Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯
591852. Eve17
2021. dec. 2. 20:51

Sziasztok! Nagyon tanácstalan vagyok, segítséget szeretnék kérni tőletek!

Több orvosnál voltam a közelmúltban konzultáción. A legjobban a 430cc tetszett. Súrolja a határt, nem tudtam eldönteni, mi legyen. Lehet, hogy kicsit nagy és elég lenne a 400 körüli.

Három dokinál tapasztalt dolgok:

-Az első doki azt mondta, hogy ez a maximum, amit javasol (430),

-A második doki 380-at javasolt, és azt mondta, hogy maximum a 430-at vállalja, attól nagyobbat már nem, mert nagyon sok.

-A harmadik doki pedig azt mondta, hogy 355 a maximum, amit hajlandó berakni nekem.

Kevésnek érzem, de lehet, hogy ő jobban látja ezt. Esetleg valaki beengedne a naplójába, aki hasonló méretet kapott? 325-től 430-ig szívesen megnézek bármit. Tanácsot is szívesen fogadok, ha csak annyival tudtok segíteni. Privátban leírhatok több infót is, ide nem szeretnék többet. Köszönöm!

591851. Hayek (válaszként erre: 591849. - Keira777)
2021. dec. 2. 20:35
Bár kérted, hogy Triumphot ne ajánljunk, azért halkan megkérdezem, hogy próbáltad a Soft touch melltartóját? Isteni!!! Tökéletesen tart, minden mentes és csodaszép dekoltázst csinál. Nekem ezek a legfontosabb kritériumok. Ja!!! És nagyon tartós. Nem nyúlik ki a használat során. Napi szinten használom egy éve, gépben mosom és hibátlan. Bocsi, de ha neked nem is, talán másnak beválik... Amúgy nem kapok jutalékot😉😉😉
591850. Hayek (válaszként erre: 591840. - Szemcsó)
2021. dec. 2. 20:29
Nekem azt mondták, hogy jó, hogy jeleztem, mert akkor oldalról is csinálnak felvételt (az árnyékolás miatt jobb így)
591849. Keira777
2021. dec. 2. 07:48

Melltarto valasztasban tudok segiteni?


A 6. het utan ki mit hord? Az en dokim azt mondta, h a 6. het utan barmit lehet…

En regen is foleg sportmelltattot hordtam… szoval eleg ez? De a Triumph-ot ne is ajanlgassatok, mert nekem az nagyon nrm tetszik, arra tuti nem adok ki ennyi penzt…


Vagy erdemes beruhazni 2. fazisos kompressziosra? Pl. Maam (2.fázis) vagy a Medic Bra-nak neztem az elol kapcsos, csipkes melltartoit…


3. fazisos kompressziosat mar vettem a Budagyongyeben, nagyon kenyelmesek, de nem erzem ugy, h nagyon tartananak… (a naplomban a fekete csipkes az az) Sztem egy sportmelltrto is jobban tart azoknal…

591848. Keira777 (válaszként erre: 591837. - Lemoncake)
2021. dec. 2. 07:35

En csak Sebestyen doktornonel voltam konzin, szoval csak rola tudok nyilatkozni… En az o munkaibol vittrm fotokat az elso konzira, a facebook csopibol mentegettem le.

De a 2. konzira o kerte, h kuld nekem fotokat (vagy 5-600at kuldtek), es valogassam le, h nekem mi tetszik, 10 kepet ami nagyon es 10et ami majdnem.. vegul en valasztottam meg 10et, amilyet nagyon nem akartam… ezekbol latnia kell egy dokinak, h mit szeretnel valojaban…

591847. Keira777 (válaszként erre: 591836. - Jingitáá)
2021. dec. 2. 07:29

Igen, az aranyok a legfontosabbak ☺️

Illetve a mellkas szelessege… nekem ott rontotta el az elso dokim (vagyis nekem azert nem tetszett), mert nem tett be eleg szeles, a mellkasomhoz megfelelo meretet… erre sokan most sem figyelnek, 10-15 eve meg plane nem 🙄


Nekem most 560as magas polytech implant lett beteve ☺️ Az egy merettel nagyobb, vagyis ugyanilyen szeles, csak extra magas impli a polytechnel 675 lett volna… nagyon soknak ereztem ezt a 115 cm3 kulonbseget, nem mertem bevallani a nagyobbat…


182 cm vagyok 64-68 kilo kozott ingadozok, magamon ugy latom, h kicsi, de ha lefotozom, akkor meg hatalmasnak latom 🙈☺️


Valojaban nem akartam, h valtozzon a melltartomeretem, az eddigi 450essel is 75-80/DD-E melltarto kellett, es ennel nagyobbat mar nem akartam es kulonben sem akartam megint kidobni az osszeset 🙈☺️

591846. jooeva (válaszként erre: 591844. - Feherkira)
2021. dec. 2. 06:09
Nekem is az van.
591845. Pötyi73 (válaszként erre: 591844. - Feherkira)
2021. dec. 2. 05:41
Szia, nekem az van. Először microthan (PU bevonatú) volt, amit később texturált felületűre cseréltek.
591844. feherkira
2021. dec. 1. 23:49
Sziasztok! Van valakinek Replicon polytech implantatuma? Ez kerek alapu, csepp projekcioval.
591843. Beu23
2021. dec. 1. 19:43

Hát.nekem.egyértelmű volt h nincs 😂


amugy uh előtt kérdezték.

591842. Macaron (válaszként erre: 591840. - Szemcsó)
2021. dec. 1. 19:38
Nem tudok róla, hogy kellene. Én nem szóltam. Utána meg úgyis kiderül. 🤣
591841. Lemoncake (válaszként erre: 591838. - Beu23)
2021. dec. 1. 17:15
Én is természetesebbeket szeretnék, ezen én is meg szoktam lepődni akik lufira vágynak, de hát ízlesek és pofonok :D
591840. szemcsó
2021. dec. 1. 15:38
Lányok tüdőszűrés előtt jelezni kell h implink van?🤔
591839. Beu23 (válaszként erre: 591836. - Jingitáá)
2021. nov. 30. 21:09
en egyet facen lattam az Kovacs cici volt es tényleg aranytalan nagy lett.
591838. Beu23 (válaszként erre: 591837. - Lemoncake)
2021. nov. 30. 21:07

Szia.


köszönöm szépen. En is láttam tőle egy orvosilag szépen megcsinált viszont méretet nem eltalalt mellet. Azt gondolom ezeket a paciensek kértek. amugye pont a face csoportban lattam egy 500as meretet ami miatt a kisebbet valasztottam. na az tenyleg lufi volt igaz a lany is nagyon vékony volt.


en nem mutattam képet bár vittem magammal de végül meg se mutattam 😂 mert a másik két konzi soran elsőnek mutattam képet és az alapjan mondtak a meretet. most viszont mondtam a dokinak h rabizom mit mondd. es ez lett belőle. 😀

591837. Lemoncake (válaszként erre: 591831. - Beu23)
2021. nov. 30. 20:11

Sziasztok!


Beu, nagyon szépek lettek!

Most fogok időpontot egyeztetni implantcserere Papnal és ahogy nézegettem a naplókat elbizonytalanodtam, de a tied nagyon feldobott. Nagyon szimpatikus volt, meg sokkal precizebbnek tűnt a konzultáción, mint a többi doki, de azért láttam tőle munkákat amik nem kifejezetten tetszettek.. Így eléggé megijedtem most, hogy tényleg szükségem vane a cserere,annyira félek hogy megint kiadok egy rakat pénzt és mi van ha rosszabb lesz..

Ti esetleg próbáltatok képeket mutatni a dokinak előtte hogy milyet szeretnétek és hogy mennyire valószínű, hogy olyan lesz, vagy felesleges?

591836. Jingitáá (válaszként erre: 591821. - Keira777)
2021. nov. 30. 19:32

Neked hányas implantod van?

Én 11 éve is kicsinek láttam az enyémeket, pedig nem volt kicsi a nullához képest😌

Hozzá szokik a szemünk, mindegy milyen a méret, én nem nagyon olvastam olyat, hogy valaki azt irta, kár, hogy ilyen nagy lett😊

Sokat számit, magasság súly, széles váll stb....

Van, hogy a 250 is nagyot mutatt, és van akin az 500 is elveszik...

Én 165cm vagyok, 53kg ,75 melltartokat hordok

591835. Pink (válaszként erre: 591834. - Pötyi73)
2021. nov. 30. 19:27
Azta.. hát igen...itt nem nagyon vállalnak garanciát, felelősséget...vicc amúgy ... illetve felháborító.....én is otthagytam már egy kisebb vagyont mostmár nagyon remélem hogy olyan lesz amilyennek lennie kell.....mert nincs több pénzem és nem is erre akarom költeni.... Magyarország mindenben alul van sajnos ....🙄🙄
591834. Pötyi73 (válaszként erre: 591826. - Verucicc85)
2021. nov. 30. 18:50

Hát, röviden: Amerikában jobbak a plasztikai sebészek, sokkal jobban odafigyelnek, igényesebbek a munkájukra, már csak azért is, mert tudják, hogy a váróban ülő tíz emberből legalább egy ügyvéd, aki lasszóval gyűjti a kicsit is elégedetlen pácienseket. Ezért kint nagyon ügyelnek rá, hogy az a cici úgy álljon, ahogy kell, a bimbók egy szintben legyenek, az eredmény esztétikus legyen.

Magyarországon még az a fő szempont, hogy minél nagyobb legyen, betesszük valahogy, aztán valahogy majd kinéz. Az anfő védekezés, hogy hozott anyagból dolgoznak, ami egy plasztikai sebésztől teljesen elfogadhatatlan és nevetséges érvelés. Ha a páciens 40 kiló, de ezres impliket kér, beteszik, aztán utólag őrá mutogatnak. Amerikában eleve nem nagyon tesznek be 300cc-nél nagyobb implantátumot. Persze van rá példa, de nem jellemző. És egy 250-270cc-s implant kb nulla eséllyel fog lecsúszni vagy tokzsugorosodni.

591833. Pötyi73 (válaszként erre: 591826. - Verucicc85)
2021. nov. 30. 18:38
PU bevonatos implantom volt, gond nélkül kivették 🙂
591832. Beu23
2021. nov. 30. 17:46
Jobbulást neked, én is néha kohintek meg folyik kicsit az orrom
591831. Beu23
2021. nov. 30. 17:45
sziasztok. új bejegyzés képpel.
591830. Pink (válaszként erre: 591829. - Macaron)
2021. nov. 30. 17:02
Soha jobbkor ez a nyavalya 😀😀🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ köszönöm szépen puszillak 🙃😘
591829. Macaron (válaszként erre: 591828. - Pink)
2021. nov. 30. 16:50

Szia!

Nyugi, én 3 héttel a műtét után konkrétan covidos voltam. 😒 Utána követte 4 hét köhögés. Nem volt gond.

Ne aggódj! De azért vigyázz és kúráld magad! Jobbulást! 😊😉

591828. Pink
2021. nov. 30. 14:16
Sziasztok csajok 😊 mellplasztikám volt 3 hete felvarrás bimbó korrekcióval minden.....megvagyok fázva köhögök mint az állat (remélem nem covid szar) 🙄🤮 💩 nyugtassatok meg,hogy nem árt ez a qrva köhögés az ikreknek?! De mondjuk műtét után is köhögtem,mint a barom az intubálás miatt 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😀😀😀 köszönöm puszi mindenkinek vigyázzatok magatokra 🍀🤞🙃❤️
591827. csincslilla
2021. nov. 29. 10:19
Én úgy tudom, hogy pl Franciaországban csak sima felszínűket helyeznek be.
591826. verucicc85
2021. nov. 29. 10:13

Köszi a válaszokat, annak is próbáltam utánakeresni, hogy miért preferálják Amerikában a sima felületűt, de nem találtam infokat. 😕

A PU habos megoldás tetszett volna, de arról meg azt olvastam, hogy úgy összenő a szövetekkel, hogy ha cserére kerül a sor problémás lesz kivenni.. pedig minden eddigi implantátum közül állítólag annál a legalacsonyabb (gyakorlatilag 0) a tokzsugorodás lehetősége.

Olyan nehéz kérdés ez.. vannak melleim, B kosaras vagyok, de annyira szeretnék hatalmas, gyönyörű ciciket..

591825. Macaron (válaszként erre: 591823. - Verucicc85)
2021. nov. 29. 08:54

Szia!

Ez pont olyan, hogy nyilván fogsz hallani pozitív és negatív véleményeket is. Van aki imádja és bánja, hogy nem csináltatta meg hamarabb, van aki kiveteti, mert nem szereti. Mondjuk én az utóbbit láttam kevesebbet.

Mostanában a félig izom alá tevés (dual plane) a leggyakoribb. Kevésbé fájdalmas, mint teljesen izom alá, viszont tartósabb hosszú távon, mint mirigy alá.

A sima felületűt én is elfelejteném. Bár Amerikában azt tesznek még most is a legtöbbet. A sóoldatos baromi kemény és szerintem nagyon kényelmetlen lehet. A kohezív gélek pont ezért jók, mert elvileg nem szivárog ki szakadás esetén se.

Ahogy Pötyi is írta, ez nem egy olyan dolog, amit egyszer csináltat az ember. Cserélni kell majd. Ha van állományod, elképzelhető, hogy lecsúszik az implantról. Kérdés,h mennyire erősek a szöveteid. Ha nincs állományod, akkor pedig ripplinges lehet. Ennek tudatában kell ebbe belevágni.

Én tavaly úgy gondolkodtam,hogy természetes, alkatomhoz illő ciciket szeretnék. Nem a legnagyobb méretet kértem. Könnyen fel is épültem így, szép is lett és kényelmes is. Simán fekszem hason. Mondjuk én eleve puhább implit kaptam. Egész természetes a hatása. 🥰 Most lesz 9 hónapos. 2 gyerkőc után vágtam bele. Én nagyon szeretem őket. Az elejétől kezdve olyan volt, mintha mindig is hozzám tartoztak volna. De sokan megszenvedik az elejét. Bele kell kalkulálni.

591824. Pötyi73 (válaszként erre: 591823. - Verucicc85)
2021. nov. 29. 08:41

A sima felületűvel nem csak a tokzsugor a nagy probléma, hanem a lecsúszás is.

A texturált nem karcolgatja a szöveteket, ez egy tévhit, hanem pár hónap alatt összeépül a tokkal és onnantól stabilan egyhelyben marad. Orvosi célú implantátumokra (pl pacemaker) is tesznek érdesítő anyagot, hogy beültetés után ne csússzon el, ez egy bevett dolog, lényegében veszélytelen.

A sóoldatos implant természetellenes úgy viselésre, mint tapintásra, és sokkal sérülékenyebb, mint a szilikonos.

Minden implantot cserélni kell 10-15 év viselés után, ezért ha találsz olyat, aki ennél régebb óta viseli ugyanazt az implantot, ne fogadj el tőle tanácsot 😉

Az implant nem egy egyszeri kiadás, ezt fontos szem előtt tartani.

591823. verucicc85
2021. nov. 28. 21:20

Sziasztok. Az egész fórumot szinte végigolvastam, nagyon tanácstalan vagyok. Szeretnék nagy melleket, de nem minden áron.. egyre többet olvasok a BII-ről, nagyon félek emiatt a szilikonpárnáktól.. a tokzsugorodás a másik. Nem szeretném izom alá, mert nincs segítségem és 2 hétnél több szabi szóba sem jöhet, utána meg azért viszonylag nehéz dolgokat kéne emelgetnem és napi 8 órát rohangálni, ami esélytelen egy izom alattival.. (pincérnő vagyok)

A sóval töltött implantátum totál kiment a divatból (most a Mentor kezdte el újra gyártani) ugyanakkor azért van előnye, mert ha gáz van és kiszakad, nem landol káros szilikon a szöveteim között illetve azonnal látható ha gàz van. Mellesleg a vágást is meg tudják oldani egy 1,5-2cm-es heggel. Viszont sima felületű, ami gyakran okoz tokzsugorodást főleg mirigy alatt..

A texturált implantátumok az állandó karcolgatások miatt állandó immunreakciókat váltanak ki, ami egy idő után súlyos komplikációkhoz vezethet..

Gondolkodtam a saját zsíron is, de az sem jó, mert olyan fantasztikus nagy ciciket nem csinál..



Olyan vélemények érdekelnének, akiknek már régóta bent van az implantátum és nem szorultak még cserére, nincs semmi egészségügyi bajuk, és esetleg jó lenne olyanoktól is véleményeket olvasni, akiknek mirigy alatt van az implantátum illetve sima felületű.. Kinek volt már tokzsugorodása?? És mennyi idő után?

❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook