Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Brasil Cacau hajkezelés utáni tapasztalatok? (Erősen roncsolt vékonyszálú haj eseten) fórum

Brasil Cacau hajkezelés utáni tapasztalatok? (Erősen roncsolt vékonyszálú haj eseten) (tudásbázis kérdés)


2017. febr. 1. 17:16

Az alfaparfot nem ismerem, így arról nem tudok nyilatkozni. Egyszer nekem is kezelték alisse design keratin therapy-val a hajam (lehet, ez ugyanaz) és az nekem is rossz volt.


Ha valaki már mesterfodrász, az rossz nem lehet, nem lesz akárki mester...


Azt nem értem, hogy vasalás nélkül seprű, viszont vasalással meg jobb? Ha rossz minőségű a haj, akkor szerintem vasalás után is hitványnak kéne lennie...


Én javaslom a brasil cacao kezelést. Vigyázni kell, mert sok típus van ebből is, és sok fodrász másképp csinálja magát a folyamatot is. Ebben is vannak kóklerek...


Én megkérdezném a mesterfodrászt, hogy ha annyira rá akar beszélni, hogy mi a biztosíték. Van aki vállal garanciát, és ha vmi nem úgy történik ahogy a vendég akarja, akkor a jövőben kompenzálja...

2017. febr. 1. 13:24
Köszönöm! A regi fodraszom alfaparf keratin therapie-val szetegette a hajamat 3 honapja. Az uj fodraszmesterem hajasnal vegezte a brasil cacau tanfolyamot, o probal rabeszelni, mivel utana nem kell vasalgatnom. Most vasalas nelkul olyan mint a drotsepru... Az elozo rossz alfaparfos tapasztalat miatt vannak ketsegeim :(
2017. febr. 1. 08:54
Nem mindegy, hogy hol csináltatod. Szinte minden fodrász más anyagot használ, más módszert alkalmaz. Nekem ugyan se nem roncsolt, se nem vékonyszálú a hajam... de ha találsz egy jó fodrászt jó anyaggal, akkor az jót tesz a hajnak :-)
2017. jan. 31. 21:53
Brasil Cacau hajkezelés utáni tapasztalatok? (Erősen roncsolt vékonyszálú haj eseten)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook