Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ducin jógázni? Vagy esetleg mást? Bővebben lent fórum

Ducin jógázni? Vagy esetleg mást? Bővebben lent (beszélgetős fórum)


8. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Ed70d9df2d)
2017. jan. 29. 14:16

Jóga

Többféle jógagyakorlattal javíthatjuk a pajzsmirigy működését. A fordított testhelyzetek fokozzák a hormontermelést. Hipotireózisban ezért különösen ajánlott a váll- vagy gyertyaállás (szárvangászana), amelynek helyes végrehajtásakor az állat erősen a mellkasra kell szorítani.

[link]

7. Mezei Virág (válaszként erre: 2. - NomNom)
2017. jan. 29. 14:11

:)

Ez aranyos!

Azért azt érdemes figyelembe venni, hogy a háj korlátozza a gyakorlatok kivitelezését, mert útban van.

Azért érdemes belekezdeni!

6. ed70d9df2d (válaszként erre: 5. - NomNom)
2017. jan. 29. 11:36
Az nem itt van a szomszédban :D
5. NomNom (válaszként erre: 4. - Ed70d9df2d)
2017. jan. 29. 11:34
Az utóbbi hat évet Békés és Csongrád megye közti ingázással töltöttem, de jelenleg Finnországban élek. :)
4. ed70d9df2d (válaszként erre: 2. - NomNom)
2017. jan. 29. 11:12
Köszönöm szépen :) Megérdezhetem hova valósi vagy?
2017. jan. 29. 11:12
szerintem ha örömöt találsz benne és szívesen csinálod akkor mindenképpen jót fog tenni.
2017. jan. 29. 11:11

Szia!

Ahogy megláttam a fórumkiírást eszembe jutott, hogy nemrég találkoztam egy videóval amiben egy súlyosabb csajszi magyarázza, hogy milyen jó neki a jóga és hogy az igenis mindenkinek való! :)

Szerintem mindenképpen érdemes kipróbálni és utána mellette más sportokat is tudsz majd. Én nem vagyok túl jó benne, de remélem, hogy a köv. teremben ahova be akarok íratkozni ott lesz majd az is.


Itt a videó:

[link]

2017. jan. 29. 11:07

Sziasztok!

Végre megérett bennem az elhatározás,(több év elteltével) hogy kéne magammal kezdeni valamit, illetve a súlyommal és vele együtt a lelkemmel is.

Pár éve hastáncra jártam, de elköltöztem szülővárosomból és itt Budapesten igaz, hogy sok a lehetőség, de pont ezért nehezebb szerintem megfelelő oktatót találni.(pedig imádtam)


A másik, amin gondolkodom a jógázás. De nem tudom kövéren mennyire jó ötlet? Mert erről nem sok helyen olvasni és őszintén képeken se duci lányokat szoktak mutogatni :)


Mindenképp csinálnék valamit, de olyat ami lélekkel és testtel is foglalkozik. (futás, úszás ilyenek kizárva)


Esetleg ha vannak saját tapasztalatok (hasonló helyzetbe lévők) vagy csak ötlet, szívesen fogadok mindent!


Nem melllkesen alulműködik a pajzsmirigyem, így kinéztem magamnak egy női jóga órát, de bizonytalan vagyok, hogy működik e.


Köszönöm, ha válaszolsz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook