Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017 októberi babák fórum

2017 októberi babák (beszélgetős fórum)


108. Kormi1985 (válaszként erre: 97. - Wildy89)
2017. febr. 23. 08:42

Jajjj, sajnálom! :-(


Mielőbbi gyógyulást!

107. Kriszti 86 (válaszként erre: 97. - Wildy89)
2017. febr. 23. 08:31
Jaj, szörnyen sajnálom így látatlanban is!!! Rosszul lettél, vagy hogy derült ki? Gyors testi-lelki felepulest kívánok!
106. Kriszti 86 (válaszként erre: 99. - 33902c592c)
2017. febr. 23. 08:30

Szia, igen, láttam, hogy neked is november 1 lesz a kiirt nap. :) de azért remélem nem aznap születik meg.


Képzeljétek, tegnap kérni akartam időpontot amikor kb hát hetes leszek, és már egész márciusban nincs egy szabad időpont! Teljesen felháborodtam. Ez a körzeti nogyogyasz lett volna, de így mehetek maganba,pedig nem akartam. Vagy megyek majd 10-11 hetesen először. Nagyon gáz ez az egészségügy...

105. dosza3 (válaszként erre: 97. - Wildy89)
2017. febr. 23. 08:16

Neeee! :(

Annyira sajnálom! :(

Mielőbbi testi-lelki felépülést kívánok Neked!!

104. Freedom (válaszként erre: 96. - Teszterka)
2017. febr. 23. 08:04
Szia, nagyon várom én is, bízom benne, hogy rendben lesz minden. :) Nekem január 20-án volt az utolsó mensim. Hát ez tök jó, hogy ennyire egyszerre sikerült. :)
103. Freedom (válaszként erre: 97. - Wildy89)
2017. febr. 23. 08:01
Sajnálom Wildy, kitartást! :(
102. Lilla0988 (válaszként erre: 97. - Wildy89)
2017. febr. 23. 07:07
Sajnálom, kitartás! :(
101. Klau26 (válaszként erre: 97. - Wildy89)
2017. febr. 23. 05:50
Nagyon sajnálom! Kitartást kívánok!:(
100. 33902c592c (válaszként erre: 97. - Wildy89)
2017. febr. 22. 23:17
Nagyon sajnálom!:(
99. 33902c592c (válaszként erre: 92. - Kriszti 86)
2017. febr. 22. 23:13
:D Mintha magamat olvasnám. Nekem is nov 1. A kalkulator szerint. En az elsot a 24. napon teszteltem. Sajnos szeptemberben nekem is volt egy missed ab ezert en is aggodok. Nekem multkor irtak fel progeszteront 2x200mg-ot meg 3x2 magnerotot, azt mondta a doki hogy szedjem es szednem is kell a progeszteront a 12. hetig. Ahogy pozitiv lett a tesztem elkezdtem szedni. Azt mondta igy hogy van itthon eleg csak jovo csutortokon talalkozunk de amugy mar kellene mennem. Szerintem menj elobb dokihoz de legalabb hivd fel.
98. 33902c592c (válaszként erre: 90. - Dosza3)
2017. febr. 22. 23:04
Köszi! :) ☺😁
97. Wildy89 (válaszként erre: 90. - Dosza3)
2017. febr. 22. 21:49
Sajnos a legrosszabb, kórházba kerültem, méhen kívüli terhesség. :( :( Mindenkinek jó és szerencsés babavárást!
96. teszterka (válaszként erre: 95. - Freedom)
2017. febr. 22. 21:16
Sziasztok, szia! Képzeld, én is március 7-én megyek vizsgálatra. 4+6 napos vagyok, jan. 19-én volt mensi utoljára 😊 Várom a vizsgálatot! Te is? Mindenkinek jó babavárást!
95. Freedom (válaszként erre: 92. - Kriszti 86)
2017. febr. 22. 20:12

Szia Kriszti!

Has szurka nekem is van, ezt szerintem normális főleg az elején. Vagyis remélem, hogy az... :)


Mivel első babám, így minden új. Amikor Nektek kiderült, hogy babát vártok, nektek is olyan érzésetek van, hogy tényleg van ott bent valaki? :) Lehet bután fogalmaztam, de nem tudom másképp... Mert hát elméletileg ilyenkor még nem kellene érezni szinte semmit.


Ma hívtam fel a dokimat, március 7-re kaptam időpontot, az én számításaim szerint akkor leszek 6+4 hetes.

94. Klau26 (válaszként erre: 92. - Kriszti 86)
2017. febr. 22. 18:34

Gratulálok az újaknak :))


Kriszti ne izgulj. Nekem is volt szúrkálás meg néha van is. Elvileg nornális. Magnéziumot szedek rá ,ha úgy van az segít!

2017. febr. 22. 16:53

Üdvözlöm az újonnan érkezetteket! És gratulálok a bavákhoz mindenkinek! :)

Kriszti a has szurkálás jót is jelenthet, sőt biztos azt jelent! Csak pozitív gondolatok, és minden rendben lesz! ;)


Sophie, általában a hematoma tényleg felszívódik, tuti minden rendben lesz!

2017. febr. 22. 16:01

Sziasztok lányok, szeretnek én is csatlakozni hozzátok, bár még csak óvatosan..


2napja,mensi előtt két nappal teszteltem pozitívat, de még elég kis halvány a csíkom. (van kép fent ha érdekel vkt). Most várom, h erosodjon, remélem fog! Már sajnos volt elhalt terhessegem, ezért nagyon parázok. Akkor nem erősödött a csík, sejtettem is h baj van.


Elvileg november 1re leszek kiirva, kb bő két hét múlva tervezem h dokihoz megyek, addig meg légyszí nyugtassatok meg h most minden ok lesz! Picit szurkal a hasam, remélem ez nem bajt jelez.

2017. febr. 22. 14:24

Sziasztok!!!


Csatlakoztam hozzátok, mert 7 hetes és 2 napos a kis kukacgyerek odabent. Nagyon vártuk már, el sem hittem mikor pozitív lett a teszt. Október 9-re van kiírva a kicsike, viszont sajnos egy hematómám is van, ami vérzést is okoz ( ma voltunk azonnal mentem nehogy baj legyen), de a dokim megnyugtatott, hogy sajnos ez sokszor előfordul a baba jól van, egyre erősebb a szívhangja így pihenjek sokat, magnézium és fel fog szívódni az magától.

Van még esetleg valaki, aki hasonló cipőben jár?

Na meg, ki van még kiírva esetleg október 9-re?:)

90. dosza3
2017. febr. 22. 10:43

Pusszancs, nycky, Wildy, gratulálok Nektek! :)

Wildy, írj majd, h mi volt a dokinál, remélem, minden rendben!

2017. febr. 21. 18:24
Uhh lányok, most eléggé megijedtem. :( Hát holnap esténél hamarabb nem tudok elmenni a nőgyógyászomhoz, mert nem itt Debrecenben, hanem Nyíregyházán van és csak estére jön ide. Remélem addig nem lesz semmi baj. Szoktam hozzá beszélni, hogy maradjon velem. :) Bár elég sok mindent megtettem szegény ellen tudtomon kívül, ugye vasárnap reggelig nem tudtam, hogy babás vagyok és szombaton fürdőben voltunk, és vagy 2-3 órát jakuzziztam. :( Szóval ő egy csodababa lesz, ha velem marad. De mindennél jobban akarom és szeretném őt.
2017. febr. 21. 18:04

Nem ijesztgetni akarlak, de leirom mi tortent velem, lehet hasznos lesz. Nekem sajnos az elso babam igy halt meg a 8. heten hogy egyszer vettem eszre barna foltot a wc papiron es nagyon keveset. Aztan napokig semmi. Majd ujra egy pici. Az orvosom mondta hogy nem gond de menjek be. Megnezte a mehszajat zart volt ugyh csak progeszteront kaptam , ultrahanggal nem nezett meg. Annyira keves barnas folyasom volt h az orvos nem is latta a vizsgalat soran. Így vesztettem el masfel het alatt. :(

En tuti ugyeletre mennék. Valakinek erosebb verzes sem jelent bajt, nekem egy potty barnazas vegzetes bajt jelzett es lehet hogy orakon mulott a dolog. Nagyon banom hogy nem mentem azonnal orvoshoz.

87. Klau26 (válaszként erre: 86. - Kormi1985)
2017. febr. 21. 17:38
Hát sajnos kicsi pecsételesnel is elmehet a baba. Ha tök kevés es tök halvány :/ egyik csopoban igy járt egy lány. De ha múlik az csak jó!!! Azért mondtam nem akarom ijesztgetni! De jobb figyelni az ilyenre.
86. Kormi1985 (válaszként erre: 85. - Klau26)
2017. febr. 21. 17:31
De ha csak erőlködésnél fordul elő, akkor az nem progi-hiány, nem?! Vagy akkor is lehet??
85. Klau26 (válaszként erre: 82. - Wildy89)
2017. febr. 21. 16:38

Gratulálok!


Nem akarlak ijesztgetni. De ezzel a barna folyásos valamivel minél hamarabb menj el dokihoz! Nehogy progeszteron hianyod legyen. Ez a hormon felelős a baba megtartása végett! Én is pecsételtem nekem volt itthon rá gyógyszer. Mert mi már 1.5 éve próbálkoztunk. Na én azóta szedem és a 12ik hétig szednem is kell!

De az is lehet hogy neked beágyazódás és 1-2 nap alatt elmúlik.

Ha holnap este mész dokihoz akkor szerintem az már nem vészes. Pihenj sokat, ha tudsz!:)

84. Wildy89 (válaszként erre: 83. - Kormi1985)
2017. febr. 21. 14:19
Köszönöm szépen a jó tanácsokat! :) Igen, valóban erőlködés volt közben. Akkor erre mostmár figyelni fogok. :)
83. Kormi1985 (válaszként erre: 82. - Wildy89)
2017. febr. 21. 14:09

Gratulálok, ügyesek vagytok, hogy ilyen hamar sikerült! :-D


Émelygésre jó, ha van nálad keksz vagy valami amit tudsz rágcsálni, nekem most jó a répa és uborka is (hogy ne hízzak a folyamatos rágcsálás miatt).


Nagy wc-zésnél figyelj arra, hogy ne erőlködj. Nekem is volt ilyen, azóta erre figyelek nagyon és nincs is semmi gond!

2017. febr. 21. 13:48

Sziasztok!


Vasárnap én is pozitívat teszteltem, de a nem várt mensimig még 14 nap lett volna, így szerintem már az előző mensim előtt megfogant a pici (3 napig volt enyhe kis néha barna, néha piros vérzésem), csak a teszt nem mutatta ki akkor. A mellfeszülés miatt kezdtem el gyanakodni, ezért csináltam vasárnap egy tesztet és lám 2 csík lett. :) December 10. óta próbálkozunk, úgyhogy, viszonylag hamar, 1 hónap alatt összejött a bébi. :)

Napközben van, hogy émelygek, evés után elmúlik, utána egy idő után megint előjön. Viszont olyan problémám van, hogy néha fájdogál a pocim, mintha meg akarna jönni és mikor nagy WC-zek - bocsánat a vulgáris kifejezésért - akkor kicsit barnás nyálkás folyás is jön belőlem. Van valakinek hasonló tapasztalata? Kicsit félek emiatt, 1. baba. Holnap este megyek dokihoz.

2017. febr. 21. 13:15

Sziasztok!

Én penteken teszteltem pozitivat a 24. ciklus napon. :) Azota erosodik a csik ugyhogy nagyon boldog vagyok. Kalkulator szerint nov. 1-én érkezik. Kinai naptar szerint lany lesz, ők meg hajlamosak előbb kibujni ugyh lehet hogy oktoberi lesz. Pici skorpio baba. Felkothetem a gatyam. :D

80. Kormi1985 (válaszként erre: 72. - Freedom)
2017. febr. 21. 12:38

Wow, az tényleg gyorsan jött! Drukkolok, hogy minden ok legyen! :-D


Én 5 hetesen voltam először dokinál, akkor csak petezsákot látott, meg valami árnyékot ami valszeg a szikhólyag volt, most pénteken már 7+3 leszek, így reményeim szerint már szívhang is lesz és látni fogjuk a kis mazsolát is! :-D

2017. febr. 21. 12:38
Sziasztok! :) Csatlakoznék én is hozzátok, ma teszteltem pozitívat, dokihoz csak 2 hét múlva megyek. Mindenkinek boldog babavárást :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook