Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak én látom rosszul? fórum

Csak én látom rosszul? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
92. EsztyMorgan (válaszként erre: 87. - Naiv)
2017. febr. 17. 19:17
Mert hisztizel. Bocsánat de nem találok rá jobb jelzőt. Otthon is hasonló lehet a habitusod, nem csoda ha úgy áll hozzád a férj..basszus, le kéne ülni beszélgetni! Kommunikáció! A hisztivel meg hogy bedobod a durcit, semmire se mész. El kell fogadni hogy a férfiak kicsit máshogy vannak programozva. Nekik a gyűrött ing is ing mert ing osztjóvan!
91. b598e4912b (válaszként erre: 87. - Naiv)
2017. febr. 17. 19:17
csak a tárgyi dolgok szűntek meg, vagy a szép szavak, ölelések, csókok is?
90. e8da813d29 (válaszként erre: 86. - EsztyMorgan)
2017. febr. 17. 19:16
Nem lennék meglepve, ha azt mondanád, hogy szoktál időnként egy szál virágot kapni :)
89. gribedli*** (válaszként erre: 64. - Naiv)
2017. febr. 17. 19:15
Lesülne a pofámról a bőr, ha anyós sírna, hogy pénz kell neki és megtiltanám a fèrjemnek, hogy adjon neki a saját összegürizett fizujából. Komolyan, ezt zokon vetted? Mégiscsak felnevelték, ha adni akar nekik, miért ne adhatna? Na, kapizsgálom, hogy miért "felejti" el a virágot.
88. EsztyMorgan (válaszként erre: 83. - Csikil4ny)
2017. febr. 17. 19:14
Ha lenne lájk gomb most jól megnyomnám!
87. naiv (válaszként erre: 74. - B598e4912b)
2017. febr. 17. 19:13
Amikor kiköltöztünk akkor még szülinapra kaptam és azóta semmi!
86. EsztyMorgan (válaszként erre: 82. - E8da813d29)
2017. febr. 17. 19:13
Most erre mit mondjak? Férj 12-zik (pl most is), múlt héten pl reggel 6-tól este hatig. Fél hétre itthon volt. Pont intéztem a fürdővizet de mondta hogy majd ő megfürdeti őket. Addig én főztem egy teát. Pénz pl van nála, ha elfogy akkor a közösből vesz ki, nem kell kérnie. De amúgy az esetek 90 százalékában a gyerekeknek vesz vmit.
85. gribedli*** (válaszként erre: 59. - 2ab16d5612)
2017. febr. 17. 19:12
:DDDD
84. gribedli*** (válaszként erre: 49. - Naiv)
2017. febr. 17. 19:11
Ne hari,de aki kávézik, az tudja jól, hogy mi történik, ha nem iszik kávét. Minimum álmosság vagy fejfájás, ùgy meg nem lehet dolgozni. Ezért bárkit meg tudok érteni, aki nem áldozza be a kávépénzt. Pedig én nem kávézom, hanem teát, vagy energyt iszom, de ha nem ihatnék semmit, biztos idegeske lennék. Hát még aki kávéhoz van szokva.
2017. febr. 17. 19:10

Azt csak félve merem megjegyezni, hogy én is szeretek virágot kapni, egy szál virág nem viszi csődbe a családot. Mi van akkor, ha neki meg ez a szeretetnyelve?!


Akkor van a baj, amikor az unatkozó nő a férjétől várja el, hogy boldoggá tegye, szórakoztassa, lehetőleg a munkaideje alatt, vagy második műszakban. Egy eleve boldog nőt szívesebben ajándékoz meg a párjainőségi idővel, mint egy zsörtölődő hárpiát, akihez nem szívesen megy haza.

82. e8da813d29 (válaszként erre: 78. - Csikil4ny)
2017. febr. 17. 19:09

Kizsigerelni csak azt lehet, aki hagyja.

Bődületes papucsnak tartom a pasit, régi szocreál filmekben lehetett ilyeneket látni. És tényleg megalázónak érzem.

A fórumindító írta, hogy azért "kellett" neki kezelni a pénzt, hogy ne jusson anyósnak. És össze kéne a pasinak gyűjtögetni a kávépénzből a virágravalót.

Tényleg nem találok szavakat.

Egyáltalán: mi az, hogy kávépénz?

Egy meghatározott összeg, ami a férfinél lehet, amiből jut kávéra????

Készvagyok.

Aztán még nem is fürdet este, dög fáradtan .... :/

81. PöttyösPanka (válaszként erre: 73. - Barbus0501)
2017. febr. 17. 19:07
Nem mindenre, de igyekszem, hogy legyen :o)
80. e8da813d29 (válaszként erre: 77. - Barbus0501)
2017. febr. 17. 19:05

Nézd, ha a férjem szeretné a szülőjét támogatni, és nem a gyerekem szájától veszi el a falatot (ez esetben nyilván nem erről van szó), akkor nem én fogom eldönteni, hogy az ő szülője mennyire jóságos vagy nem, mert az ő szülője. És ha ő úgy tartja helyesnek, akkor milyen jogon tiltom én azt meg???

Vagy milyen jogon mondhatná ő, hogy én nem tehetem, ha én úgy érzem, hogy "tartozom" annyival, mert szeretem, és adni szeretnék neki, hogy kicsit jobban éljen, mert megtehetem?

79. EsztyMorgan (válaszként erre: 66. - Mazsinka)
2017. febr. 17. 19:03
Nálunk is kb ez van. Múlt héten pl porszívót kellett venni. Hát vettünk, viccesen meg is jegyeztük hogy megvan a valentin napi ajándék. Tavasszal cuccolunk, arra készülünk. Előtte jövőhónapban hűtőt kell venni. Szóval van ami fontosabb. Azért mert nem kapok ezer szál rózsát, még szeret. És én is őt. Ja és már jeleztem hogy nőnapra egy csoki sem szükséges mert köszönöm de nő vagyok az év 364 napjában is.
78. csikil4ny (válaszként erre: 76. - E8da813d29)
2017. febr. 17. 19:01

Azért most ne húzzuk rá a fórumindítóra, hogy kizsigereli a férjét! Gondolom, hogy csak közös megegyezéssel történt a pénz kezelésének átvétele. Nem is érzek rá késztetést, hogy bele kellene szóljak, hogy kinek adnak a család bevételéből és kinek nem, mert ezt a kérdést is másként látnánk.


Ami viszont nekem is feltünt, hogy a fórumindító otthon ül, de a fürdetést átadná a munkából hazavergődő párjának. Valószínű, hogy a férj is úgy gondolja, hogy ha már otthon van intézze.... Ezt a kérdést is nekik kell megoldani. A bezártságtól idegbajos lesz a nő, akitől a férj és a gyerekek is. Feladat adott!

77. barbus0501 (válaszként erre: 76. - E8da813d29)
2017. febr. 17. 19:00
Azert ezt a reszet sem tudjuk teljesen. Nem minden szulo olyan josagos, hogy megerdemelje a tamogatast. Soha nem tudni, hogy kinek, mibol van elege. Viszont ezt az egeszet en is hisztinek tartom.
76. e8da813d29 (válaszként erre: 69. - Csikil4ny)
2017. febr. 17. 18:54

Tudod, mi a megalázó?

Hogy egy férfi dolgozik keményen, és a felesége kiadagolja neki a pénzt, hogy mennyit költhet, ezt azzal az indokkal, mert a szüleit támogatja (akik nem mellesleg a gyerekek nagyszülei), aztán számon van kérve rajta, hogy miért nem rakosgatta össze a kiadagolt kávépénzből titokban a valentinnapi virágra valót, ezzel fejezve ki a szeretetét.

Ritka megalázó dolognak tartom egy férfivel szemben.

2017. febr. 17. 18:54

Csak te látod rosszul.

Nagyon jó dolgod van, egy kicsit unatkozol, ráérsz agyalni, feltételezéseket gyártani.

2017. febr. 17. 18:46
tudod, hogy mikor szűntek meg az ajándékok? eseményhez köthető?
73. barbus0501 (válaszként erre: 70. - PöttyösPanka)
2017. febr. 17. 18:44
Neked mindenre van egy konyved :D
72. barbus0501 (válaszként erre: 63. - Naiv)
2017. febr. 17. 18:43
Hat en nem tudom te mit varsz akkor ettol a kapcsolattol. Ha az igy van, hogy se veled, se a gyerekekkel nem foglalkozik ugy, ahogy kene, es nem tolt veletek tartalmas idot, akkor nem tudom mit varsz. Te egesz egyszeruen nem vagy boldog.
71. barbus0501 (válaszként erre: 57. - EsztyMorgan)
2017. febr. 17. 18:40
En is kulfoldon elek. Nekem sincs baratnom. Napi 10 orat dolgozok. Van egy baratom, egy kutyam, egy macskam. Es nekem ennyi eleg is. :)
2017. febr. 17. 18:30
Ő azzal fejezi ki a szeretetét, hogy keményen dolgozik, hogy neked és a gyerekeknek meglegyen mindenetek. Neki ez a szeretetnyelve, és valószínűleg eléggé lefárasztja a gürizés, hogy ne jusson energiája állandóan neked kedveskedni. A legtöbb férfi ilyen. Nem azt mondja, hogy szeret, hanem megjavítja a csapot, nem vesz rózsát, helyette lenyírja a füvet, mert a gondoskodással fejezi ki, hogy fontos vagy neki. Ezt el kell fogadni. Elég nagy az esélye, hogy te sem úgy fejezed ki a szeretetedet, ahogy azt ő igényelné. Mivel neki nem ez a szeretetnyelve, nem értékeli túlzottan a táskába rejtett figyelmességet, viszont valószínüleg a falra mászik már a zsörtölődésedtől, hogy miért nem figyelmesebb. Gondolom te meg már eléggé kivagy, mert csak egy kis figyelmességre vágysz, de ezt nem tudod megértetni vele. Ajánlott irodalom: Gary Chapman: Egymásra hangolva
2017. febr. 17. 18:29

Azért kérdeztem rá a pénzre, mert ez nálunk is így volt. :) S ez megalázó.


Nyugiban - nem akkor, amikor épp nem kaptál semmit - beszéld meg vele, s a pénzügyi részét is.


De állítom, hogy a bezártságtól érzed ezt akkora problémának, nem ez az alap gond. De ha ezzel el kezded szekálni nem lesz jó vége.


Meg kellene oldani a saját elfoglaltságodat is....

68. e9af76b8e7 (válaszként erre: 67. - Naiv)
2017. febr. 17. 18:28
Semmi baj :) de úgy érzem,tényleg így látsz,vagy állsz hozzá dolgokhoz. Örülj neki,hogy a férjed dolgozik és nem kell nélkülöznötök. Az én párom rengeteget dolgozik,pont annyink van ami kell.Ha elfelejtene ilyen apróságokat,nem zavarna. Ha hoz virágot,nagyon örülök,ha nem kapok,akkor sincs semmi gond. Van egy kis kertem,abban van elég nyáron ;)
67. naiv (válaszként erre: 65. - E9af76b8e7)
2017. febr. 17. 18:23
Már bánom,hogy anno ezt a nevet választottam!!
66. Mazsinka (válaszként erre: 47. - EsztyMorgan)
2017. febr. 17. 18:21
Nálunk is kb. ugyanez. Valentin-nap semmi, szülinapra meg esetleg úgy, hogy együtt elmegyünk kiválasztani valamit annak, akinek a szülinapja lesz, nekem vagy neki, valami apróságot. A házassági évfordulón meg nyugtázzuk, hogy házassági évforduló van és kész. Épp eleget, kirándulunk, nyaralunk, ruházkodunk vagy bútort veszünk ahhoz, hogy ne kelljen még extrán ezekre a kötelező hülyeségekre is gondolni, mint Valentin-nap. Bírom már az ilyet amúgy... Mi karácsonyra se veszünk egymásnak semmit. Esetleg veszünk valamit közösen, aminek ketten örülünk.
65. e9af76b8e7 (válaszként erre: 56. - E8da813d29)
2017. febr. 17. 18:20
naiv,nem tudhatja :) és ez nem bántás,mert ez a neve
64. naiv (válaszként erre: 62. - 2ab16d5612)
2017. febr. 17. 18:17
A férjem a szüleinek!Azt tudni kell,h nem egy szegény család anyós de mindég sír!
63. naiv (válaszként erre: 60. - EsztyMorgan)
2017. febr. 17. 18:16

Otthon fürdette őket gond nélkül.Nem azt mondom,h egyáltalán rájuk se néz de otthon több figyelmet kaptak!

Hogy érted,h az én felelősségem?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook