Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudnék újra normálisabban viszonyulni hozzá? fórum

Hogyan tudnék újra normálisabban viszonyulni hozzá? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
79. gribedli*** (válaszként erre: 74. - Lonna4)
2017. febr. 17. 09:41

Én igen. Mondjuk az elején is írtam, hogy ez kultúra kérdése is. A latinok temperamentumosak és ebben a kontesztusban a temperamentumos, hisztis, szeszélyes de buja nő nagyon tetszik. Nem véletlen, hogy ez a film ipart is nagyon befolyásolta. A latin férfiak imádják az ilyen nőket. Nem találnak benne semmi kivetnivalót.


Ellenben a langyika, szájbarágós, tanárnénis meg nem. Mert ebből a latin férfiak arra aszociâlnak, hogy ha az ágyon kívül is mindig nyugis, meg mindig illedelmes, akkor az ágyban is langyi vagy frigid. Ennyi.


Ki akar így élni? Figyi, te nem. De a fórumindítónak problémát okoz, hogy hirtelen a természete. Ez nem minden esetben hiba, illetve nála az, hogy nem tudja kiélni a temperamentumát, kezdi tönkretenni az életét.


Neked az a jó, ha megalszik a tej a szádban, vagy csak beszélgetsz vagy mittudomén. Más meg ezerrel éli az érzelmeit.


Azért volt itt szó exekről, csajokról. Ha rás hallgatna a fórumundító, még meg is simogatná a pasija buksiját. Nyilván te egy ilyen szituban ezt tennéd. Azért a többség meg ùgy van vele, hogy igen, kikelne magából. Ki szelet vet, vihart arat. Ha egy pasi szórakozik, meg is érdemli.

78. pieta4 (válaszként erre: 76. - Ev258)
2017. febr. 17. 09:37
Szóval kicsit úgy vagy most, hogy azt várod, ő kaparjon kicsit, mutassa meg, hogy kellesz neki?
77. NomNom
2017. febr. 17. 09:37
Ha olyan leszel évekig mint amilyennek ő elvárja, akkor fog veled ő is úgy viselkedni? WTF...?
76. Ev258 (válaszként erre: 73. - Pieta4)
2017. febr. 17. 09:32

Amint írtam: fogytam eléggé sokat. Még új frizurám is lett..:D Rengeteg új ruhám lett, aminek 80%-át ő választotta ki, tehát ha más nem, a ruháimmal nincs baja...:D

Egyébként folyton a következő két dolog versenyez bennem: egyszer azt akarom, hogy tetsszek neki, és elhatározom, hogy bármi áron, de igen is elérem, hogy vonzónak lásson, és olyan leszek akárhogyan is, amilyeneket ő szeret. Máskor viszont inkább telibe sz_rnám az egészet, és az sem érdekelne, ha bármilyen undorítóan látna, mert már inkább az se érdekel, hogy mit gondol a külsőmről.

És állandóan ez van...nem tudom, hogy akarok-e minden áron küzdeni. Azt érzem, hogy nem tudom több év elbaszott dolgait helyrehozni. Különben is ő megmondta, hogy ha már majd évek óta normálisan viselkedem, akkor lehet minden a régi. Olyan is volt, hogy tök jól elvoltam hiszti és minden egyéb ilyemsmi nélkül 1-2 hétig, de utána valami kibukott, és akkor is csak a szidás jött, hogy nem 2 hétről, hanem évekről volt szó....Nem gondolom, hogy egy ember hibázás nélkül tudna élni éveken keresztül..

75. e8da813d29 (válaszként erre: 68. - Gribedli***)
2017. febr. 17. 09:28

Az én ismereteim szerint nem elégtelen feszültséglevezetésről lehet szó, mint egyik kiváltó okról a többi mellett, hisz mindenki levezeti a feszültségét, ha nem hisztivel ( jájjj), akkor túlevéssel pl

Sokkal inkább lelki traumák, eltemetett sérelmek.

74. Lonna4 (válaszként erre: 72. - Gribedli***)
2017. febr. 17. 09:21
Ha együtt vannak nem csak elképzeli milyen vele az ágyban. Mondom nem ismerek olyan embert akinek ez hosszú távon célja. Egy hisztis picaäval együtt lenni. Ha van ilyen az keveri az operát a viperával.Attol hogy valaki nem osztonvezerelt hisztigep még nem unalmas.Szemelyesen nem ismerek olyan párt akik hosszú távon együtt vannak úgy hogy egyikük hiszik rendszeresen.Ki akar így élni? Jézus!
73. pieta4 (válaszként erre: 64. - Ev258)
2017. febr. 17. 09:19

Az a baj, hogy nem dicsér eleget a párod. De azért se teszi, mert ha mond valami szépet, akkor azt se hiszed el, nem tartod reálisnak. Ennek az oka alapvetően az önbizalomhiány, az önmagaddal való elégedetlenség.

Valamitől ez megerősödött, a párod egy-egy szava nagyon megragadt benned, pedig lehet, hogy nem is úgy értette. Ezért elkezdtél hisztis lenni, amitől ő is megváltozott az irányodban. Aztán ezt fokozta az exekkel, a szerinted eleve jobb nőkkel való kapcsolattartás. Ez tovább rombolta az önérzetedet.

Nem érzed már biztonságban magad ebben a kapcsolatban, nem bízol magadban és a párodban sem.


De az a jó, hogy próbálsz megoldást találni. Mindenképpen változatnod kell.

Vegyél valami szép ruhát, vagy csináltass új frizurát stb, ( önbizalomerősítés) , vigyél a hétköznapokba valami meglepetést és új programot ( közös időtöltés kiszakít téged és őt is a sárkányságból).....ha jó a hangulatod, kedves vagy vele, valószínűleg ő is hasonlóan fog reagálni.


Hozd vissza a romantikát, a régi emlékeket és szép időket! Csináljatok olyat, amit megismerkedésetekkor és olyat is, ami mindkettőtöknek újdonság!

72. gribedli*** (válaszként erre: 71. - Lonna4)
2017. febr. 17. 08:55

Én nem magamról beszélek, nekem más stresszlevezető módszereim vannak. Sem arról, hogy valaki dühében verje szét a falat. Mindössze annyit írtam, hogy a férfiaknak (sok férfinek, lehet, hogy a magyaroknak nem) imponál a női hiszti, tetszik, nem tetszik. Ezért vannak együtt sokszor nagyon gáz, hisztis nőkkel. Amit mi nők nem értünk, mert nekünk az ilyen nő csak egy hisztis p... és ugyanmár, vajon mit esznek rajta. Hát a férfiak elmondása szerint ezt is, mármint a hisztit is, mert az lehet szexi is sokak szemében. Mert elképzelik, hogy az ágyban milyen lehet.


A megbeszélést én is írtam amúgy.

71. Lonna4 (válaszként erre: 68. - Gribedli***)
2017. febr. 17. 08:17
Nem kell magadba folytatni semmit. A módja ahogy hangot adsz a duhodnek az a nem mindegy .Úgy viselkedni mint egy hisztis gyerek vagy egy dühöngő barom, neked nem okoz rákot csak annak akire raokadod az idegbajod.Van a kozeput, megmondani mi idegesít zavar vagy bánt. Akár emeltebb hangon vagy ha képes vagy rá nyugodtan. Kommunikálni a másik féllel. Valaki itt írta megkeresni mi a bajod valójában azt megoldani. Ha ideges vagyok nem állok bele másba. Közlöm hogy ideges vagyok hagyjon békén ha lenyugodtam beszélünk.
70. Ev258 (válaszként erre: 69. - Gribedli***)
2017. febr. 17. 08:13
Azért amit ő csinált/csinált, míg a csajoknak kedvük volt vele találkozgatni..., azt nem nevezném csajozásnak.
69. gribedli*** (válaszként erre: 46. - Ev258)
2017. febr. 17. 07:59

Szinte vártam, hogy előjön az is, hogy azért nem mersz előtte meztelenül lenni mert az exek, riválisok szerinted szebbek. És írtad, hogy az elején nem találkozgatott velük, most meg igen. A hisztidnek oka van, féltékeny vagy és nincs önbizalmad, de ezt ő is generálta mert fenntartja az exekkel meg a csajokkal a kapcsolatot, nem ad neked biztonságérzetet.


Úgy érzem, hogy itt nemcsak te vagy a hibás de sajnos megbeszélni vele nem akarod, elhagyni sem akarod, másképp egy megoldást nem fogsz tudni egyedül találni erre. Így sem a hisztid, sem a párkapcsolatod nem rázódik a helyére, ő továbbra is csajozni fog melletted, pedig találhatnál olyat, aki jobb. "Nyomi" mellekkel is.

68. gribedli*** (válaszként erre: 45. - E8da813d29)
2017. febr. 17. 07:47

Úgy értettem, hogy mivel a rák több tényezős dolog, ha ezekből akár egy tényező is hiányzik, nem lesz rákos valaki. Az egyik ilyen tényező a lelki vonatkozása, vagyis megfigyelhető, hogy aki folyton nyomás alatt van és ezt nem vezeti le valahol, annál ez is hozzájárul. Viszont azok, akik meg levezetik, akár a környezetükön (mert leszarják a többieket), vagyis kiadják magukból, na őket lehet, hogy mindenki utálni fogja ezért, de nagyon minimális esetben lesznek rákosok. Érdekes, hogy aki meg mindig a többieket teszi maga elé de vannak eldolgozatlan szálai, annál ez betegségben is kijön.


Ezzel nem akarom kisebbíteni pl az életmód és az étkezés szerepét a rákban (étkezés 60%-ban befolyásolja), sem a dohányzásét, stb. De van ez a lelki faktor, erre céloztam.


Az életben nincs mindig igazság és nincs mindenben az a logika, hogy aki jó, annak nem lesz semmi baja.

67. csikil4ny (válaszként erre: 64. - Ev258)
2017. febr. 17. 05:08

Menj el pszichológushoz. Egy kapcsolatban az ember lánya nem a másiktól bárja, hogy az megmondja a tutit, egy kis önbizalomerősítés rádfér.


Ha meg úgy érzed, hogy ok nélkül vagy féltékeny, azt is szakemberrel megoldhatod.


Én így kívülről azt látom, hogy túlságosan függsz a párodtól.

66. Ev258 (válaszként erre: 61. - Getti)
2017. febr. 16. 22:18

:D

Hát...a vibrátor nem pont olyan..és az ölelős párna sem hiszem...:)

65. Ev258 (válaszként erre: 58. - Csikil4ny)
2017. febr. 16. 22:17
Már az eset előtt meg volt változtatva a jelszava, csak utána kilestem egyszer, és úgy tudtam elolvasni azt a bizonyos dolgot. Szóval nem a hazugság kiderülése után történtek ezek a jelszóváltoztatós dolgok.
64. Ev258 (válaszként erre: 57. - Getti)
2017. febr. 16. 22:16

Szoktam néha kérdezgetni egy-egy adott dologról, hogy tetszik-e neki, gáznak tartja-e, stb. De folyton kerüli a választ. Vagy valami hülyeséget/vicceset reagál rá. Mondott már olyat komolyan ilyesmire, hogy szidni nem akar, a dicséretet pedig nem érdemlem meg a viselkedésem miatt. Úgyhogy....döntsem el magam, vajon mit gondol rólam. És hát én nem gondolom, hogy bármi jót gondolna rólam...

Van 1-2 testrészem, amit szokott dicsérni. Szex közben...Amit nem tartok túl reális dolognak, hisz akkor azért elég sok minden hat az emberre..

Egyébként meg mindig azt mondja, hogy kövérebben sokkal jobban szeretett, mert akkor még normális voltam, és nem a súlyom, hanem a belsőm számít(ana)..


Köszönöm szépen! :)

63. Ev258 (válaszként erre: 55. - Dolcsy1989)
2017. febr. 16. 22:12
Mindenképpen meg fogom nézni. Köszönöm a tippet. :)
62. pieta4 (válaszként erre: 51. - Ev258)
2017. febr. 16. 21:45

A 46. hozzászólásodból egyértelműen látszik, hogy magaddal van problémád, s ezt vetíted ki rá...

Egy párkapcsolatban a nőnek a legszebbnek, legjobbnak kellene éreznie magát, s ez nyilvánvalóan nincs meg nálad.

61. Getti
2017. febr. 16. 21:33

Komolyan mar nemtom mit gondoljak.

Mi lenne ha szakitanatok?

Tökjó vibratorok vannak mar....

Meg ölelős párnák

60. Getti (válaszként erre: 58. - Csikil4ny)
2017. febr. 16. 21:32

Ezzel is tudok azonosulni.


Lehet hogy a leány csak kapcsolatfüggő?

2017. febr. 16. 20:54

Nem biztos, hogy egyet értesz velem , de én nem vagyok a híve annak hogy tudjuk egymás jelszavát, és nem azért mert titkolok vmit.. csupán a bizalom miatt.

Az exem megcsalt több alkalommal is .kutakodtam utána.Ha egyszer elkezded nem állsz le vele, főleg ha találsz valami oda nem valót.

A mostani párommal az elején megszenvedtem a bizalmatlanságot.De ma már nincs ilyen.

Én kos vagyok, hisztis, akaratos stb...

A párom nyugodt tipus.Azon dolgozik, hogy mellette nyugodt legyek.Azt hiszem megy neki :)

Próbálj meg te is nyugodt lenni... tudatosan menni fog.

Ha pedig ugy érzed nem működik, engedd el.

Ha nincs bizalom, nincs kapcsolat. Az az alapja .

Nehéz .Én csak tudom... 1 évembe telt elfogadnom, hogy van normális pasi :)

58. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Ev258)
2017. febr. 16. 20:48

Hazudott neked és védekezésül támadásba lendült....


Féltél, hogy újra hazudik neked, kutakodtál utána ami miatt jelszavakat váltott. Megbeszélés helyett újra hibáztatott....


Azt mondta, hogy undorító vagy, erre már annak is érzed magad....


Stb., stb.


De ő kedves hozzád, te vagy a rossz. És az a kérdés, hogy hogyan tudnál normálisan viszonyulni hozzá?


Ja és a megoldás az, ha nem szakítasz.


Erre nekem nincs válaszom, majd idővel rájőssz, hogy neked mi a legjobb megoldás. De egészen biztos, hogy boldog csak egy új kapcsolatban leszel, attól függ mikor léped meg ezt a lépést.

57. Getti (válaszként erre: 46. - Ev258)
2017. febr. 16. 20:01

Ev figyu


115 kg vagyok. Az ex férjem utálta az alakom. Totálisan leamortizálta az önbecsülésem, lemondtam a nőiességről.

Elegem lett mert bármennyire próbáltam a kedvében járni, bármilyen szerelmes, kedves voltam, pont letojta. Folyton megkaptam tőle, hogy "foggyálmárle"


Így már értem miért nem érzed magad jól ebben a kapcsolatban.

A párom akit azóta megismertem, szereti a telt alakom, a lelkem , mindenem. Azóta én is szeretem magam.


Nem ismerjük a párodat, nem tudjuk, hogy ő ebben a helyzetben mit gondol.

Nem tudjuk hogy ő erről akar-e beszélgetni veled, de próbáld meg. Mindenesetre, tényleg nem tűnsz agyhalott libának.

Remélem jól alakul majd az életed. Akár vele, akár mással.

56. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 47. - Ev258)
2017. febr. 16. 19:55
Csúnyának tartod a melleidet pl...
2017. febr. 16. 19:54

Van egy film. Az a címe, hogy: Szerelempróba

Nézd meg...ennyit megér. Ha tudod akkor egyedul es aztan ha ugy erzed akkor ketten is. Ha minden baj ellenere menteni akarsz akkor vannak benne megdobbento dolgok. Melegen ajanlom. Ha megnezted elmondanad a velemenyed kerlek.

Sok sikert🙂

54. e8da813d29 (válaszként erre: 53. - Ev258)
2017. febr. 16. 19:49

Valami pedig volt.

Azt kellene megtalálnod, hogy mi.

53. Ev258 (válaszként erre: 52. - E8da813d29)
2017. febr. 16. 19:48

Mennyire igazad van, és ez mennyire jó gondolkozás..:)

De akkor sem gondolnám, hogy ez lett volna az indokom a dolgokra.

52. e8da813d29 (válaszként erre: 51. - Ev258)
2017. febr. 16. 19:46
Nem mentséget akarok keresni sosem, hanem kiváltó okot, és azt orvosolni. Mert ha szembe nézek valamivel, csakis azon tudok javítani.
51. Ev258 (válaszként erre: 48. - E8da813d29)
2017. febr. 16. 19:45
Nem hiszem, hogy amiatt piszkáltam volna. Vagy legalábbis semmiképpen sem szeretném, ha ez mentségemül szolgálna, mert nem nagyon van arra, amilyen voltam vele..
50. kisj (válaszként erre: 1. - Ev258)
2017. febr. 16. 19:43

Igazi,masszív lejtmenetben vagytok.

Sajnos abból a fajtából, amiből nincs visszaút.

Legfeljebb ideig-óráig, de a vége nagy valószínűséggel szakítás lesz.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook