Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Mellplasztika tapasztalatok (33. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

557941. vanda842018-01-01 21:54
Jovok, koszi :-)
(válasz VVAA 557939. hozzászólására)

557940. vanda842018-01-01 21:54
Ugy ertem, hogy mem terul el a cici szepen fekve,hanem csepp alaku marad, alul dudorosabb. De orulok, ha ez nem igy van.
(válasz kira2424 557937. hozzászólására)

557939. VVAA2018-01-01 21:15
Nekem is anatómiai implim van. Kopogj, nézd meg :)
(válasz vanda84 557935. hozzászólására)

557938. Zorra2018-01-01 21:07
Sziasztok! Van valaki aki úgy csináltatta meg a melleit ,higx kis gyerekei vannak? Hogy oldotta meg az első hetekbe az ellátàsàt? Nekem van egy 5 èves ès 10 hónapos.hamarossan műttenek, de aggodok, hogy latom el őket. Lesz segítsègem,de mègis

557937. kira24242018-01-01 21:02
Nekem az van. De nem hinném hogy hülye alakja van. Egyébként mit értesz alatta?
(válasz vanda84 557935. hozzászólására)

557936. TGNiko2018-01-01 20:49
Hajrá, Csudri! Drukkolok! :-)
(válasz csudri 557934. hozzászólására)

557935. vanda842018-01-01 20:48
Van a forumon olyan, aki Aki anatomiai implantatumot kapott? Azt szeretnem kerdezni, hogy haton fekve nem all fura alakban a cicije? En termeszetes format szeretnek majd, amit a dokik nagy resze szerint csepp alakkal lehet elerni, de olvastam olyat is, hogy mivel a csepp alak fekve is csepp marad, ezert ott nagyon "hulye" alaku lehet a cici...

557934. csudri2018-01-01 20:28
Dunaújvárosban műtenek, dr Mohamed Al Sheraji. Anyukám kollégája, nagyon szimpatikus, és anyunak is ő csinálta a hasplasztikáját, így nem töprengtem sokat
(válasz micike93 557931. hozzászólására)

557933. dike662018-01-01 19:46
Ugyan ezok a gondolatok jutottak eszembe amiket 8linda8 leírt.Inkább a méret miatt nem érzed elégedettnek magad.Hiszen írod,hogy most csak annyi a változás fent teltebb lett a cicid. Ha nagyobb méretet kaptál volna látványosabb lenne az összkép amire műtét előtt vágytál.Talán ezért nem tudsz megbarátkozni vele és van idegen érzesed,mert nem változott az a kép amit magadról elképzeltél a tükörben a műtét után.
(válasz Anamita03 557926. hozzászólására)

557932. Szasza952018-01-01 19:30
csináltam egy milyen volt,milyen lett montázst én is :)
és új kép a hegről,szerintem sokkal szebb már :)
boldog új évet lányok :)

557931. micike932018-01-01 18:35
Nagyon sok sikert :)
En is igy voltam 1000-rel nyomattam a c vitamint aztan a sok stressz miatt kijott a herpesz a szamon . Miert is ne :D de megmutottek es semmi bajom :) Minden oke :)
Ki fog muteni ?
(válasz csudri 557930. hozzászólására)

557930. csudri2018-01-01 18:25
Sziasztok! Teljesen új vagyok itt :-) 2 kisfiú anyukája vagyok, gyakorlatilag 2 szoptatás után tini méretű cicikkel :-) Sokat sportolok, na ez se volt kedvező hatással a ciciállománynak, teljesen elfogyott, kis megereszkedéssel. Ha minden jól megy pénteken valóra válik a régóta hőn áhított mellnagyobbításom. A férjemet évek óta győzködöm, végre beadta a derekát(mondván ő most is imádja, neki nem kell nagyobb) remélem tetszeni fog neki is a végén!
Természetesen 3 hónapja semmi betegség nem volt a családban, most karira mindkét kisfiamnak gennyes mandulagyulladás, most a kisebb még rászedett egy kéz-láb-szájbetegséget, én meg tömöm magamba a dupla dózis vitamint, nehogy most kapjak el vmit, mert akkor ugrik a műtét! Reggel megyek a labort levetetni. Szurkoljatok h minden oké legyen, jelentkezem én is a tapasztalatokkal! :-)

557929. 8linda82018-01-01 18:04
Én azt veszem ki az írásodból, hogy nem azt kaptad amit vártál. Mivel nem látsz változást, és általában, azért csináltatjuk, hogy nagyobb, szebb legyen. (persze van kivétel) Lehet ha nagyobb implit kaptál volna, most nem lenne ennyire rossz érzésed miatta. :(

557928. XXXT2018-01-01 15:46
Szia!
Nekem is az első idoszakban teljesem idegen volt. Annyira h meg se mertem nézni, hozzá se mertem érni, a hegemet más ragasztgatta. "Féltem" tőle, igaz, én 100%ig biztos voltam benne, h ezt akartam, és kétségem se volt afelől, h jobb lesz mint előtte.

Szerintem először gondold át, miért is csináltattad meg a cicidet? Tényleg "csak" ennyi volt az oka, h az öltözködés könnyebb lesz, meg a tested arányosabb? Mert vlljuk be, ez tényleg kevés indok, és ez esetben lehet, h neked tényleg nem is lett volna szükséged a műtétre.

Eső után tudom h ez már köpönyeg, mert ezt még műtét előtt kellett volna átgondolni, hogy jobb lesz-e valamivel. Mi itt nagyon sokan hónapok, valamilyen esemény(szülés után) de inkább évekig tartó álmodozás után határoztuk el, és így bizony csekély a megbánók tábora. Te is hosszas vívódás után jutottál el oda, hogy kell a cici? Ez töltötte ki a napodat? Ha a válaszod igen, akkor én és a többiek is bízunk benne, h ez csak egy átmeneti érzés nálad, és megszokod.

Esetleg azt is gondolod végig, hogy az lehet elkeseredésed oka, hogy nem lett szép, nem olyan lett az eredmény, amilyet vártál? Ha esetleg máshogy nézne ki, akkor boldog lennél, vagy teljesen visszavágysz a régi állapotra?

Nagyon alaposan rágd át magad a megtett úton, tedd fel magadnak a kérdéseket, és a végén biztos tudni fogod h megbántad e vagy hogyan tovább.

Jajj, és dobj fel ide egy fotót. Egézs biztos hogy tudunk neked segíteni, bárhogy is döntesz.

557927. egri maja2018-01-01 15:03
Szia!:)
Nekem is sokáig idegenek voltak a melleim....Dec.1-én volt 1 éve,h műtöttek.Az első 2 hónap nagyon megviselt,olyan depis voltam,ettem,feküdtem...híztam 5 kg-ot.Aztán elkezdtem megint futni,ami szörnyen kényelmetlen volt....akkor én is azon gondolkodtam,na...kellett ez nekem???38 évesen csináltattam meg,pedig már 20 évesen is ezen gondolkodtam.De nem bántam meg,h csak most került rá sor.
Nézegettem magamat a nyáron készült fényképeken,kinek a melle az ott?Az enyém tuti nem,mert én kismellű vagyok....
Aztán nehezen,de megszoktam.Már tudok vele futni és nem tudnám már elképzelni magamat kis cicikkel.
Kitartást és a legjobbakat kívánom neked!!!!😘
(válasz Anamita03 557918. hozzászólására)

557926. Anamita032018-01-01 14:20
Igazából azért mentem bele a műtétbe, mert elég széles csípővel rendelkezem, és a csípőhöz elég kicsinek találtam a mellem és ez zavart, és gondoltam ettől majd jobban érzem magam, másképp állnak a ruhák, de ugyanazok.
De most hogy így megcsináltattam, bánom. A párom szerint sok különbség nem lett, csak felül lett kitöltve, mert igazából egy teltebb B, egy kisebb C voltam. Így megcsináltatva olyan, mint anno melltartóba volt, viszont sokkal művibb.
A változást nem igazán vettem észre senki se, de igazából próbálom is rejtegetni.
400cc kaptam,kerek, magas profilú, mirigy alá, az izom nem lett bántva, elvileg ez a legkisebb implantátum amit bekerülhetett.
Abban reménykedem, ha időben kikerül akkor nem kellene felvarrni, hiszen mellállományom volt előtte és visszakapná az alakját.
Reméltem, hogy ettől majd jobban fogom majd érezni és majd lesz tőle önbizalmam de helyette teljesen összeomlottam.
Valamint egy kisebb csomóm (jóindulatú) is van a mellben, amit idővel szeretném eltávolíttatni és annak helye marad, ezért került szóba a mellplasztika. Egyes orvosok szerint nem szükséges az eltávolítás, mások szerint igen.

Jelenleg teljesen össze vagyok törve.

557925. manon97912018-01-01 13:49
Jajj de fura ilyet olvasni.
El sem tudom képzelni mit érezhetsz...
Kívánom hogy minél hamarabb jöjjön rendbe a kis lelked.

557924. Zico0072018-01-01 13:09
Szia segítségként írom, mint itt minden csajszi! 💖Nekem a mellműtétem februárban lesz, de az arcomat már műtötték sosem felejtem el mikor műtét után először elmentem shoppingolni és a próbafülkében volt egy pillanat mikor a tükörbe nézve szembesültem az új arcommal kötés nélkül! Zokogva hívtam Anyut, hogy ez nem én vagyok és nem akarom ezt a fejet! Megnyugtatott  És miután helyre tettem a dolgot boldog lettem az újítással. Szerintem azt fontos látni, hogy a melleddel van e valóban bajod vagy csak erre tudtad rávetíteni a problémádat ami igazán bánt az életedben? Ne félj ezt feltárni és kérj szakember segítséget (pszichológus) biztosan helyére tudod tenni a dolgokat mert a szándék az megvan benned, hiszen ezért vágtál bele, keresed a megoldást de még nem teljes a kép! Minden rendben lesz, “áss” le a lelked mélyére és kérj segítséget mert egyedül nagyon nehéz a “belső munka” de ha dolgozol magadon rendben lesz minden az új szép cickók is😘

557923. Nichkolett2018-01-01 12:39
Nem tudtam teljesen visszaolvasni az előzményeket, hogy pontosan miért érzed úgy hogy megbántad.. Nekem 5-6 hetesen volt ilyen érzésem, totál ki voltam borulva. Kerestem fórumokat hogy volt e vki aki kivetette.. és hát találtam tapasztalatokat.. azt írták sokkal durvábban fájt mint a betétel. Átgondoltam hogy mi lenne ha kivetetném, és mivel nekem nulla mellem volt előtte, tudtam hogy extra gáz lenne.. szóval én is megpróbáltam ezt az egészet fejben helyre tenni, és szerencsére sikerült. Ma már nagyon elégedett vagyok, nem bántam meg. Jah és még egy dolog! A műtét előtt nem is hallottam olyanról hogy valaki megbánta volna!! Ismerősök is azt mondták, hogy a fájdalom nem vészes stb. Így azért elég nehéz felelősségteljesen dönteni.. persze a dokiknak meg nem érdeke, hogy lebeszéljenek..

557922. micike932018-01-01 12:26
Neharagudj de nem ertelek...es ezt nem rosszbol irom.

Amikor valaki raszanja magat a mutetre azt onszantabol teszi.
Mert nem tudja magat elfogadni. Te is ezert dontottol igy. Mert nem tetszettek az eredeti melleid. Valtoztatni akartal rajtuk! Megtetted. Tudtad azt, hogy ez a mutet kell ahhoz, hogy eltudd magad fogadni.
Aki raszanja magat ilyen mutetre tisztaban van azzal, hogy ez a dolog nem lesz egyszeru.
Mindenki vegigmegy azon az uton.
-Fajdalom
-Idegen test erzes
-Elegedettseg
2 honapja mutottek. Most idegennek erzed ami normalis.
De biztos vagyok abban, hogy az eredmeny onmagaert beszel.
Most kepzeld csak el...a bor, az izom mar tagult a 2 honap alatt.
Most ha kiveszik az implantot fel kell varni a borod meg minden. Aztan lehet azt fogod megbanni 2 honap mulva, hogy kivetetted.
Ezt rendezd le szepen fejben !!!
Tudtad mikor erre valalkoztal, hogy nem lesz egyszeru. Tudtad, hogy fajni fog, hogy eloszor idegen lesz. Biztos vagyok benne, hogy aki mutott teged a melleidbol a maximumot hozta ki. Teged ez lelkileg jobban megviselt mint testileg.
A lelki reszet tedd rendbe ennek a dolognak akar segitseggel.
Szerintem ne kaszabold ossze magad ujra hanem adj idot magadnak es elvezd a cicikokat ! Hamarosan jon a jo ido es elvezd ki azt, hogy amit regen nem tudtal hordani ruhakat most buszken viselheted ! :)

557921. Nichkolett2018-01-01 12:16
Nah kb ugyanakkor műtöttek minket ;-) Én Százhalombattára járok crossfitre. Te hova jársz? Nem Kareszhoz vagy Bálinthoz? Mert nekik mondhatod szerintem (de más edzőnek is), hogy mi a helyzet és segít, hogy milyen gyakorlatot ne csinálj, mit mivel válthatsz ki. Jah és nekem azt mondta Karesz hogy az elején súly nélkül illetve kisebb súlyokkal csináljam.. Én ma megpróbálok elmenni futni, itthon meg csinálok pár alsótest illetve hasizom gyakorlatot és ha ezt nem érzem megerőltetőnek, akkor jan közepén elmegyek edzeni.
(válasz neurotransmitter 557905. hozzászólására)

557920. Anikkk2018-01-01 12:06
Adj időt magadnak! Tuti hogy idővel változnak ezek az érzések benned!

557919. tiszike22018-01-01 11:22
Nyugodj meg.
Miért akartál ciciket? Kicsik voltak? Vagy a formája miatt? Sokkal nagyobb lett? Anatómiai vagy kerek implit kaptál. Mindenre van megoldás úgy hogy legyél nyugott!!!! Várjuk a képet hogy milyen.

557918. Anamita032018-01-01 10:59
Lelkileg és mentálisan is megvisel ez az állapot! Próbálok hozzászokni, de akárhányszor a tükörbe nézek, azt látom, hogy nem saját magam vagyok.

Most azt érzem megbántam, hogy megtettem. Félek a következménytől is, mi lesz akkor ha úgy döntök, hogy kivetetem, milyen állapotba kerülnek majd, visszakaphatom-e a régi önmagam, a régi melleimet. Igaz az implantátumok nem sokáig lennének bent, hiszen alig 2 hónaposak,nem is szültem még, de tudom semmi sem lesz a régi. Ezt a döntést nagyon alaposan át kell gondolnom.

Alig várom már, hogy pár nap múlva tudjak beszélni egy olyan emberrel aki tud megoldást a problémámra. De hamarosan leírok mindent!

Viszont mindenkinek, nagyon Boldog Új Évet kívánok.
(válasz SantaBarbara 557913. hozzászólására)

557917. micike932017-12-31 23:58
Szerintem a 6 het erre is vonatkozik. :)
(válasz peonia53 557915. hozzászólására)

557916. micike932017-12-31 23:58
Ha dokid megengedte :) Akkor nincs baj.
En megerzem mert a cicik jeleznek nekem, hogy na stop ezt meg ne csinald :D
(válasz barbybarbi 557914. hozzászólására)

557915. peonia532017-12-31 22:22
Hány hétig van ez a 1-2 kg. emelés?
(válasz micike93 557912. hozzászólására)

557914. barbybarbi2017-12-31 22:13
:O én már megemelem a 10 kilós kisfiamat, a dokim engedélyezte 3 hetesen. Meg se érzem. :) már három naposan megejtettem egy 2 kilométeres sétát, nem fájt sehol. Ezek szerint mindenki máshogy viseli. :)
(válasz micike93 557912. hozzászólására)

557913. SantaBarbara2017-12-31 19:49
Van itt ,aki hasonloan "kuzdott" magaval a mutet utan,ki akarta vetetni az implantatumot,de vegul ugy dontott,hogy maganak idot,nem is gondol egy ideig a cicikre. Vegul sikerult megbaratkoznia uj onmagaval :)
Neked is ezt tudnam javasolni!
A naplo inditasa fotokkal jo otlet:)
(válasz Anamita03 557897. hozzászólására)

557912. micike932017-12-31 19:20
Szia :) Szerintem meg tul korai lenne.
En is ma lementem a boltba es picit felpakoltam szerintem tobb volt egy kicsivel mint 2kg.
Meg is ereztek a cicik picit.
En pedig jovo het szombaton leszek 4 hetes.
1-2kg lehet emelni max.
(válasz barbybarbi 557904. hozzászólására)