Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017 ben babát tervezők gyertek beszélgessünk fórum

2017 ben babát tervezők gyertek beszélgessünk (beszélgetős fórum)


1 2
50. Kiyara
2017. márc. 9. 23:48

Sziaaztok. Igaz most épp van egy (két, három, négy) pozi tesztem de uhy ez így az elekén még nem kelent semmit. Másfél éve vártunk a kistesóra. Ez volt az első hónapunk mikor két naponta voltunk együtt nem csak a félidőre koncentráltunk :) (lehet rájöttem a titkunkra) Egyébként a progeszteronom alacsonyabb volt a hormon vizsgálaton mint a fórum indítónak, (25) így csak bízhatni tudlak! Az az igazság be vagyok ijedve nagyon, ugyanis kisfiam 33hétre született toxémia miatt és most is magas a vérnyomásom és most hogy valóságos lett a dolog nem.is értem magam, de ugye lehet a hormonok...

Drukkolok mindenkinek hogy ez a hónap sikeres legyen nektek is!

49. Silen (válaszként erre: 48. - Juhasznoemi)
2017. febr. 20. 16:31
Szia! Most lesz fél éve, amikor már tudatosan próbálkozunk. Igaz, előtte is megszakítással védekeztünk kb. 1 évet, de azt nem nevezném próbálkozásnak (sok stressz, diplomaszerzés, munka, stb.) Köszi a biztatást! :) Neked gratulálok a kislányodhoz, biztosan nagy öröm az életetekben, főleg, hogy éveket vártatok rá. :)
48. juhasznoemi (válaszként erre: 47. - Silen)
2017. febr. 18. 14:21

Szia!

Mióta próbálkoztok? Nekem sem volt semmi gond a ciklusommal soha mégis 3 évet vártam a kislányomra.

Fel a fejjel fog az jönni. Ha több mint egy 1 éve sikertelen akkor foglalkoznak komolyabban az emberrel, addig próbálkozni kell.

47. Silen (válaszként erre: 46. - Melody29)
2017. febr. 18. 12:57

Szia! Minden ok nálunk, hormon is rendben. Egyik ismerősöm is hasonló helyzetben van, de ő elment dokihoz, aki felírt neki valamilyen cseppeket (nem tudom, mit, mert közvetett az infó), és most teherbe is esett. Lehet, hogy én is meglátogatom a dokimat... egy rákszűrés úgyis esedékes. Hátha mond valami hasznosat.


Az a baj, hogy azt hittem még évekkel ezelőtt, hogy olyan könnyű lesz majd ez a baba-dolog, mert nekem mindig rendben volt a ciklusom, soha semmi bajom nem volt. :( Picit most el vagyok szomorodva. Tudom, hogy hülyeség...

46. melody29 (válaszként erre: 45. - Silen)
2017. febr. 17. 06:44
szia. milyen lett az eredmény? :) remélem minden oké :)
45. Silen (válaszként erre: 44. - Melody29)
2017. febr. 15. 18:51

Még nem biztos az, hogy elúszott...

Mi voltunk vérvételen, holnap lesz eredmény. Ha valami nem ok, akkor elmegyek dokihoz, de ha minden rendben, akkor szorgosan próbálkozunk tovább. :)

44. melody29 (válaszként erre: 43. - Silen)
2017. febr. 15. 08:47

Silen sajnálom,de majd most sikerül :)


Gonoszkirálylány hamar elrepül a két hónap :) addig is töltödj fel vitaminokkal :)


hát én most peteérés után vagyok 7 nappal dee nem tudtunk együtt lenni ovukor csak előtte 2 nappal ugyhogy ez a hónap elúszott nekünk sajna tuti :/ majd márciusban talán :) Ki hogyvan? valami fejlemény? :)

43. Silen
2017. febr. 10. 17:13

Sziasztok lányok, hogy vagytok? Nekem sajnos 4 nap késés után megjött ma. :( Mindig ezt csinálja mostanában, eddig soha nem késett a menzeszem.

Jövő héten megyek vérvételre, hormont is néznek, meglátjuk. Aztán belehúzunk újra.. :)

42. gonoszkiralylany (válaszként erre: 41. - Silen)
2017. febr. 2. 08:46
Köszönöm! Jobban vagyok már lelkileg, de jót fog tenni azért ez a várakozás. Tudunk még egymásra koncentrálni nyugodtan a férjemmel. És igen, az biztató, hogy a teherbeeséssel nincs gond. Nektek meg hajrá, kívánom h minél előbb legyen siker!
41. Silen (válaszként erre: 40. - Gonoszkiralylany)
2017. febr. 1. 17:26

Hamar elrepül majd az a 2 hónap! Addig kapcsolódjatok ki, amíg lehet! :) Tudom, hogy ez téged biztosan nem vigasztal, vagy csak kicsit, de legalább már sikerült teherbe esned.


Melody, én jövő hétfőre nem várom. Addig leköt a munka, meg hogy ápolom a férjemet. Borzasztó rossz betegek a férfiak... :)

Mindjárt ovu neked is, aztán rajt! :))

2017. febr. 1. 15:33

Sziasztok! Tegnap voltam kontrollon, még 2 hónap várakozást javasolt a doki. Addig csendben drukkolok mindenkinek ;)

Azt mondta, ha nyár végéig nem sikerül újra teherbeesni, menjek vissza, és megbeszéljük a szükséges vizsgálatokat. De remélem, már előbb jelentkeznem "kell" nála :)

39. melody29 (válaszként erre: 38. - Silen)
2017. febr. 1. 13:54
még jó hogy nem ovu előtt lett beteg a párod. Te meg el ne kapd tőle :) hányadikára nem várod a mensit? én most a ciklus 6.napján vagyok. sose lesz ovu... :/ :D
38. Silen
2017. jan. 31. 19:31
Melody, várakozó üzemmódban. :) Az én uram is beteg, lázas, én még kitartok... Jobbulást, Linett!
37. Linett96 (válaszként erre: 36. - Melody29)
2017. jan. 31. 15:20
Köszönöm :)
36. melody29 (válaszként erre: 35. - Linett96)
2017. jan. 31. 10:17
jobbulást! hogy vagytok csajok? el vagytok tűnve :)
2017. jan. 31. 08:10
Hat en is elkaptam sikeresen az influenzat.... :/
2017. jan. 30. 17:44
nekem majd kb 9.10.én lesz ovum. ma múlik el mensim. Hajrá csajok :) van aki van most ovu körül? hogy vagytok? mindenki beteg körülöttem. ez a hülye influenza. még jó hogy a kislány eddig nem kapta el. oviban is 7en vannak a 20ból :/
33. melody29 (válaszként erre: 29. - Silen)
2017. jan. 30. 17:43
igen sajnos én jártam már így :/ de biztos van tüszőrepid :) én párom is megy e hónapban sperma vizsgálatra. andrológián végzik. de ő inkább magánba akar menni -.-
32. melody29 (válaszként erre: 25. - Gonoszkiralylany)
2017. jan. 30. 17:40
ne is mond... körülöttem is. a kislányom összes ovis társának az anyukája terhes szinte :/ elég rossz ezt látni,de jó nekik hogy hamar sikerült :)
31. gonoszkiralylany (válaszként erre: 30. - Silen)
2017. jan. 29. 14:03
Köszönöm, én is drukkolok neked!
30. Silen (válaszként erre: 23. - Gonoszkiralylany)
2017. jan. 29. 13:59
Sajnálom! Drukkolok neked is, biztosan jön majd a te picid is, amikor készen áll rá... :)
29. Silen (válaszként erre: 19. - Melody29)
2017. jan. 29. 13:57

Köszi lányok, én is drukkolok mindenkinek! :)


Ezt nem is tudtam, hogy nem biztos a tüszőrepedés ha pozitív a teszt... mondjuk logikus, csak így még nem gondoltam végig...

A férjem is nekiállt parázni, ő is akar menni spermavizsgálatra. Hol végzik ezt? Urológián?

Nem beszélem le, mert hátha megnyugszunk, ha minden oké. Ha nem, az legalább kiderül.


Nekem most volt termékeny időszakom, most viszont az ovu teszt nem mért pozitívat, nem tudom, miért. Kezdett halvány második csík lenni, de vagy mellélőttem, vagy nem akkor volt. Tegnap 19. nap volt, már nem is teszteltem előtte ovut, de éreztem, hogy mintha úgy fájna.. tettünk az ügyért, hátha. :) Február 6-ra nem várom egyébként.


Ti hogy álltok?

28. zsanci79 (válaszként erre: 27. - Linett96)
2017. jan. 29. 13:33

Folat valoban csak a femibionba van, mint multivitamin, de van megegy folsav keszitmeny a piacon, ami szinten folat.

Nyilvan akinek pajzsmirigy problemaja van, az meg nem szedheti a femibiont a jod miatt.

Egyebkent en az inofolicra irtam egy alternativat, nem a folsavra, az inofolicba is csak sima folsav van, ha mar ezt felhoztad.

En hasznositani tudom, mert mar van egy gyerkocom.

27. Linett96 (válaszként erre: 26. - Zsanci79)
2017. jan. 29. 12:20
A magándokim szerint folsavat erdemes terhesvitaminbol nyerni,mivel a szimpla folsavat nem biztos,hogy a szervezeted letudja bontani,de a terhesvitaminban (pl femibion) aktiv folsav van es azt viszont mar hasznositja a szervezeted. Na meg ugye sok egyeb vitamint is tartalmaz. :)
26. zsanci79 (válaszként erre: 22. - Melody29)
2017. jan. 29. 11:52
En sima mio inozitolt kezdtem el szedni, 50 adag es negyed annyiba kerul. Van egy vital uzlet, nagyon jo es megfizetheto aru vitaminjaik vannak. Melle pedig veszek sima 3 mg-os folsavat. Azert nem mindegy mennyit adsz ki egy honapban ilyen vitaminokra, mert mi mast is szedunk, es egy rahedli penz egy honapban.
25. gonoszkiralylany (válaszként erre: 24. - Melody29)
2017. jan. 29. 08:55
Köszönöm, én is remélem! Persze most mindenki terhes körülöttem...
24. melody29 (válaszként erre: 23. - Gonoszkiralylany)
2017. jan. 29. 08:46
Sajnálom. de biztos hamar sikerül megint,és veletek is marad a picurka :)
2017. jan. 29. 07:43

Sziasztok! Én egy missed ab műtét után vagyok, az a terhesség 5 hónap után sikerült úgy, hogy nem méregettem, teszteltem semmit. Remélem, most is hamar zöld utat kapunk, és nemsokára sikerül újra teherbe esnem egy egészséges babával.


Én DM-es baba mama vitamint szedek.

22. melody29 (válaszként erre: 9. - Silen)
2017. jan. 28. 22:47
igen ez egy spéci cucc :) mármint inofolic nem csak folsavat tartalmaz hanem mio inozitot is. és állítolag segít teherbeesni :)
2017. jan. 28. 22:46
ez az év a miénk lesz csajok mindegyönk babás lesz,tuti :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook