Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak én látom rosszul? fórum

Csak én látom rosszul? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
62. 2ab16d5612 (válaszként erre: 61. - Naiv)
2017. febr. 17. 18:15
ő adott nekik vagy te?
61. naiv (válaszként erre: 59. - 2ab16d5612)
2017. febr. 17. 18:14

:D nem attol nem fosztom meg

Egyébként a pénz azért van nállam mert titokban anyóséknak is jutott a fizetésböl!!

60. EsztyMorgan (válaszként erre: 58. - Naiv)
2017. febr. 17. 18:12
Mondjuk én befogom a szám mert ha férjem itthon van ő fürdeti a gyerekeket. Viszont hogy ennyire nemtörődöm a férjed az részben a te felelősséged is. A gyerekek részéről beszélek mert az fontosabb mint egy szál virág.
59. 2ab16d5612 (válaszként erre: 49. - Naiv)
2017. febr. 17. 18:11

Ez most komoly? :D :D


a heréit is magadnál tartod vagy azt azért magánál horhatja az a szerencsétlen?

58. naiv (válaszként erre: 57. - EsztyMorgan)
2017. febr. 17. 18:08
Néha ha mondom akkor foglalkozik a lányokkal.De én találok ki programokat.Mivel a tónál lakunk szinte minden nap lemegyünk vagy másik városba megyünk sétálni!De emígy minden az én dolgom(fürdetés stb stb).
57. EsztyMorgan (válaszként erre: 55. - Barbus0501)
2017. febr. 17. 17:58
Nekem sincs barátnőm. Egy de ő a fővárosban él én egy pest megyei kisvárosban. Facebookon és telefonon szoktunk beszélni. Eljárós barátnőm nincs. Nem mondom hogy ez jó de eret ezért nem vágok magamon. Két lánytesóm meg egy öcsém van, velük néha-néha van program. Évente 1-2x de akkor is ott az egész család. Úgy vagyok vele hogy ennyi legyen a legnagyobb bajom. Majd ha visszamegyek dolgozni lesz társaság csak akkor meg ezt az időszakot sírom majd vissza. Amúgy arról szó sem esett naiv részéről hogy mennyire segít a férj a gyerekek körül..?
56. e8da813d29 (válaszként erre: 49. - Naiv)
2017. febr. 17. 17:56

Kávépénzből gyűjtögessen titokban? :O

Miközben gürizik, mint egy állat, hogy neked könnyebb legyen?

Gratulálok!

55. barbus0501 (válaszként erre: 53. - Naiv)
2017. febr. 17. 17:45
Akkor most mit varsz? Az a bajod, hogy nincs baratnod, es nem vagy elegge lefoglalva. Igy most tole varsz mindent hisztidre babusgatast, visszaigazolast. Tanulj nemetul. Keress hobbit. Lepd meg valami szexivel. Annak orulni fog. Ha meg jol elmuriztok, te is :) erre nehez mit irni. En eleve nem erzem volna jol magamat egy olyan pasival, aki nem tud erzelmileg a toppon lenni. Es itt nem a kis ajandekokrol beszelek.
54. barbus0501 (válaszként erre: 52. - EsztyMorgan)
2017. febr. 17. 17:43
:D
53. naiv (válaszként erre: 50. - Barbus0501)
2017. febr. 17. 17:42
Még udvarolt akkor legalább az ünnepeket tudta.Akkor se kaptam minden nap egy szál virágot.
52. EsztyMorgan (válaszként erre: 50. - Barbus0501)
2017. febr. 17. 17:39
Ezt akár én is mondhattam volna :)
51. EsztyMorgan (válaszként erre: 49. - Naiv)
2017. febr. 17. 17:38
Nem tudom arra mennyi egy kávé de ha pár cent abból ne várj csodát. Amúgy hihetetlen milyen hisztit levágsz..
2017. febr. 17. 17:37
Most erre mit kene mondani. Regen is ilyen volt? Nem puszilgatott, olelgetett? Ha nem, akkor el kell, hogy keseritserek, nem fog valtozni. O ferfi. Nincs ideje, es nem is akar ezen gondolkozni. Meg vagy neki te, a 2 lany, es ennyi. Elkeserito, de ez van. O ilyen. Ha meg nem erzed a szeretetet, es elegedetlen, boldogtalan vagy, lepni is lehet. Foglald le magad, mert tul sok idod van gondolkozni. Mi 3 eve vagyunk egyutt, de fogalma sincs mikor jottunk ossze, vagy mikor van a nevnapom. Az meg a masik, hogy az milyen felfogad mar, hogy te azert legyel a szemebe valaki, es azert lettel valaki, es meg jutalmat is kersz, mert szultel neki 2 gyereket? Az ember csak akkor szul, ha mindjart az egig dicserik oket??
49. naiv (válaszként erre: 48. - E8da813d29)
2017. febr. 17. 17:34
Kávé pénzt is visz abbol titokban össze rakhatta volna!Nem egy kertnyi virágra gondoltam.
48. e8da813d29 (válaszként erre: 4. - Naiv)
2017. febr. 17. 17:30

Hogy vegyen bármit is, ha minden pénz nálad van, meg a bankkártya is?

Kellett volna mondania, hogy "anyukám, ma kicsit több zsebpénzt adagolj ki a konyhaasztal szélére, mert vennék neked egy szál virágot" ? :D

Vagy nem kellett volna reggeliznie inkább?

47. EsztyMorgan (válaszként erre: 10. - Naiv)
2017. febr. 17. 17:27
Mást..ki mást? A szomszéd Juliskát? Kit érdekel? Még pl engem se lepett meg férj titkos gyertyakirakós, rózsaszirmos vacsorával. Lehet, hogy el is válok :) tudod a szeretet nem ezen múlik. Aki nagyon kiteszi kirakatba a nagy lamúrt általában ott nem oké a nagy szerelem. Csak úgy mondom hogy mi pl nem is tartjuk a valentin-napot. Amerikából átvett baromság. Évfordulóból sem csinálunk nagy ügyet. Rendelünk egy pizzát és megesszük a gyerekekkel :)
2017. febr. 17. 17:19

Igen,te látod rosszul!Tárgyakon megvásárolt szeretet rabja vagy.Engedd el!


Ha meg valami nem tetszik,azért van szád,hogy közöld!

2017. febr. 17. 17:05
Azt még valamennyire megértem, hogy a tinilányok megôrülnek ettôl a szivecskés nyálcsorgástól...
44. naiv (válaszként erre: 42. - 9c485f67e8)
2017. febr. 17. 16:58
Dolgoztam fél munkaidőben,de a nagyobbik lányomat fejlesztő órára kell hordani a nyelv miatt.Főnökéknek ez nem tetszett és felmondtak!
2017. febr. 17. 16:56

Én meg utálom, hogy állandóan ajándékot kapok:S

Valentin nap!? Hát az minek? Ez nem a mi ünnepünk. Persze én arra is kapok és én is adok.

Na jó, a szülinapomra nem szoktam időben kapni, mert a férjem meg van róla győződve, hogy július 1-én születtem, közben meg 1 nappal előbb.

Idén leszünk 29 éves házasok és sok-sok évig kellett jeleznem neki, hogy nem kell az arany gyűrű, arany nyaklánc, karlánc, fülbevaló. Jobban örülnék valami ezüstnek, vagy fehér aranynak. Évekig kértem, hogy ne vegyen nekem táskát, pénztárcát, elég a csoki (úgy sem tetszik, amit kapok:)).

Most már tudja:DDDD Nem 5, nem 6 és nem is 10 évembe került, hanem vagy 20, sőt! Még múlt évben is vett nekem táskát, aztán vihette vissza:DDDD

Én ajándék nélkül is el vagyok. Persze jól esik, de teljesen feleslegesnek érzem, úgy is meg van az amire szükségem van.


Szerintem ezen felesleges hisztizned. Örülj annak amid van és ne azért ugrálj, amid épp nincs, ha amúgy minden rendben van.

2017. febr. 17. 16:55

El kellene menned dolgozni.

Arra nem gondolsz, hogy a férjed vállán mekkora felelôsség-teher van?

41. Mezei Virág (válaszként erre: 40. - Naiv)
2017. febr. 17. 16:53
Már bocs, de ha egyszer ott élsz, miért nem tanulod a nyelvet? Lehet a játszótéren is ismerkedni anyukákkal is beszélgetni.
40. naiv (válaszként erre: 32. - Bichter1)
2017. febr. 17. 16:50
Otthon jöttem mentem a lányainkkal.De itt senkit se ismerek meg a nyelv is akadály!Értek németül valamennyit.
39. naiv (válaszként erre: 37. - Csikil4ny)
2017. febr. 17. 16:48
6éves és 3éves gyerekek.Nállam van a pénz de simán kivehette volna nem számolgatom.Nem jár sehova szórakozni.Kettesben nem megyünk csak amikor délutános néha.
2017. febr. 17. 16:47

Gratulálok! Nagyon szép családod van, gyönyörűek és gyönyörű pár vagytok!

Legyetek boldogok, mert csak rajtatok múlik minden!!!!! :)

37. csikil4ny (válaszként erre: 27. - Naiv)
2017. febr. 17. 16:40

Na látod, itt a baj. Egyedül érzed magad, unatkozol és ezért a férjedet hibáztatod. Mennyi idősek a gyermekek?


Van neki saját pénze vagy virágra is tőled kellene kérjen?


Eljár ő valahová szórakozni?


Ha jól értem együtt sehova sem jártok.

36. Mezei Virág (válaszként erre: 33. - Globus)
2017. febr. 17. 16:40
:) Nőkkel is lehet, nem csak férfiakkal! pl, gyerekek barátainak szülei, ilyesmi.
35. Bichter1 (válaszként erre: 34. - Silen)
2017. febr. 17. 16:39
...én kierőszakolt" babusgatásnak érezném ha tudnám milyen a férjem és nem magától teszi ...(nekem inkább nem kellene)
34. Silen (válaszként erre: 4. - Naiv)
2017. febr. 17. 16:35
Valaki írta már, hogy neki más a szeretetnyelve. Ebben tényleg van valami, nem tudom, ismered-e (nézz utána a neten, olvasgass róla). Vannak, akiket abszolút hidegen hagyják az ajándékozások, még ha ezek aprók is. Sőt, van, akit kifejezetten idegesít, hogy venni "kell" valamit, és fogalma sincs, mi értelme van. Lehet, hogy te alapból olyan vagy, aki ilyen kis apróságokkal és ajándékokkal érzi a törődést és szeretetet, a férjed pedig nem ilyen. Meg kell értenie, hogy neked sokat jelent ez, különben te örökké problémázni fog ezen, és nem lesz jó vége.
33. globus (válaszként erre: 30. - Mezei Virág)
2017. febr. 17. 16:32
Óvatosan az ismerkedéssel, ilyenkor szoktak beújítani... :) Legtöbb megcsalásnak nem szex indítéka van, az csak kellemes mellékhatás, hanem hiányzik valami, amit nem kap meg otthon.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook