Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017 októberi babák fórum

2017 októberi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2017. máj. 17. 17:50

Jaj... szurkolok hogy minden rendben legyen!!

Nekem is vizsgálták a méhszájat,szerencsére rendben van.

Levették a vért hétfőn a kromoszóma vizsgálatra,ha szerencsém van péntekre meglesz az eredmény.Csinalt a doki ultrahangot is,de nem látszott hogy fiú vagy lány,mert keresztben voltak a lábai 😙 😍💕

647. Kriszti 86 (válaszként erre: 645. - 33902c592c)
2017. máj. 17. 15:17
Jaj.. Mi történt? Hogy derült egyáltalán ki, hogy nyitva van??
646. főnix01 (válaszként erre: 645. - 33902c592c)
2017. máj. 17. 12:40
Kívánom, hogy minél elöbb rendben gyere! Biztos, hogy minden rendben lesz Veled és a Babócával is! Próbálj meg ne idegeskedni.
645. 33902c592c (válaszként erre: 642. - Főnix01)
2017. máj. 17. 11:55
En korhazban. Hetfo este ota. 1 ujjnyira nyitva a kulso mehszajam. Ma vagyok 16 hetes. Dokim ma fog megvizsgalni hogy hogyan tovabb, de most szigoru fekves, sok magnezium.
644. Kormi1985 (válaszként erre: 642. - Főnix01)
2017. máj. 17. 10:10

Jól vagyok bár a kajálásra figyelnem kell, mert jól esik de kisebb adagokat szabadna csak mert utána úgy érzem majd kidurranok... többször kicsit szabad csak ennem! Szerencsére idáig a sav elkerült (kopp-kopp).

Annyira nincsenek falási rohamaim, egyenlőre nem is eszek többet szerencsére mint előtte, bár fagyit minden pillanatban és minden mennyiségben meg tudok enni! :-D

643. Sisko
2017. máj. 16. 18:39
Én vettem egy 4.4 kl dinnyét a lidl ben tegnap délután.egy nap alatt megettem.😀😝
2017. máj. 16. 18:01

Ki hogy érzi magát?

Ha leszámítom a nehézlégzést és hogy fáj a hátam felső fele, akkor minden :D nektek is jó étvágyatok van? Egész nap tudnék enni bármit, és nem tudok nemet mondani, pedig korábban, mikor diétáztam, olyan egyszerű volt...

2017. máj. 12. 21:52

Én csak Franciaországot tudom mondani,itt van orvos plusz szülésznő is.Az orvossal csak az ultrahangon találkozok,a szülésznővel minden hónapban.A szülésnél is a szülésznő van jelen,a doki nincs.

Amúgy hogy vagytok?Én holnap leszek pont 18 hetes,a pocakom kb. két hét alatt látványosan sokat nőtt 😊

Hétfőn megyek a kromoszóma vizsgálatra.

Néha még most is fájdogál a hasam,főleg a petefészkem hol a bal,hol a jobb oldalon.Amugy jól vagyunk 😊

2017. máj. 12. 21:01

Hol van mindenki? :O

Nálunk kórházat kell választani, orvost nem.

2017. máj. 9. 14:17
Én arra lenné kíváncsi, hogy ki fogad dokit és/vagy szülésznőt?
638. Kormi1985 (válaszként erre: 627. - Főnix01)
2017. máj. 9. 14:17

Én a közigazgatásban dolgozom irodán, az idő nagy részében gép előtt ülök, néha kell csak sétálgatni!


Nem tudom még meddig akarok dolgozni, ha minden ok és bírom akkor szerintem szeptember eleje.


Szülés-felkészítőre szerintem majd mi is elmegyünk, körbevisznek a szülőszobákban, meg elmondanak mindent... az már jó ha nem egy vadidegen helyre kell menni ahol azt sem tudod merre az előre...


Kicsit tartok tőle, hogy milyen lesz a kórházban, mert szerencsére eddig soha nem kellett befeküdnöm semmi miatt, nem tudom hogy fogom bírni a zajokat meg az idegeneket...

637. főnix01 (válaszként erre: 636. - 33902c592c)
2017. máj. 8. 17:52

Szió!

Sajnálom, mert ez nagyon vacak. Mindenhol azt olvasom, hogy pihenjen annyit a kismama, amennyire szüksége van, de ezt nem lehet megtenni munka mellett :( meg nálad most rengeteg a teendő.

Személy szerint nagyon nehezen bírom. Ma már fulladok, és még mindig nem jött meg a tb kártyám, anélkül nem mehetek orvoshoz. És nincsen senki a helyemre :( nem tudom, mit tegyek, de egyszerűen nem bírom már :'(

2017. máj. 8. 13:57

Ti hogy birjatok a munkat?

En az utobbi napokban teljesen kivagyok. Munka utan hazaesek es elalszok a kanapen. Még hetvegen is nagyon faradt leszek delutanra. Raadasul suliba is jarok es most kezdodik a vizsgaidoszak. Majusban vege de most nagyon sokat kell tanulni. Juli elejeig probaidos vagyok es felek tappenzre menni de en nagyon nehezen birom a 8ora munkat. Ferjemnek nem is merem megemliteni. :( Raadasul aruljuk a lakast jonnek mindig megnezni es takaritok is sokat meg a főzés stb. Teljesen kimerulok ugy erzem. Ti hogy vagytok ezzel?

2017. máj. 5. 16:43
Én gyesen vagyok, így nem megyek vissza dolgozni (kb 3 hét lenne a szülésig), de a kislányommal ahogy kiderült hogy jön nem dolgozhattam tovább. (Eljöttem szabira, 2 nap múlva kiderült hogy érkezik) Amúgy koraszülött intenzíven dolgoztam a várandóság előtt.
2017. máj. 5. 13:01
Én ügyintéző vagyok egy irodában. Most 14 hetes vagyok. En nem szerstnék vègigbdolgozni de majd meglátjuk. Sajnos nekem hatarozott a szerzim. Oktober elejen vege de szeretnek jo munkaero lenni hogybhatarozatlanra meghosszabbitsak. A szerzim ugybvan hogy ha nem kapok rola ertesitest h lejart akkor automatikusan meghosszabbodik. szoval szeretnem ameddig birom hogy ne szuntessek meg.
2017. máj. 5. 08:59
És a többiek?
632. Sisko
2017. máj. 4. 18:38
Szerintem ki meddig szeretne saját döntése.Én a vendéglátásban a balaton parton dolgozom 17.hét végéig /3nap még😝/nem fogok nyáron futkosni 9 óra talpalás már most megérzem,hogy fájnak a lábaim és nem pihenek eleget.Ha meg beválalom és a nyár kellös közepén történik nem lesz senki a helyemre.
631. főnix01 (válaszként erre: 630. - Amisu88)
2017. máj. 4. 17:37

14. hét közepén :)

A férjem szeretné, ha 5. maximum 6. hónapig dolgozzak. Főleg most, hogy van egy kis próblémám, ami orvosholható könnyen, de neki nem egyszerű látnia. Egyre nehezebben kapok levegőt és lejárt a betegbiztosítós kártyám :( majd csak jövőhéten kapom meg, legalábbis remélem nem kell többet várni.

Akkor megértesz, köszönöm, ez jól esik :)

630. Amisu88
2017. máj. 4. 17:23

Volt egy sejtésem, hogy azért mert nem Magyarországon vagy, de nem voltam biztos benne. 😀

Hát őszintén, nem irigyellek, igazán megértem, hogy szeretnél Te is felkészülni, lelkiekben meg mindenhogy.Most hány hetes is vagy? 😀

629. főnix01 (válaszként erre: 628. - Amisu88)
2017. máj. 4. 16:58
Ausztriában úgy vannak vele, ha jól van a mama, akkor dolgozzon a végéig. Nehéz itt kiirattatni magamat, de állítólag privát orvosnál könnyebb. Jövőhéten kérek időpontot tőle, de más okból, de átigazolok hozzá.
628. Amisu88 (válaszként erre: 627. - Főnix01)
2017. máj. 4. 16:44

Szia! Én kereskedelemben dolgozom, minőségbiztosítási területen.

A 24. hét végéig fogok dolgozni, már meg is beszéltem a dokival, most vagyok 16 hetes. Utána már a babaholmik beszerzésével, a lakás felkészítésével akarok csak foglalkozni, meg persze pihenni. 😀

Neked miért kell a 32. hétig dolgoznod? ☺

2017. máj. 4. 15:29

Egy kis közvélemény-kutatás: ki mit dolgozik és meddig szeretne dolgozni?

Dilemmában vagyok. Minden rendben van egészségileg. Hivatalosan a 32. hétig kell dolgozzak. Konyhán vagyok, cukrász. 21. héttől négy órát állhatok és négy órát kell ülve dolgoznom. Lehet én vagyok eltévedve, de szeretnék szülés-felkészítőre elmenni, szeretnék lelkiekben felkészülni a baba érkezésére. Érdekel hogy ki mit gondol a saját hekyzetéről?

2017. máj. 4. 00:14
Én ma megyek este a dokimhoz. Remelem ultrahangot is csinál. De ha nem akkor az se gond mert megyek szombaton az RMC-be. Sajnos multjor elfelejtettek videot rogziteni es azt fogjak potolni. Csak örülnék ha a dokim is megnézné a nemét, hogy ő is kislánynak látja e. De majd az RMC-ben is megegyszer rakerdezek.
2017. máj. 3. 13:58
én majd csak 25.-én megyek a következő uh-ra, de ma hogy voltam vese uh-n rendes volt a doktornő, rápillantott a picurira is, ép focizott a kis drága :-D
2017. máj. 3. 10:04
1,8 volt a nyaki redö. Vért nem vett. MOndtam neki a nehéz légzést, elküldött a háziorvoshoz. Nem kaptam meg még az új betegbiztosító kártyámat, ez meg lejárt, ami most van, így jövöhétig várnom kell.
623. Kormi1985 (válaszként erre: 622. - Főnix01)
2017. máj. 3. 09:15

Nekem azt mondta a szonográfus, hogy érdemes előtte egy kis csokit enni, akkor sokkal aktívabbak! :-D


Mi eleve úgy mentünk a 12. heti uh-ra, hogy kombinált tesztet csináltak, megnézte a doki a nyaki redőt és vért is vettek...


Nem tudom a sima uh-n mit néznek...

2017. máj. 3. 07:45

Sziasztok!


Tegnap voltam uh-n. MInden rendben van. 7,9 cm a picike. ès meg sem moccant végig :( a doki piszkálta, akkor picit megmozdult, de utána megint nem. Oldalról láttuk. A dokira úgy kellett rászólni, hogy esetleg megnézné-e a nyaki redöjét is... Úgyhogy ma kérek a privát orvosnál idöpontot, az ö véleménye is érdekelne meg vannak még kérdéseim.

Ki hogy van?

2017. máj. 2. 18:24
Hétvégén éreztem a kis cukikámat! 😍 Meg tegnap is. Hatra voltam dolve a kanapen es akkor ereztem ilyen rangatozast meg mostoszkalast. ❤ Fantasztikus volt 😊
620. Kormi1985 (válaszként erre: 617. - Mara0503)
2017. máj. 2. 10:15

Igazad lehet, csak én hívom rúgásnak...

De amúgy amikor az ultrahangon voltunk csinált olyat a pindur, hogy tisztára kinyújtotta a lábát, lehet hogy most is ilyesmit csinál, ezt hívom én rúgásnak! :-D

2017. máj. 1. 20:58

én is érzem a babám.Igaz a 4. emiatt tudom mire számítsak mégis más.


Általában 9 és 11 fele illetve délután 3 kor aktív a picúr...igazából ez vicces de ahhoz hasonló érzés mint amikor az egérkém rohangált a tenyeremben...nah ilyen motoszkálás van a pocimban:)

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook