Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Alakreform Rubint Rékával! Edzés, ötletek, tanácsok... fórum

Alakreform Rubint Rékával! Edzés, ötletek, tanácsok... (beszélgetős fórum)


2017. jún. 12. 16:01
Uh Réka gyakorlatait megválogatom, de összességében szerintem használ. Bár Norbi kick box edzése nálam 1 után láthatóbb eredményt hozott, mint Rékáé, ha mozogsz valamit szerintem már jó úton haladsz a fogyásban.:)
7. pieta4 (válaszként erre: 6. - Melike8303)
2017. febr. 11. 19:46

Igazán szép eredményt tényleg csak a helyes táplálkozással együtt lehet elérni.

De ha nem zabálsz, nem vagy túlsúlyos stb, akkor anélkül is formálódni fogsz, hogy szigorúan figyelnél az étkezésre.

2017. febr. 11. 16:25
Péntek Enikő tornáit is csinálom, szerintem szuper az is. Engem Réka indított el a mozgásban, ő szerettette meg velem 2009 ben. Sokat fogytam és formálódtam vele. Azt hozzá kell tennem, hogy csakis úgy működik a dolog, ha a táplálkozásra is figyelünk!! Mozoghatunk mi bárkire bármennyit, ha nem figyelünk az étkezésre...
2017. febr. 11. 08:48

Nekem használt és szép eredményt értem el vele popsiszinten.

Érdemes mások edzéseit is kipróbálni.

Én leragadtam Rékánál egy időben, s neki is csak ugyanannál a gyakorlatsoránál. Aztán csináltam egy tornát popsira Péntek Enikővel.

Hiába volt edzesben az említett testrész, éreztem a hatást, mivel más irányú mozgásokat végeztem.

4. Hedi13 (válaszként erre: 3. - Melike8303)
2017. febr. 10. 15:41
Hát, vannak sokkal hatékonyabbak is. Pl. Péntek Enikő. Pár alkalom után már látszik az eredmény, változatos, nem térdgyilkos és nem unalmas huhogás.
2017. febr. 8. 16:29
Ok, tegyük félre, hogy milyenek, de attól a tornàk még szuperek.
2017. febr. 8. 16:26
Szerintem nem véletlen, hogy behaltak...
2017. febr. 8. 15:49

Sziasztok!


Az összes Réka fórum behalt. Gondoltam indítok egy újat, hátha van még itt lelkes alakreformos. Én nemrég kezdtem újra, mindig vissza-visszatérek Rékához, olyan lendületet tud adni és most szeretnék kitartó lenni. Gyertek, beszélgessünk, lelkesítsük egymást!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook