Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
592572. Csildiko35
2022. szept. 13. 21:06

Sziasztok😘

Egy hetes (varrás+implant) műtött cicis vagyok.

A kérdésem, normálisan hogy feszül, nyilal, bal oldalon érzékeny a mell. Néha olyan mintha el lenne zsibbadva.

A gézlap cserénél van hogy vérzik 🥴kezdek begolyózni help

592571. IßyOO7
2022. szept. 13. 09:47
Sziasztok! :-) Ezer éve nem jártam itt!Csajok van-e valaki akinek Kárász Róbert műtötte a cickóit?Én egy implant cserére és egy orrműtétre szeretnék hozzá menni és egy kalap alatt el szeretném intézni.Van-e valamelyikőtöknek ilyen kombinált műtéttel kapcsolatosan tapasztalata?
592570. acnobrab
2022. szept. 12. 17:30

Sziasztok, Dr.Pataki Gergelyhez próbáltam időpontot kérni, de emailben kérnek fényképet, kicsit meghökkentem ezen...még ha egy fülről lenne szó, de mellekről emailben képet kérni? Előszűrés, hogy egyáltalán ki juthat be konzultációra? Másnak is volt ilyen, vagy ez új dolog? Nem szívesen küldök egy info@... címre képeket magamról, amit boldog boldogtalan láthat a dolgozók közül.

Más: Mit lehet tudni, milyen áron megy most a csak felvarrás? Tudom, minden eset egyedi, de mégis? Nagyon sok helyen már nincs publikus árlista, évekkel ezelőtti infóim vannak, és azóta millió fölötti árakról hallottam innen-onnan.

Üdv, B

592569. lilamila (válaszként erre: 592565. - 0210ab52c7)
2022. szept. 5. 03:54

Köszönöm hogy idöt szantal ram. Sokat szamit majd a döntesemben ;)

Amugy nekem 15 eves a mütetem es nekem sem ment lejjebb,viszont mostmar beferne egy nagyobb ami anno a feszes böröm miatt nem ment.

Mindenkepp tapasztalt dokit valasztok , az elsönel is az volt az elvem hogy ne legyen tul fiatal aki csak par mütetet vegzett eleteben. Viszont a tul idös sem nyerö mert ugye azert meg vissza kell jarni kontrollra rendszeresen.

592568. 0210ab52c7
2022. szept. 4. 16:02

Sziasztok!

Új bejegyzések a naplómban.


-Majdnem 3 éves 920 cc B-Lite cicik.

-2 hónapos nózi.

-Aktív sport és alak alakítás.


Ha valakit érdekel nézzen be.

592567. CsBia
2022. szept. 4. 12:30

Sziasztok!

Október 24-én lesz egy mellplasztikám,valamint kapok 270 cc-s implantatumokat is. Inkább izgatottság van bennem,mint félelem. De azért szívesen olvasok tapasztalatokat olyanoktól,akiknek volt felvarrás és implantatumokat is kapott. Úgy mentem oda,hogy inkább,ha a doki is jónak tartja akkor inkább legyen nagyobb implantatum csak ne kelljen sokat vágni,varrni. A hegesedéstől kicsit tartok…de a doki azt mondta,hogy szép eredményt csak akkor érünk el,ha felvarras is lesz. Nagyon gyenge a kötőszövetem is. Rábólintottam,bízom a szaktudásában. :)

De addig is nagyon nagyon megköszönöm,ha valaki tud nekem ilyen tapasztalatot írni.

Előre is köszönöm :)

592566. Yvette74
2022. aug. 30. 14:02

Sziasztok ! 15 éve volt mellnagyobbításom és cserére készülök. Szemhéjplasztikával egybekötve szeretném . Tudtok orvost ajánlani erre a kombinált műtétre ?

A Krasznai dokinál végzendő New Lift kezelésről van valakinek infója ?

592565. 0210ab52c7 (válaszként erre: 592564. - Lilamila)
2022. aug. 28. 06:59

Köszönöm szépen.

Három műtétem volt 3 különböző implanttal ezért hiteles véleményt tudok alkotni azt hiszem.

Nálam egyértelműen a B-Lite nyert.

920 as cickóknak súlya is van főleg ezért választottuk.

Hihetelen kényelmes pedig rengeteget sportolok nincsenek megkimélve. Semmiben nem akadályoz meg.

Megszoktam olyan mintha a sajátom lenne.

Szép a formája. Én nagyot kereket és dögöset akartam.

Az ég világon semmit nem ment lejebb. Ott van ahova rakta a dokikám őket.

Az orvosok nem szeretik ezt a fajtát mert nehéz vele bánni ezért csak olyan helyre menj aki tapasztalt.

592564. lilamila
2022. aug. 27. 03:59

Rózsásböbe , nagyon szep lett az orrod, es amugy dijazom ahogyan odafigyelsz magadra !le a kalappal! Picit vagyok csak fiatalabb mint te, de remelem sikerül nekem is majd olyan dögösen kinezni odebb ;)

Amugy a B-lite implik igy hordasban mennyivel különböznek a hagyomanyostol? Kiveve persze hogy könnyebb a sulyuk? Esetleg puhabbak, vagy te hogyan erzed?

592563. jooeva (válaszként erre: 592556. - Jucika33)
2022. aug. 26. 19:36

A galériás fotók általában műtét előtt és 6 héttel a műtét utáni állapotot mutatják.

A 6 hetes cicik még baromi sokat változnak, helyezkednek, puhulnak, hozzáidomulnak a testhez. Ezért lehet, hogy úgymond " művinek" tűnnek.

Ha beletekintést nyersz itteni mellplasztikás naplókba, akkor a zömében az első 3-6 hétben mindenkinek magasan vannak a cicik, kockák, formátlanok, egyik hamarabb bepuhul, míg a másik cici nem...

Egyénfüggő, hogy ki milyet kér avagy milyet szeretne. És a dokiknak is van egy "stílusuk", azaz formára, méretre...van akinek nem okoz gondot nagyobb méretet betenni, míg másik dokiknál 3-400cc a plafon, mert szerintük az ideális.

Fontos, hogy megtaláld azt a dokit, aki a Te álomcicidet tudja megalkotni.

De először magaddal kell tisztába lenni, hogy tényleg mire vágysz! Te és nem más, Te fogod viselni, Te fogsz együtt élni vele, ez egyedül a Te döntésednek kell, hogy legyen.

Nem attól fogsz pasit találni, hogy mellplasztikád volt. Viszont, ha gátlásokat okoz a melled mérete/formája, akkor az önbizalmadon sokat dobhat egy jól sikerült plasztika.

Nekem baromi sokat javított az életminőségemen, a saját magamhoz való viszonyomon, a lelki egyensúlyomon, a többi emberrel való kapcsolatomon, a kisugárzásomon.

592562. lilamila
2022. aug. 26. 15:53

Sziasztok !

15 ev utan cserelni szeretnek . A regi dokim sajni kiöregedett.

Tudja valaki hogy Krasznai doki dolgozik-e B-lite implantokkal?

Esetleg arlistaja is lenne valahol?vagy aki nala cicisedett, tudna arat mondani?

Aki Krasznai altal mütött, megmondana nekem kb mennyi a varakozasi idö mütetre?

Köszönöm szepen!

2022. aug. 26. 13:31

Sziasztok,


Kihez érdemes Pesten botoxra menni aki korrekt áron korrekt munkát végez? Köszönöm

592560. 0210ab52c7 (válaszként erre: 592559. - Matr Ica)
2022. aug. 25. 20:57

Köszönöm szépen 😍

Nekem is nagyon tetszik.

A fájdalom hááát..

A 3 mellműtéttel nem szenvedtem így meg.

Amíg nem szedték ki a tampont komolyan mondom kegyetlenűl fájt.

Azt az egy éjszakát nem felejtem el.

592559. Matr Ica
2022. aug. 25. 08:01

Most nezem a műtét utáni képeket,hát az is hihetetlen😐😑

Nekemis pont ilyen volt

Akkor megfogadtam hogybármennyire is elégedetlen leszek/lennék az új orrommal de ez volt az utolsó ilyen műtétem a tamponok kiszedéséig gyakorlatilag szenvedtem és ez a fájdalom örökösen bennemmarad szerintem

592558. Matr Ica
2022. aug. 25. 07:54
Rózsaböbe az orrod eszméletlen szép lett!!!hihetetlen.😲
592557. Matr Ica
2022. aug. 25. 07:52

Sziasztok.

Olyan régen voltam itt.Kaptam üzeneteket a hozzászólásaimra reagáltak és kerdeztek prívátban.

A bozzászólásaimat hol tudom visszanézni?

Régen tudtam de most sehogy nem találom.Köszönöm!🥰

592556. jucika33 (válaszként erre: 592555. - Jooeva)
2022. aug. 25. 04:24
Aha. Szóval létezik ilyen. Akkor keresek ilyen képet és megnézem. Köszi.
592555. jooeva (válaszként erre: 592554. - Jucika33)
2022. aug. 24. 06:07
Csepp/anatómiai implanttal és nem túl nagy cc-vel, felül izom alá, azaz dual techikával. Nekem 220cc van nulla alapra és szerintem totál természetesen néz ki. Ahogy kéred, úgy csinálja a doki, figyelembevéve az adottságaidat. Én természetes kis takarosat kértem, azt is kaptam. Imádom! Nekem van itt szerintem a legkisebb implantom.
592554. jucika33
2022. aug. 24. 04:28
Illetve még az a (laikus) kérdésem lenne, hogy megnéztem már vagy ezer előtte-utána képet és én egy olyat sem találok, ahol a "kész" mell ne dudorodna felül. Csináltak már valakinek olyat, ami teljesen természetesen néz ki? Vagyis nem feszül semmilyen irányból, nem dudorodik, csak természetes formája van? Milyen implantátummal lehet ezt elérni?
592553. Mancika09
2022. aug. 23. 20:37
Csajszikák! Segítséget kérek. Baráti körömben van egy pasi(férj), aki minden alkalommal cicimmel van elakadva. Egy-egy összejövetel alkalmával többször szóba hozza. Engem zavar. Hogyan tudnám finoman leszerelni?Kösziii🥰🥰🥰
592552. jucika33 (válaszként erre: 592551. - Animon)
2022. aug. 23. 08:08
Köszönöm szépen. Ha beengedsz a naplódba, biztosan segítene, kicsit tisztábban látnék. :-) A miértet még keresem...
592551. animon (válaszként erre: 592550. - Jucika33)
2022. aug. 23. 07:30

Szia!

Ha magad miatt nem csináltatnád meg, akkor más miatt végképp ne kezdj neki!

Először a “miértet” tisztázd magadban, utána jöhet a “hogyan”!

Szívesen beengedlek a naplómba, ha ezzel segítek abban, hogy lelkileg felkészülj és több rálátásod legyen, hogy mi hogy zajlik. De kérlek először tényleg gondolkozz el, hogy valóban szeretnéd-e és csakis magad miatt!!!!

592550. jucika33
2022. aug. 23. 07:06
Sziasztok! Erősen elgondolkodtam az utóbbi időben a mellplasztikán. Mennyi ideig tartott a műtét után a gyógyulás? Lehet ezt munkaidőben csináltatni, vagy inkább a nyári szünetben, mert több hét kell hozzá? Valójában nagyon félek tőle. Sok elrontott műtétről olvasok és nekem annyi pénzem nincs, hogy többször megcsináltassam. Illetve én nem látom magamat egyáltalán csúnyának sehol, így saját magamnak nem is csináltatnék semmit, de most, hogy 43 évesen újra a párkeresés útjára léptem, elbizonytalanodtam...Kihez érdemes menni Budapesten konzultációra? Kit ajánlotok?
592549. Ciculinó
2022. aug. 22. 22:57
Sziasztok!Én is vagy kivetetném vagy kisebbre cseréltetném. 350es van bent de folyton azt érzem h túl nagy. Bezzeg 10 éve mikor csinálták akkor azon agyaltam,h jó lenne még nagyobb😆Most már jó ideje úgy látom ,h nem kell ekkora cici. Vhogy kövérítí a felsőtestem.
592548. arzenik
2022. aug. 21. 13:08

Sziasztok!:)


Van esetleg, aki nagyobb implantrol kisebbre valtott?


395cc-rol valtanek 300cc korulire. Nagyon vekony, alacsony testalkatu vagyok, rajtam ez mar igen meretes, nem erzem magamenak. Mutetre mindenkepp sor kerulne tokzsugor miatt, igy akkor gondoltam most jott el az ideje a valtasnak.


Ilyenkor kell felvarras, van mar esetleg valami olyan technika, hogy ennek ne legyen kulso nyoma?( ujabb heg a meglevon kivul).


Koszonom a valaszokat!:)

592547. kira2424 (válaszként erre: 592540. - Tunde9119)
2022. aug. 19. 23:11
Mikor lesz?
592546. narem009
2022. aug. 19. 08:32

Sziasztok! Mell implantátum kivétel előtt állok. Újabb implantot nem akarok berakatni, csak felvarratni. Nem tudom melyik orvos jó felvarrásban, nem igazán lehet implant nélküli felvarrott mellekre vonatkozó képeket találni. Meg ugye az adott oldalakon nem dicsekednek a nem jól sikerült munkákkal. Az egyik plasztikás Face. csoportban javasolta egy kedves hölgy, hogy itt a hoxán informálódjak. Valami naplót emlegetett, ha csinálok én is egy naplót, akkor tudom megnézni ebben a témában mások naplóit, ahol sok kép is található. Nem igazán vagyok itt jártas, fogalmam sincs mi ennek a menete, ehhez szeretnék segítséget kérni.

Annyit még megemlítenék, hogy Jósvay doktornál voltam eddig konzultáción, van-e valakinek vele kapcsolatban mellfelvarras tapasztalata. Előre is köszönöm a segítséget.

592545. Bubus0 (válaszként erre: 592544. - AtomicBlonde)
2022. aug. 14. 17:05
Minden rendben lesz azzal is. Az igaz hogy nem gyógyulnak egyformán.😊
592544. AtomicBlonde (válaszként erre: 592543. - Bubus0)
2022. aug. 12. 19:58

Köszi :)

Közben a kontrollon kiderült, hogy a jobb mellem amire azt éreztem hogy gáz van vele mert puhább es rugalmasabb a normális és a bal nem gyógyul ugyanabban az ütemben.

592543. Bubus0 (válaszként erre: 592542. - AtomicBlonde)
2022. aug. 12. 12:27

Szia.

Szerintem várd meg a fél évet, az a biztos. De igazából 1 évig változhat, alakulhat.

❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook