Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyuri bácsi gyógyteái - Csalánlevél teakeverék fórum

Gyuri bácsi gyógyteái - Csalánlevél teakeverék (beszélgetős fórum)


10. Panna.33 (válaszként erre: 4. - Lolka0817)
2017. jan. 28. 18:20

Ja, hogy vannak-e fosatóteák? Vannak biza.

De tőlük sem egészségesebb nem leszel, sem tisztább.

Csak fosni fogsz.

2017. jan. 28. 14:10
nem ismerem a GYuri bácsi gyógyteáit, de a gyógynövény teák alapjában biztos jó hatásúak ha jól ki tudjuk választani a megfelelőt
2017. jan. 28. 12:52
Szálas csalánteám van. Keveréket is szoktam inni, de fogalmam sincs a többi összetevőről, annyit tudok, hogy van benne levendula, kamilla, meg kakukkfű. Amikor beteg vagyok, megiszok minden nap két bögrével. Majd megkérdezem az összetevőket, mert tényleg sokat segít.
2017. jan. 28. 12:50
Én rózsateát szoktam inni, nyugtató és görcsoldó hatású. De szinte mindig iszom, megunhatatlan. Csalánteát már ritkábban. Szerintem jó méregtelenítésre, mert kiizzadod. Főleg akkor segít, ha beteg vagyok, szerintem ütős.
6. Channa* (válaszként erre: 3. - Kisj)
2017. jan. 28. 07:59
Nekem nem.
5. Channa* (válaszként erre: 4. - Lolka0817)
2017. jan. 28. 07:58

Én szoktam inni csalánteát és még más teákat is. A csalánt azért iszom, mert dagadnak a lábaim, azaz vizesednek.

Én nem vettem észre semmi olyat a fogyasztása mellett, amit nem vennék észre sima teával, azaz...

Ha megiszok egy pohár csalán teát, akkor tuti, hogy kb. fél órán belül elmegyek pisilni, de ugyan ez van akkor is, ha sima teát iszok. A lábaim ugyan úgy dagadnak.

Néhány hónapja olyan vérnyomáscsökkentőt szedek, amiben van vízhajtó is. Én ettől sem járok sűrűbben pisilni, de a lábaim nem dagadnak.


Ezt a tea keveréket nem ismerem. Jó lenne tudni, hogy még mi van benne a csalánon kívül. Pl. a csalántól nem lesz hasmenésed, de a mályvától igen.



Megnéztem, hogy milyen teákat tartalmaz még.

Ezek nem hashajtó hatásúak, de gondolom szervezetfüggő, így szerintem egy olyan napon kezd el inni, amikor nem kell sehova menned. Én pl. péntek este kezdeném, így hétvégén kiderül, hogy van e hashajtó hatása.

4. Lolka0817 (válaszként erre: 2. - Channa*)
2017. jan. 27. 21:33
Pl hogy valóban hatásos e? Hogy a sűrűbben jelentkező vizelett mellett esetleges hasmenés is várható e?
3. kisj (válaszként erre: 1. - Lolka0817)
2017. jan. 27. 20:29
tapasztalat: többet kell pisilni
2017. jan. 27. 20:14
Milyen tapasztalatra gondolsz?
2017. jan. 27. 20:09

A mai nappal keztem el a gyógyteát fogyasztani egy tisztító kúra miatt.

Valakinek tapasztalata a teával kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook