Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen hibákat követtél el eddig a munkádban? fórum

Milyen hibákat követtél el eddig a munkádban? (tudásbázis kérdés)


2017. febr. 2. 17:28
Biztos, hogy mindenki hibázott már a munkájában, hiszen csak az nem hibázik, aki nem dolgozik. Sokkal fontosabb azt beismerni, és azt mondani, hogy bocsánat, elrontottam. Az korrekt, mi meg nem vagyunk gépek, bárki hibázhat. Fő a legjobb szándék és az odafigyelés.
2017. febr. 2. 17:27
Csak az nem hibázik, aki nem dolgozik, mindenkinél előfordul kisebb malőr. Elfogadom, hogy nem vagyok tévedhetetlen, ha valamit elrontok, beismerem, elnézést kérek és közösen röhögünk :)
2017. febr. 2. 17:16
nem lett következménye de volt h el írtam dolgokat szerencse én vettem észre így nem lett gond amúgy sem lett volna nagy baj belőle
2017. febr. 2. 17:04
Iroda, adminiszteacio, beszerzes stb teruleten
2017. febr. 2. 16:59
Tételesen?
2017. febr. 2. 16:56
Az attol is fugg az ember milyen teruleten dolgozik. Nyilvan egy orvosnal is mas a helyzet, meg egy gyari dolgozonal is. En ha veettem is kissebb hibakat, sose lett kovetkezmenye.
2017. febr. 2. 16:53
Mi volt a munkakorodben ami hibanak szamit es mi lett a kovetkezmenye, volt e egyaltalan.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook