Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017 októberi babák fórum

2017 októberi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
588. Amisu88
2017. ápr. 17. 08:23
Szerintem ezt kérdezzétek meg az orvostól lányok, nem hiszem hogy ennyire kellene fájnia. Én is érzem néha hogy fáj, de inkább azt ahogy a szalagok nyúlnak, nem is annyira fájdalom inkább csak kicsit kellemetlen érzés és nem is folyamatosan. Az orvosnak meg az a dolga, hogy megnyugtasson benneteket. 😉
587. Mara0503 (válaszként erre: 586. - Főnix01)
2017. ápr. 16. 20:38
Nem tudom...Mostanában nekem is elég érzékeny.Ha a doki megnyomná,bekakilnék a fájdalomtól.Talán nő baba?!Nem tudom.De elég kellemetlen
2017. ápr. 16. 17:43
Lányok közt vagyunk: mintha a méhem ki akarna esni. De az másjéppen fájdogál, ha tudom, hogy nő. Hát nem tudom Mara :S
585. Mara0503 (válaszként erre: 584. - Főnix01)
2017. ápr. 16. 16:02

Hogy fáj a hasad?

Mert nekem is fáj kb egy hete,de "kívülről",nyomásra érzékeny.Ha köhögök akkor is össze kell görnyednem,mert fáj alul.De allitolag ez is "normális",bár orvost nem kérdeztem.Valakinek volt ilyen?!

2017. ápr. 16. 10:16

Sziasztok!

Ki hogy van?

Szerintetek normális vagy forduljak orvoshoz? Tegnap óta fáj a hasam, ha megyek, és ugye a melóhelyemen napi nyolc órában mennem kell, plusz sok stressz ér. Szerintetek elég csak a magnézium?

2017. ápr. 13. 21:20
Én gyesen vagyok a pici lanyaimmal és minden du amikor leteszem őket aludni, én is alszom egyet. Pedig nem vagyok jó alvó, minden neszre felkelek. régen soha nem tudtam du aludni, akkor sem, ha hulla fáradt voltam. Most meg még a redőnyt sem húzom le, hanem úgy világosban eldolok a kanapén és már alszom is. :)
582. b179091122 (válaszként erre: 581. - Mimike87)
2017. ápr. 13. 17:04

Hehe....az este azért nálam is forgalmas...valószínű azért kómázok be délután.

Többszöri pisilés az még mindig megvan. Nemrég gyógyult ki a család egy jó kis köhögős-taknyos kórból. Na az szép volt.

Esténként vagy azért keltem mert kiszáradt a torkom vagy meg akartam fulladni és ittam vagy pisilni mentem. Hetekig úgy néztem ki, mint a zombi.

581. mimike87 (válaszként erre: 580. - B179091122)
2017. ápr. 13. 16:43
De jo neked, hogy tudsz aludni! Nalam sajnos az ellenkezoje van a terhesseg elejetol fogva. Egesz ejjel forgolodom, nem tudok aludni, kb 3-szor jarok ki pisilni...kaptam ra egy enyhe altatot, amit terhesek is szedhetnek, de kb. annyit ert, mint halottnak a csok, de most mar egeszen hozzaszoktam.Pihenj, amennyit csak tudsz, artani nem art :)
580. b179091122 (válaszként erre: 578. - Mimike87)
2017. ápr. 13. 16:22

Nekem igaz nem vészes a dolog, csak néha érzem úgy, hogy vakargatják a gyomromat alulról. Nekem is akkor a citromos víz vált be hányinger ellen.

Az álmosság viszont hihetetlen rámtör délutánonként, mint az óvodások fekszem aludni.

2017. ápr. 13. 15:54
dajg=fájt 😂
2017. ápr. 13. 15:51
Szia WDina 23 es a tobbiek! En is most talaltam ra erre a forumra, amihez szeretnek csatlakozni. Velem eddig szinte minden megtortent, ami csak lehetseges, extra eros hanyasok, gorcsok, fajdalom, verzes...2-szer voltam korhazban kiszaradas miatt, es tegnap este pedig az eros gorcsok es fajdalmak miatt, de tartom a frontot, amennyire csak tudom.Eddig Indoneziaban eltem, most pedig Londonba koltoztunk a ferjemmel, igy kulonbozo orvosi eljarasokkal sikerult megismerkednem, ami sokszor nagyban kulonbozik az otthonitol.pl. a hanyas kezelese. En napi tobb, mint 10-szer hanytam, olykor vereset,a viz sem maradt meg bennem, rengeteget fogytam, sehol nem tudtak velem mit kezdeni, csak infuziora kotottek par napra aztan haza engedtek, de Szingapurban egy maganklinikan felirtak nekem ezt a gyogyszert: METOCLOPRAMIDE. Ez volt a megvaltas, utana csak napi 1-re csokkent a hanyasok szama. Biztos otthon is van hasonlo alapanyagu gyogyszer, ami segit a hanyosoknak.Nekem a 14. het utan kezdett csillapodni a "reggeli" rosszullet, es fokozatosan 2 het alatt szinte teljesen megszunt gyogyszer nelkul is, az etvagyam is visszajott, es nagyon gyorsan visszajott a leadott kilok. Szoval nyugalom, nem kell aggodni a fogyas miatt, en 42 kilora fogytam le.minden doki mondta, hogy sokan vagyunk sajnos ezzel igy a terhesseg elejen, ami teljesen normalis es nem art a babanak, o szepen fejlodik odabent.En most vagyok 17 hetes es a verkepem tokeletes, es a baba is szuperul van :) Esetleg meg annyit tudok ajanlani a hanyosoknak, hogy igyanak citromos vizet, mert ez lenyomja a gyomor savat, es ha nagyon nem marad meg semmi bennetek a banan nagy segitseg vesz eseten, mert tele van B vitaminnal, ami csillapitja a hanyast.
2017. ápr. 13. 15:45

Nah elmult az a hulye viszketes. Tegnap nagyon fajt a hasam. Mondjuk sokat rohangaltam. Nagyon meg voltam ijedve. De remelem csak azert dajg hogy bővült a kucko 😁

Ma voltam vedononel es meg tudta merni a szivhangot. Mondta hoy nem tudja befogni hogy halljam de nyugodjak meg 150 a pulzusa. 😆

576. WDina23 (válaszként erre: 572. - Kriszti 86)
2017. ápr. 13. 15:25

Szia!

Én is rengeteget hányok sajnos. Ma léptem a 12.hetbe, 6 hete minimum napi 2x, de volt, h jóval többször is hánytam. Azt mondja az orvos ki kell bírni :~

575. Amisu88 (válaszként erre: 574. - B179091122)
2017. ápr. 12. 21:39

Szia!

Üdv köztünk! 😀

Gratula a gyerkőcökhöz!

Ne félj, biztosan minden rendben lesz, én is izgultam,de nem volt miért szerencsére. 😊

2017. ápr. 12. 18:57
Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok, ha nem bánjátok, ez legalább egy élő fórum :-). Október 30-ra várom a második gyerkőcömet, már van egy 7 éves lányom. Kicsit izgulok, mert jövő héten megyünk genetikai szűrésre, hogy minden rendben van-e.
2017. ápr. 12. 14:18
En ma vagyok 11 hetws. Most epp a borgyogyasznal varakozok mert tegnap ugy vakarozgam mindenfele mint aki bolhas :/ Eloszor csak a cicim de brutal modon aztan a hatam karom labfejem. A csuklomrol kepet is raktam fel milyen volt mikor megvakartam. Apro pici holyagok lettek rajta. :/
2017. ápr. 12. 11:34
Főnix, ez furcsa, hogy eddig nem voltál rosszul, most meg igen. Én már azt hittem, hogy nálam elmúlt a hányinger /hányás, de 11 nap után újra kezdtem, ráadásul durvábban, mint eddig. :( nem tudok enni, mert jön ki minden, nem tudok hízni sem, sőt fogytam. Ez nagyon aggaszt. 11 hetes vagyok, jövő héten lesz a 12 hetes uh, izgulok, hogy nehogy emiatt baj legyen. :(
571. Amisu88
2017. ápr. 11. 19:27

Nálunk is rendben vannak a dolgok, holnap jön a védőnő hozzám, hogy megnézze hol lakunk stb.

Én még dolgozom kb. 2 és fél hónapot, június végéig, bár már én is szívesen befejezném, de meghalnék itthon az unalomtól meg amíg lehet nem akarok teljesen a páromra hagyni anyagilag mindent.

Főnix01, jobbulást neked, reméljük nem tart majd sokáig ez az időszak. :)

2017. ápr. 11. 15:18
Sziasztok. Nekem az utolsó egy hétben beköszöntött a hányingeres időszak. A nap bármelyik szakában rámtör, de inkább este, gyomorsav torkomig van :D és tegnap léptem a 11. hétbe. És ti, kismamák, hogy vagytok? 😊
2017. ápr. 10. 23:35

Sziasztok!

Velünk minden rendben,végre pihenhetek mert szombaton befejeztem a munkát.

Ma voltam vérvételen,május 2-an pedig "randi" a szülésznővel.Velem kb ennyi :)

Többiek?

568. Amisu88
2017. ápr. 10. 18:26

Sziasztok Lányok!

Hogy vagytok?

Nagy a csend... 😀

Remélem mindenkivel rendben van minden!

567. Kormi1985 (válaszként erre: 566. - 33902c592c)
2017. ápr. 7. 07:37
De jó, örülök hogy minden ok! :-)
2017. ápr. 6. 21:27

Ma voltunk ultrahangon. 😍 4 cm a kis Ficanka. 10 hetes 1 napos de 11 hetesnek felel meg. Elore jott a szules datuma 10.27.-re az uh alapjan.

Össze vissza mocorgott, kalimpalt a kis kezeivel es labacskaival.

A doki mindent rendben talált. 💗

2017. ápr. 6. 14:25

Hajlamos vagyok elfelejteni, hogy nem csak Magyarországról vagyunk itt a Hoxán... :-D


Ahogy látom mindenhol másképp megy, de én még így is örülök, ha fizetni is kellett érte, mert fantasztikus és megható élmény volt! :-)

2017. ápr. 5. 22:57
Itt Ausztriában nem ilyen. Egészségpénztáros dokihoz járok, még szívhangot sem hallhattunk. De babamozit szeretnénk mindenképpen később :)
563. Mara0503 (válaszként erre: 562. - Kormi1985)
2017. ápr. 5. 21:08
Itt Franciaorszagban ilyen a kórházban.Benne van a biztosításban.Es terhesség alatt bármilyen vizsgálat, ultrahang,akár 4D-s,visszafizetik az árát.Jo lenne ha otthon is így lenne 😐
562. Kormi1985 (válaszként erre: 561. - Amisu88)
2017. ápr. 5. 17:02

Ti hol voltatok??

Én a Margit kórházba tartozom, ott voltam uh-n. Ott úgy volt a 3D-s uh, hogy egy szobában volt egy ágy mellette a gép és velem szemben ahogy feküdtem egy nagy tv és azon végig láttam mindent! Mondjuk ez fizetős, de megérte minden forintját! Láttam végig mindent, a párom mellettem guggolt fogta a kezem, meg simogatott közben, a végén meg kaptunk egy cd-t a képekkel, egy dvd-t a teljes vizsgálat felvételével, rajta a szívhanggal, 3 pici fekete-fehér 2D-s képet és egy nagyobb színes 3D-s képet! :-)

A kövi is ilyen lesz! Ez most 16.900 volt a kombinált tesztes vérvizsgálat miatt, a kövi meg 12.000 lesz, de ugyan így kapunk képet, dvd-t...

561. Amisu88 (válaszként erre: 560. - Kormi1985)
2017. ápr. 5. 15:01

Köszönöm!

Tényleg? De jó 😀

Azért szerintem néhány napot még biztos fog változni a végéig a dátum, de nem is az a lényeg. 😀

Olyan jó érzés volt ultrahang közben a párom arcát látni, ha már a monitort nem láthattam. Végig mosolyogta. Ez nagy élmény volt. Utána azért az orvos nekem is megmutatta, hogy hogy mozog a kis babóm. 😀

560. Kormi1985 (válaszként erre: 559. - Amisu88)
2017. ápr. 5. 14:38

:-) Remek hírek!! Örülök!!


Akkor ugyan arra a napra vagyunk kiírva!! :-D

559. Amisu88
2017. ápr. 5. 14:23

Sziasztok! Ma nekünk is megvolt a genetikai ultrahang.

Szerencsére minden rendben, viszont az ultrahang szerint már 13 hetesnek felel pedig csak ma töltöttük a 12. hetet.

Így előrébb jött a szülés időpontja is okt 10-re. 😀

Képet sajnos nem kaptunk. 😐

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook