Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyülekezeti csoportok, összejövetelek fórum

Gyülekezeti csoportok, összejövetelek (beszélgetős fórum)

13. hybyskus (válaszként erre: 3. - 12d083b51b)
2017. febr. 25. 18:33
Próbálkoztak velünk, sikertelenül,hamar rájöttünk mi vezérli őket.
12. hybyskus (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2017. febr. 24. 12:53
Köszönöm a tájékoztatást:
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Hybyskus)
2017. febr. 21. 14:15

Tessék, lehet tanulmányozni.


[link]

2017. febr. 21. 12:51

Köszönöm ,mindenkinek a hozzá szólását,azért vetettem fel ezt a témát, mert a kőzelemben működik egy ilyen társulat.Mi sem vagyunk fiatalok, igyekeztek bennünket megközelíteni,viszonylag erőszakos módon.Feltünően sok olyan emberrel lépnek a környezetünkben kapcsolatba, akik olyanok amiről Ti is írtatok. Sérült emberekkel testileg lelkileg . Uralkodni akartak felettünk is, szerencsére , mind ketten tisztán láttuk a közeledésüket.Még a pénzmosási cselekedetüket kéne megfejteni, de dolgozunk rajta. Valószinű ingatlan! Tudomásom szerint ezek az államtól nem kapnak támogatást! Vajon a NAV hogy kezeli ezeket a jövedelmeket. Adóznak , vagy fedő tevékenység alatt végzik az egészet.

Köszönöm a hozzászolásokat..

9. 915e4d9553 (válaszként erre: 1. - Hybyskus)
2017. febr. 21. 07:27

Óva intelek a gyülekezettől. Arra sem biztatnálak, hogy menj el, hallgasd meg őket, és aztán dönts. Mert lehet, hogy úgy szippantanának be, hogy észre sem veszed. A szekták olyan meggyőző erővel, pszichikai ráhatással vannak az arra fogékony emberekre, hogy hihetetlen. Tudatosan használják ki azokat az embereket, akik valamilyen oknál fogva kapaszkodót keresnek. Aztán amikor bent vagy, akkor már ők irányítanak téged. Megy az agymosás, és képesek személyiség torzulást kiváltani az emberekből. Elszakítanak a családtól, barátoktól, anyagilag kizsákmányolnak, és mire felébredsz a rémálomból, talán már késő.


Sajnos volt olyan ismerősöm, akit behálózott egy szekta. Azért merem írni a fenti sorokat, mert az az ismerősöm ma már nem él, a szekta áldozat lett. Mielőtt szektás lett, teljesen normális életet élt, de történt valami az életében, ami miatt menekülni akart. Sajnos nem jó menekülő utat választott... :(


Olvass utána a szektáknak, főként az általad említett gyülekezetnek. A döntés a tied, de fontold meg jól, mit teszel.

Dönt jól! :)

8. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 3. - 12d083b51b)
2017. febr. 20. 19:02
elgondolkodtató mondatok.
7. Panna.33 (válaszként erre: 3. - 12d083b51b)
2017. febr. 20. 12:31
Ez nagyon jó, és igaznak érzem.
2017. febr. 20. 11:46
Ha bármilyen megkötés nem tetszik, inkább ne lépj be. De én nem tartom jó ötletnek a bármilyen gyülekezetet, általában erősen szektás gondolkodásmódúak
5. babyapocakban (válaszként erre: 3. - 12d083b51b)
2017. febr. 20. 09:35
Jó megfogalmazás!
2017. febr. 20. 09:32

Becsülöm, tisztelem azt, amibe beleszülettem és nevelkedtem.

A szerencselovagokra nem vagyok kíváncsi.

Aligha adhat többet.

Aki lelkileg stabil, annak nem kell semmilyen szemezgetés.

2017. febr. 20. 09:11

Egyszer valahol, valakitől:

Bármi olyat hallasz, érzel, ami rossz érzést, tiltást, megszorítást, félelmet, szorongást, (bűn)bánatot, szomorúságot okoz neked, az nem Istentől való. Az behálózni, uralkodni, föléd kerekedni, megkötni akar! Figyelj oda!


Ha akarsz menj el, nézd meg őket, de ne engedd, hogy már az első alkalommal "betereljenek a nyájba", mert attól kezdve ők irányítanak.

2017. febr. 19. 20:39

szerintem szekták (mert ezek azok) nélkül islehet vallást gyakorolni. mindenféle fanatizmus nélkül. csoportok meg valószínűleg vannak amelyek tényleg közösség építők.

de a puding próbája az evés, elmész, megnézed, talán nem olyan mint a maffia, hogy egyszer belépsz, nincs visszaút :)

2017. febr. 19. 14:01

Szeretnék érdeklődni ismeri -e valaki az alábbi gyülekezetet?

Új Teremtés Gyülekezet

Véletlenül találtam , rá egy felvétel kapcsán.

Volt -e valaki ilyen összejövetelen ami számára adott valami újat többet mint a saját vallása. Környezetemben van,de fenntartással vagyok irántuk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook