Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek sikerült a Clostilbegyt tablettával? Milyen adagolással? fórum

Kinek sikerült a Clostilbegyt tablettával? Milyen adagolással? (beszélgetős fórum)


1 2
41. Honey22 (válaszként erre: 40. - Marcsika 7)
2021. márc. 24. 17:14
Sajnos nem tudok segíteni. De a környező patikákat nem hivtad fel esetleg, vagy ha nagyobb város van a közelben, hogy ott nincs-e készleten? Nekem is van most már egy bejáratott helyem, ahol elérhetőbbek a nehezebben beszerezhető szerek is. Nagyvárosokban, megyeszékhelyen biztos van, nem tudom, te melyik részen laksz.
2021. márc. 23. 19:37
Sziasztok Lehet nem ide valò.A nőgyogyászom felirt végre clostit,ès most meg azzal fogad a gyògyszertár nem lesz Május 26 dikáig.Kèrlek titeket ha valakinek nem volt rà szūkség ès előbb teherbe esett mint elkezdete volna szedni.Szìvessen átvennèm.megvenném. vény van ròla. Kérlek irjatok ha tudtok segìteni sūrgös lenne.
39. Renata88 (válaszként erre: 38. - Panna07)
2021. márc. 10. 05:53
Köszi
38. Panna07 (válaszként erre: 37. - Renata88)
2021. márc. 9. 22:20
Nincs mit, remélem segíteni fog a gyógyszer!
37. Renata88 (válaszként erre: 36. - Panna07)
2021. márc. 9. 21:51
Szia Panna. De jó hogy itt vagy és köszönöm szépen a tanácsot is. Akkor szurathatom magam párszor. Az első 5 ciklusnapon is kell néhány vizsgálat arról szólt a doki, de ennyi. Elmegyek akkor a 21 napon is. Köszi köszi köszi.
36. Panna07 (válaszként erre: 35. - Renata88)
2021. márc. 9. 11:55
Szia! Sajnos minden gyógyszernek lehet mellékhatása, de legtöbbször nem szokott gond lenni a Closti-val. Ha mégis lenne, abba kell hagyni és szólni kell az orvosnak. Viszont ultrahangos ellenőrzés nélkül nem sok értelme van szedni, így nem derül ki, hogy segíti-e a peteérést. Ha beszedted, menj el a 21. ciklusnap körül magánlaborba, ha tudsz. Progeszteron hormont nézess, abból kiderül, hogy segít-e a gyógyszer.
2021. márc. 9. 11:26

Sziasztok. Nekem is felirat a doki a Clistit. Menstruacio 5ik napjától kell 5 napon at 2x1 et szednem. Ami kb 11 nap múlva esedékes.olvastam lataszavart okozhat meg egy csomó más melelkhatasa is lehet. Őszintén kicsit félek ettől a gyogyszertol.

Nekem sem irtak sem nem javasolták vitamint vagy mást melle és ultrahongos ellenőrzést sem.

34. LiluLilu (válaszként erre: 30. - Panna07)
2020. márc. 15. 15:50
Nagyon sok ilyen van. Sőt sok olyan ahol nem adnak mellé progeszteront.
33. LiluLilu (válaszként erre: 29. - Zsani1994)
2020. márc. 15. 15:49

Annyi mint egy egészséges nőnek általában. :)

Érdemes E vitamint szedni mellé. Drukkolok

2020. márc. 6. 08:03
Vérvétellel nezik meg majd 3het mulva hogy volt e Peteeresem! A ciklus masodik felében van nagyobb esélyem teherbe esni!Remelem sikerul
31. Panna07 (válaszként erre: 29. - Zsani1994)
2020. márc. 6. 07:42
Plusz az ultrahang azért is kell, mert a gyógyszer egyik mellékhatása hogy cisztát is okozhat.
30. Panna07 (válaszként erre: 29. - Zsani1994)
2020. márc. 6. 07:40
Szia! Nem lehet tudni, hogy hány százalékos esély van a Clostival, de így pláne nem lehet tudni, hogy az orvosod nem néz meg téged ultrahanggal a ciklus közepén, hihetetlen, hogy hány orvos felírja anélkül, hogy ultrahanggal ellenőrizné. Mert ezt 3 hónapon keresztül szokták adni, de ha nem győzködik meg arról, hogy kellő méretű tüsző növekszik, akkor tök feleslegesen terheli a szervezetedet a gyógyszerrel, masreszt csak csalódik az ember.
2020. márc. 6. 06:50

Segítsetek nekem!

Sziasztok! Örülnék ha tudnátok nekem segíteni!PCO-s vagyok és babát szeretnék.Szinte meg sem jött a mensim!

Kaptam norcolutot ma megjött és szombaton szednem kell a clostilbegyt gyógyszert 5napig 2x1et! 3 hét múlva vérvétel! Az lenne a kérdésem hogy ebbe a 3 hétben mennyi esélyem van teherbe esni!?

28. Babus76 (válaszként erre: 23. - Norinka1234)
2020. febr. 25. 15:38
Milyen tapasztalásaid vannak a Clostival kapcsolatban?
27. Macuska9 (válaszként erre: 26. - Macuska9)
2020. jan. 3. 12:14
És amit még kifelejtettem, AVIVA-ztam is 2x fél évet. ;)
2020. jan. 3. 12:02

Clostelbegyt, igen!!! ;)

Röviden rólam: Méhen kívüli terhesség után,(1 petevezető maradt), epemütét,megmaradt petevezető átfulyás után, 3 év próbálkozás röviden az életem, dokim felírt myo-sun port (menstruáció 1 napjától szedve + brocriptin 2,5 mg 1/2 drb /nap+ a menstruáció 3. Napjától kezdve 6 napon keresztül clostelbegyt... és itt az örömhír, igazából 2 hét "dopping" után. Valami megváltozott bennem, a testemben, a lelkemben.

Ahogy a gyógyszer leírásában olvasott "feltehető terhesség esetén hagyja abban a kezelést" -igy is tettem. Most 10.ik hetes várandós boldog kismama vagyok. ;)

Kitartást, türelmet kívánok minden baba után várakozó pároknak.

U.i.nem utolsó sorban: Istenben vetett hitem is segített. ;)

25. LiluLilu (válaszként erre: 23. - Norinka1234)
2019. dec. 31. 19:19

Szia.

Szerintem teljesen hiába ez a két gyógyszer, míg a tsh-dat nem viszi 2, 5 de inkább 2 alá.

Ugyanis itthon is 4 körül van a felső határ, de ha babát szeretne valaki akkor, ahhoz már túl - túl sok.. :/

Remelem azóta sikerült azért.

2019. márc. 13. 16:39
Sziasztok nekem is a Closti tablettàval sikerült a kislànyunk, aki màr5 èves:). Napi 2x1 dozisban kelett szednem. Az orvosom sajnos elment azóta Angliàba aki felirta termèszetesen előtte nagy kivizsgàlàs elè nèztem ahol mindent rendben talàltak! Most újra szeretnènk egy kis testvèrt.. Esetleg valaki tudna segiteni nekem Clostilbegyt tablettàja valakinek esetleg van?
2018. febr. 12. 11:37

Sziasztok,..[:)] már 4 hónapja eldöntöttük a férjemmel hogy családot alapítunk, mivel már mindent biztosítottunk egy kis jövevény érkezéséhez (kertes ház, auto, anyagiak...), és már a ,,korom,, is megvan hozzá 27 éves vagyok, és nem szeretnék 30 felett lenni első babás.

Sajnos a 4 hónapból/ciklusból 2őt arcüreggyulladás, majd influenza kisért végig..szedtem antibiotikumot, 2x röntgenen is voltam, úgyhogy lehet ,,jobb is,, hogy nem jött össze. DE AKKOR IS... minden ciklus vége egy kis kudarc volt amikor megjött.

A betegségek közben volt egy vérvételem ami kimutatta hogy a TSH szintem magasabb. Külföldön élek és itt a normál érték felső határa 5,10 és nekem 5,14 volt, igy hát elhatároztam felkeresem a nőgyógyászom, múlthétre kaptam időpontot. Megvizsgált (UH nélkül), vért vett, az eredményekért majd a héten megyek. Felirt nekem 3 ciklusra elegendő Duphaston-t és Clostilbegyt-et, úgyhogy reménykedünk.

Clostilbegyt-ről olvastam hogy gyakori az ikerterhesség, én ezt nem is bánnám, mivel nekem is van egy ikerterhességem [:D][:D]

Én a ciklus 3ik napjától szedem és 1x1-et

2017. márc. 7. 08:38
látott 19.5 mmes dominánst tuszot ami a napokban megrepedhet már.:)
2017. febr. 22. 22:59
Amugy amikor van pèm akkor az a 17-18napon van , 14.napon megyek eloszor dokihoz. Fog látni valamit?!
2017. febr. 22. 22:47

Sajnálom Tri-nity!:( szedsz e vitamint nyalkahartyad miatt? :/ bocsi, ha hulye kerdes.

Nekem vegre tenant " megjott" 46.ciklusnapra. 14nap keses! Pentektol closti :)

2017. febr. 22. 18:46
Sziasztok! Én már a 3. clostilos hónapomon vagyok túl. Én 5. naptól 5 napon át szedtem napi 2x1-et + hozzá napi 2 Estrofemet. Utolsó clostilos hónapban kaptam még 3 Choragon injekciót is, de sajnos az sem hozott eddig eredményt..
18. dolcsy1989 (válaszként erre: 17. - LiluLilu)
2017. febr. 20. 14:03
Sok sikert kivanok! 😊
2017. febr. 19. 11:14

Bizony. En teljesen mas vèlemènyen vagyok! :)

Sztem a teherbeeses a biologian mulik! :) de kitudja. Persze nyitott vagyok mindenre de inkabb a biologiara hagyatkozom a babásodással kapcsolatban! :) eddig nem jott meg :(norcoluttal sem. Meg van 2szem.. hatha... neg tesztelek kedden

2017. febr. 17. 10:17

Nem dehogy. Van igazsag abban amit mondasz de ha igy allok hozza akkor haboruk meg termeszeti katasztrofak is miert vannak. Mondhatni ez a buntetesunk hogy sajat kezbe vettuk az eletunket. De nem is ez a tema.

Nekem 2013 ban Egyiptomban egy kopt ortodox pap imadkozott rajtunk es megmondta h a fiam megszuletik 2014 ben. Akkor is terhes voltam de o 2013ban jott volna. Igy mar tudtuk h o is elhagy minket. Viszont igaza lett. Akarhogy is igaz vagy sem hogy ilyen va, nekem sok erot adott akkor. Es ez fontos.

De egyaltalan nem vant ha valakinek mas velemenye van...ezert vagyunk emberek.😊

2017. febr. 16. 21:08
Remelem nem sertettelek meg dolcsy! :-(
2017. febr. 16. 21:08
Ebben az Isten dumàban nem hiszek, akkor azoknak sem adna babàt, akik nem vigyaznak rajuk, vagy elvetetik....
2017. febr. 15. 21:55

A kitartasnak meglesz a gyumolcse😉

Doktornom mondta mikor el voltunk keseredve a ferjemmel, hogy: Isten ugy akarja, hogy egy nonek gyermeke legyen. Erre teremtette oket. En Isten munkajat segitem csak.

Egy jo orvossa es kitartassal menni fog mindenkinek.

Drukkolok lanyok.😉

2017. febr. 15. 16:36
Igen... már mosolyogva hánynek. Akar vegig fekudnem a 9hónapot!:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook