Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » FHB Bank - Hitelfelvétel fórum

FHB Bank - Hitelfelvétel (beszélgetős fórum)

2017. febr. 14. 20:32

Köszönöm szépen!

Majd be számolok nekünk hogy sikerült!

2017. febr. 14. 08:43
Mi már a második hitelünket kezdtük itt, szerintem személy szerint csak segítő kezeket találtunk mindig itt... én ajánlom mindenkinek.
2017. febr. 14. 08:42
Szia, mi most mentünk át egy ilyen procedúrán ott, ha tényleg meg van minden papírod szerintem egy 2 hónap alatt minden lezongorázódik. (Azért írom így, mert a bankon kívül álló okok miatt nem voltak meg a papírok.) Meg vannak a hivatalos átfutási idők, de ennél sokkal gyorsabbak szoktak lenni, ha minden rendben van. Persze lehet, hogy ügyintéző kérdése is.
2017. febr. 14. 03:45

Nekem teljes időre 3-4hónapot mondtak ez mar a kifizetessel. Rovidebb idot nem akartak mert alitolag nem egy gyors bank.Érdekes hogy 9napot írnak és mondanak (de hozzá téve hogy tuti nem)elbírálásra,de ha így van miért nem tartják be?

Néhol azt olvasni hogy 2honapon belül sikerül minden,ez a 4hónap kicsit sok lenne.

Remélem nem így lesz.

2017. febr. 13. 20:39
Ügyintéző elfoglaltságától függ, 30 nap a határidő.
2017. febr. 13. 20:22
Sziasztok! Tapasztalatok érdekelnének. Pl.Mennyi időbe telik a papirok beadásától míg legalább csak választ adnak hogy ok vagy nem ok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook