Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fehérítős Domestost beleönthetem mosáskor a mosógép dobjába? Vagy muszáj az egyik adagolójába? fórum

Fehérítős Domestost beleönthetem mosáskor a mosógép dobjába? Vagy muszáj az egyik adagolójába? (tudásbázis kérdés)


2017. febr. 16. 20:11

Én a rekeszbe öntöm. Az első kettőbe folyékony mosószer, a másodikba öntök domestost is, majd a harmadikba csak az öblítő.

A dobba maximum az illatosító gyöngyöket borítom bele, de egyenesen a dobba nem jó a fehérítő-fertőtlenítő, mert a textileket megfogja és kiszívja a színét. Meg legalább a tároló rekeszekből lefelé fertőtlenít is egy úttal.

2017. febr. 16. 19:48

Én úgy szoktam, hogy az üres dobba öntöm, el is tűnik a lyukakon. Aztán majd szív hozzá vizet.

Az nem jó, hogy közvetlenül a ruhára öntöd, károsíthatja a textilt töményen.

2017. febr. 16. 16:38
Akár a folyékony mosószerrel is összekeverheted. De a dobba is bele lehet önteni, én ilyenkor hígítva öntöm bele.
2017. febr. 16. 16:29
Nincs külön kis rekesz a fehérítőnek.
2017. febr. 16. 16:29
Fehérítős Domestost beleönthetem mosáskor a mosógép dobjába? Vagy muszáj az egyik adagolójába?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook