Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Fehérítős Domestost beleönthetem mosáskor a mosógép dobjába? Vagy muszáj az egyik adagolójába?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Ház, lakás, kert

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

5. Gabriella_1272017-02-16 20:11
Én a rekeszbe öntöm. Az első kettőbe folyékony mosószer, a másodikba öntök domestost is, majd a harmadikba csak az öblítő.
A dobba maximum az illatosító gyöngyöket borítom bele, de egyenesen a dobba nem jó a fehérítő-fertőtlenítő, mert a textileket megfogja és kiszívja a színét. Meg legalább a tároló rekeszekből lefelé fertőtlenít is egy úttal.

4. spann2017-02-16 19:48
Én úgy szoktam, hogy az üres dobba öntöm, el is tűnik a lyukakon. Aztán majd szív hozzá vizet.
Az nem jó, hogy közvetlenül a ruhára öntöd, károsíthatja a textilt töményen.

3. Enissa2017-02-16 16:38
Akár a folyékony mosószerrel is összekeverheted. De a dobba is bele lehet önteni, én ilyenkor hígítva öntöm bele.

2. RDori912017-02-16 16:29
Nincs külön kis rekesz a fehérítőnek.

1. RDori912017-02-16 16:29
Fehérítős Domestost beleönthetem mosáskor a mosógép dobjába? Vagy muszáj az egyik adagolójába?