként erre: 14. - Gizus58)
2017. febr. 22. 19:03

Mar herotom van az orvoshoz jarastol...eletemben osszesen nem voltam ennyit,mint ebben a par honapban.

Kb.mar tudom mit jelent,nem negativ,de nem is sulyos.Nekem eut hozta a valtozokor sajnos.

14. gizus58 (válaszként erre: 2. - Júliusi)
2017. febr. 22. 16:46
Vidd el a háziorvosnak, mutasd meg, és kérd meg mondja el mit jelent. Míg eljutsz a kardiológushoz, addig rágod csak magad hogy biztos nagy a baj és közben lehet hogy semmi!Talán kicsit megnyugtatna ha tudnád mit jelent!
13. júliusi (válaszként erre: 10. - Gabriella_127)
2017. febr. 22. 12:18
Miskolcra jarok en is a megyeibe...:)
12. andi6020 (válaszként erre: 8. - Júliusi)
2017. febr. 22. 11:45
Csak optimistám! :)
11. Gabriella_127 (válaszként erre: 8. - Júliusi)
2017. febr. 22. 11:00

Arról nem is beszélve, azt is megszokás említeni, hogy adott életkornak és életvitelnek megfelelő-e az állapota, akár egy tüdő röntgennél is odaírják.

Mert mondjuk egy dohányostól nem várható megfelelő lelet, viszont egy 80 évestől sem.

Ugyanígy a szívbetegségek is lehetnek születéstől fogva meglévőek, de panaszmentesek és van amikor csak felnőtt korba derül ki, és mégis jól működik vele a motor. :)

Na meg vannak olyan szedett gyógyszerek, amiknek vannak hatása a ketyegőre is, a vérnyomás, az életmód, egy sportos embernek is lehet szívmegnagyobbodása akár, mint egy túlsúlyos embernek is.

Szóval válts egy másik orvosra, mert ha nem nyugtatott meg a válasza, akkor nem kéne évekig stresszbe élned, azon agyalva, hogy úristen mi van ha... Én is ugyanígy voltam, csak a háziorvos volt bunkó és nem törődöm, a szakorvos pedig egy nagyon rendes és mindent elmagyarázó tündér. Aki 1 óra vizsgálati időt se kapkodva csinált, hanem kizárólag velem foglalkozva.

10. Gabriella_127 (válaszként erre: 2. - Júliusi)
2017. febr. 22. 10:54

Nekem is hasonlót írt ugyanarra amit te írtál, csak hogy merevebb. De elkezdi semmi gond nincs vele. Mondjuk én Miskolcon voltam egy másik kardiológusnál.

Szerintem ha ennyire nem foglalkozott veled, keress fel 1 másik kardiológust.

Mert fontos hogy a diagnózist a páciens is értse.

Nehogy már egy egészséges, kisebb de nem veszélyes eltéréssel is olyan betegség tudatot plántájon bele az orvos, hogy már a halálára készüljön szerencsétlen páciense.

Szóval nyugalom, menj el egy másik szakorvoshoz és kérd meg vizsgáljon meg újra, és magyarázza el pontosan mi ez és milyen kockázatai vannak, ha vannak. Lehet semmi teendő nincs. :)

9. júliusi (válaszként erre: 6. - 2104cc91e8)
2017. febr. 22. 10:28
Köszi.Megpróbálom.
8. júliusi (válaszként erre: 4. - 9c485f67e8)
2017. febr. 22. 10:28
Hát kösz,de annyit talán nem,tekintve most vagyok 49. évemben...
7. júliusi (válaszként erre: 5. - 5bab5193e7)
2017. febr. 22. 10:27

Megyek vissza majd a leletekkel, de az még odébb van.

Amúgy az uh ot végző orvos elég vaddisznó volt, kint beszélték is a betegek.Én megkérdeztem a végén, van e nagy baj, azzal elintézett, hogy nincs.De én még jó is jártam, mert van akinek azt mondta,nemtud olvasni?ott a lelet...:(


Amúgy orvosa válogatja,mert a hasi Uh ot végző orvos meg annyit beszélt vizsgálat közben,hogy na...

6. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Júliusi)
2017. febr. 22. 10:26

van egy kardiológus nicknevű tagunk, próbáld

megkérdezni tőle

2017. febr. 22. 10:06
Ha az MPS mitrális prolapsust jelent,az egy ártalmatlan dolog,de ellenőriztetni kell.Én évente járok miatta kontrollra.Vigyázni kell,hogy ha lázas betegségem van,vagy bakteriális,akkor minél hamarabb orvoshoz kell menni.A többi dolog amit leírtál,nem tudom mit jelent.Keress egy jó kardiológust,és kérd meg,hogy magyarázza el részletesen.Mégis csak a szívedről van szó.
2017. febr. 22. 09:33
Megmaradsz vagy 90 évig.
2017. febr. 22. 09:20
Szia! Webbeteg.hu oldalon tudsz kérdezni kardiológustól. Ő tuti ért hozzá.
2017. febr. 22. 08:10

Nagyjából kisilabizáltam pár szót, sejtem is,de hátha van itt valaki aki jobban ért hozzá...(majd megyek vissza a kardiológushoz,de csak ha minden lelet meg lesz.)


Septum basalis resze kisse hypokinetikus, nem sign.

Bk syst funkcio megtartott,kis relax zavar.Kis MPS,jelzett MI

2017. febr. 22. 08:08
Szív Uh, lelet nagy a baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook